Skocz do zawartości
miszcz156

Wygodny fotel do 250zl

Polecane posty

Witam.

Chcialem kupić nowy fotem do pokuje , pod komputer . Ogólnie znalazłem dwie ciekawsze propozycje http://jysk.pl/biuro/krzesla-biurowe/plus/krzeslo-biurowe-billum-czarne lub http://jysk.pl/biuro/krzesla-biurowe/plus/krzeslo-biurowe-snertinge-czar-nieb (w stylu ak-racing) tylko bez marki , myślałem na zakupem , ponieważ fajny jest i mi się podoba , tylko czy te zagięcia na łopatkach nie beda mi jeszcze bardziej przywiły pleców czy coś w tym stylu ? Ogólnie dużo przebywam przed monitorem i chciałbym zadbań o swój kręgosłup gdy siedzę . Co Wy o tym myślicie , możecie podać swoje propozycję fotelów . :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam też jestem na etapie kupowania fotela, a że mam Jyska w pobliżu, to w obu siedziałem. Ze względu na to, że jestem dosyć wysoki (~1,9m), praktycznie wszystkie wyprofilowane fotele są dla mnie strasznie niewygodne i ten SNERTINGE nie jest w tym przypadku wyjątkiem.

BILLUM widziałem w kilku sklepach (poza nazwą różniły się też materiałem na siedzeniu) i póki co jest moim drugim wyborem, nie pasuje mi w nim głównie zbyt długie siedzenie (to raczej efekt braku oporu w dolnej części oparcia, pasek usztywniający znajduje się nieco wyżej, na zagięciu). Model z Jyska był wstawiony w takim miejscu, że dosyć często ocierał się o znajdującą się powyżej półkę, przez co górna krawędź była nieźle obrypana, co nie wyglądało zbyt estetycznie, jednak w warunkach domowych raczej zbyt szybko nie doprowadzisz go do takiego stanu.

Jeżeli masz możliwość, to wybierz się do jakiegoś pobliskiego sklepu meblowego (całkiem spory wybór widziałem w Agata Meble), dopóki nie usiądziesz w kilku fotelach, to nie będziesz wiedział, na co zwracać uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam aktualnie posiadam billuma i musze powiedzieć że bardzo przyjemnie się siedzi (przynajmniej mnie).

Też ładnie wygląda, z tego co mniemam ma chromowane części które również świtnie wyglądają.

I że tak powiem plecy w lecie nie będą ci się pocić, bo masz siateczkę.

Kupowałem też w Jysku jak dla mnie bomba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również posiadam Bullima i powiem że wygodny jest. Mam go już może jakieś 3 lata i jest w dobrym stanie, nic nie skrzypi, nic nie trzaska, ale coś mi się podnośnik zepsuł i obecnie jest zespawany biggrin_prosty.gif (Siedzi na nim często osoba +100 kg). Siateczka na siedzisku lekko się zrywa, mało widoczne dla oka i nie odbija się to na komforcie użytkowania. Minusem dla niskich może być fakt, że siedzisko jest dosyć głębokie i nie dla każdego będzie to komfortowe. Szczerze to polecam Ci ten fotel, ponieważ jest tani i plecy w lato nie lepią się do oparcia biggrin_prosty.gif

Edytowano przez VindoV
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...