Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamill0

Rozwiązany: Nintendo DS: pytań garść...

Polecane posty

Witam,

Planuję zakup konsoli Nintendo DS, a że żaden znajomy takowej nie posiada postanowiłem zadać pytanie tutaj.

1. Na początku zapewne będę grać w Pokemony, czy kupując wersję na DS (z np. Allegro) można trafić na podróbkę tak jak jest z grami na GB ???

2. Czy odsłony przeznaczone na 3DS, będę mógł je uruchomić na 2DS ???

3. Na jaki wydatek muszę się przygotować planując zakup konsoli wraz z grą ???

4. Warto przy zakupie dorzucić jakieś akcesoria do "koszyka" ???

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Szczerze mówiąc nie wiem, ale wątpie, żeby ludziom chciało się coś takiego robić

2.Wnioskuję, że chyba kupujesz 2DS. Zaznaczam, że to nie to samo co DS i gry z 3DS nie działają na DS, ale działają na 2DS

3.Poszukaj okazji, myślę, że w granicach 300-400 zł powinieneś dostać porządnego używańca, szukaj na olx, allegro

4.Polecam jakiś pokrowiec (szczególnie na 2DS) i folię ochronną, jeśli chcesz dłużej grać to dokup większą baterię http://allegro.pl/dodatkowa-bateria-do-nintendo-3ds-jet-extension-i4891192279.html - coś w tym stylu

Jeszcze jedno, jeżeli chcesz kupić nową konsolkę, a co za tym idzie wydać trochę więcej to poczekaj pare miesięcy do premiery "Nowego" 3DS'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalą spokojnie na 2DS. Jedna z niewielu gier, w której są praktyczne profity z korzystania z 3D to Super Mario 3D land (zagadki przestrzenne, sporadyczne). Każda gra wydana na 3DS będzie działać na 2DS, nawet aparat robi zdjęcia w 3D tylko efekt zobaczymy dopiero na 3DS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...