Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

podbiel

Elite: Dangerous

Polecane posty

Dzisiaj to aż mi się grać odechciało... Kilka dni temu kupiłem HAULERa. Myślałem sobie, że fajnie będzie trochę się w transport pobawić. Pierwszy raz od kilku dni włączyłem Elite i się zaczęło. Wziąłem misję na załatwienie Power Generatorów dla pewnej stacji (później się okazało, że nie jednej...). No to latałem jak głupi i szukałem. Po drodze co rusz ktoś mnie zaczepiał i większość czasu rozwalał :/ Gdy już znalazłem te cholerne generatory to kupiłem ich od razu 8. Doleciałem do punktu, 2 oddałem i dostałem rozkaz dostarczenia ich na następną stację. No i niemal przed nią, jakaś łajza (gracz) wydarła mnie z Supercruise i rozwaliła... Normalnie niemal mnie szlag trafił. 6 generatorów w cargo poszło się walić. Czasu już dzisiaj więcej nie miałem na granie więc wielka [beeep] z tego zlecenia :( Wyszedłem po dzisiejszym graniu stratny w czas i kredyty.

Ja nie wiem, ale ten cholerny statek chyba przyciąga same kłopoty :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucciver

Jesli moge udzielic Ci rady, to jesli latasz statkiem stricte handlowym, to lepiej albo przelacz sie w tryb Solo, albo dolacz do ktorejs z liczacych kilka tysiecy ludzi duzych grup prywatnych, w ktorych podstawowa zasada jest to, ze gracze nie atakuja sie nawzajem (jedna z nich jest Chaoswulff, Quel moze Ci polecic inna, ja jej nazwy nie pamietam teraz) i lataj w trybie Private. Niestety w trybie Open zdarza sie, ze ktos kto wlasnie sobie kupil jednostke bojowa postanowi wyprobowac jej mozliwosci na jakims latwym celu, czyli np. na pilotujacym transportowiec innym graczu... Z kolei jesli bierzesz zadanie, w ktorym zleceniodawca kaze Ci dostarczyc na stacje jakis towar, to w celu oszczedzenia sobie czasu naprawde radze skorzystac ze stronki elitetradingtool.co.uk. Klikasz na zakladke Search, w Search Filter zaznaczasz Commodity, w Commodity Buy/Sell klikasz na Station Selling, nastepnie w Commodity z listy wybierasz interesujacy Cie towar, w Current Location wpisujesz system, w ktorym jestes, ponizej zaznaczasz w jakim promieniu od Ciebie strona ma szukac wynikow, klikasz na Search i voila. Oczywiscie towar mozesz szukac z poziomu mapy galaktyki w grze, ale wymaga to kupowania danych handlowych z innych systemow (co az takie upierdliwe nie jest) i czasem zdarza sie, ze na uklad produkujacy i eksportujacy dany towar trafia sie dopiero po zakupie danych handlowych z kilkudziesieciu roznych systemow. Albo i wcale (a to juz jest upierdliwe).

Wczoraj swoja premiere mialo Horizons. Rozszerzenie sciagnalem i... sa zmiany. Oczywiscie pierwsze co zrobilem, to wyposazylem Cobre w hangar dla SRV, kupilem do niego Scaraba i polecialem na pobliska lodowa planete dokonac mojego pierwszego ladowania planetarnego w poblizu znajdujacej sie tam bazy. Troche za wczesnie wszedlem w Orbital Cruise i nastepnie troche za szybko znizylem w nim pulap, bo po zakonczeniu fazy szybowania moj pojazd wciaz znajdowal sie w odleglosci ponad 400 kilometrow od celu. Poniewaz nie chcialo mi sie poswiecac kolejnych kilku minut na dolecenie do niej to postanowilem ladowac w okolicy, w ktorej sie znajdowalem, gdzies miedzy polozonym na lewo ode mnie lancuchem wzniesien, a znajdujacym sie po prawej stronie glebokim kanionem. Samo ladowanie przebieglo gladko i po chwili podwozie Cobry miekko dotknelo powierzchni planety. Nie czekajac dluzej przesiadlem sie do Scaraba i juz sekundy pozniej moglem ogladac moja Cobre z zupelnie innej perspektywy niz dotychczas. Zdjecie z tej wiekopomnej chwili znajduje sie ponizej.

dJmSmnz.jpg

Pojezdzilem tylko chwile, bo nie mialem ustawionego sterowania dla SRV i jedynie na szybko w menu przypisalem do podstawowego nim sterowania przyciski WSAD. Po kilku minutach wrocilem do Cobry, bez problemu opuscilem planete i wrocilem na pobliska stacje kosmiczna przyjzec sie innym wprowadzonym do gry zmianom. Zgodnie z zapowiedziami w lewym panelu w zakladce nawigacyjnej od teraz mozna uzywac filtrow, dzieki czemu wreszcie nie trzeba przewijac listy wszystkich znajdujacych sie w ukladzie obiektow, zeby dotrzec do interesujacej nas stacji. Z kolei zakladka z reputacja w prawym panelu teraz przedstawia bardziej szczegolowe dane procentowe. Nie jestem tylko pewien, czy dobrze dziala, bo np. wczoraj dla Federacji pokazywalo mi Friendly 100% i range Petty Officer 0%, a dla Cesarstwa Allied 100% i Earl 0%, tyle ze od czasu ostatniego awansu dla Federacji zrobilem juz kilkanascie misji, dla Cesarstwa kilkadziesiat i zamiast 0% powinno byc tam juz cos nabite. Zeby to sprawdzic zajrzalem do misji, ktore takze ulegly zmianie, ale o tym za chwile. Wzialem misje przemytnicza dla frakcji powiazanej z Cesarstwem, za ktora placili ponad 400 tysiecy kredytow. Towar mial byc dostarczony do pobliskiego systemu, wiec szybko sie z nia uwinalem i zainkasowalem nagrode. Ku mojemu zdziwieniu pasek relacji z Cesarstwem choc w dalszym ciagu pozostal na Allied, to spadl ze 100% do 97%, a pasek postepu w randze Earl dalej pokazywal 0%. Zrobilem jeszcze kilka innych misji kurierskich, dostawczych, przemytniczych i charytatywnych dla Cesarstwa i Federacji, ale oba paski mojego postepu w kierunku kolejnych rang nawet nie drgnely i dalej pokazywaly 0%. Dziwne... Przyjrzalem sie zmienionemu systemowi misji i troche on namieszal. Pojawily sie zm.in. lecenia zwiazane z odwiedzaniem planet, zlecenia polegajace na dostarczaniu danych z uniknieciem skanowania, zadania z przechowaniem ladunku czy wieloetapowe misje. Zmieniono tez wysokosc wynagrodzen w zaleznosci od rodzaju misji, odleglosci czy wymagan, np. wczoraj widzialem misje przemytnicza, za ktora oferowano ponad 2 miliony kredytow.

Zmianie ulegly tez misje dostawcze, na wykonywaniu ktorych glownie sie skupialem w ostatnim czasie. Wczesniej wymagaly dostarczenia tylko kilku-kilkunastu ton towaru do danej stacji, a wysokosc wynagrodzenia zaczynala sie od ok. 70k kredytow i rosla w zaleznosci od tego, jak daleko od NavBeacona znajdowala sie stacja docelowa. Horizons to zmienil i z tego, co wczoraj zaobserwowalem, to nagroda za wykonanie zadania w duzej mierze zalezy od wielkosci ladunku, ktora trzeba przewiezc. I tak te bardziej dochodowe misje za 100k+ od teraz wiaza sie z przewiezieniem przynajmniej 50-60 ton towaru, a widzialem tez zlecenia, ktore wymagaly ladowni o pojemnosci siegajacej ponad 200 ton. Efekt tego jest taki, ze wbrew temu, co ostatnio pisalem o uniwersalnosci Cobry jako statku do wykonywania misji dostawczo-kurierskich podczas grindowania reputacji, w nowym systemie jej ladownosc okazuje sie byc zbyt mala i najbardziej dochodowe misje tego typu sa dla niej niedostepne. Gdy tylko zdalem sobie z tego sprawe, zaczalem zastanawiac sie nad dostepnymi dla mnie opcjami. Uzycie Anakondy i Imperial Clippera odpadalo, bo choc maja dobra ladownosc, to z racji swoich gabarytow te pojazdy nie moga ladowac na najmniejszych stacjach, ktore czesto sa miejscami docelowymi w misjach dostawczych. Potrzebny byl statek, ktory bedzie mogl wyladowac na sredniej wielkosci ladowisku, a przy tym jego ladownia bedzie tak duza, jak tylko sie da. Poczatkowo myslalem o ASP Explorerze, ale jego ladownia to max 120 ton, czyli wciaz dosc czesto trafialbym na misje, ktorych bym nie mogl wziac. Jedyna alternatywa byl wiec Python, tylko ta cena... Polecialem Cobra do Founder's World, gdzie mialem zaparkowane Vulture, Viper i Imperial Courier (wszystkie A-rated), porownalem ilosc gotowki na moim koncie z kosztem zakupu Pythona w wersji handlowej i z ciezkim sercem sprzedalem Cobre, Vipera i Vulture zeby pokryc roznice. Ich miejsce zajal mogacy jednorazowo przewiezc 260 ton ladunku pomalowany na czarno (Black Friday skin) z bialymi emblematami Python. Teraz pozostaje mi tylko miec nadzieje, ze system wbijania rang dziala i ze nie bede musial poswiecic zbyt wiele czasu na wskoczenie na wyzsza range we flocie Cesarstwa.

EDIT:

Troche sie rozpisalem... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I narobiłeś mi smaka tym rozpisaniem :D Ja już dwa tygodnie spędziłem w doku zapijając się każdego wieczora dobra whisky (nie tylko w wirtualu :P ), a jak wiadomo jak się pije to się nie lata. Problemem jest to, ze nie ma ciekawego CG, a ostatnio to dla nich się logowałem do gry. Ostatnie dwa tygodnie to tylko bojowe CG, a te mnie nie interesują.

Mialem wczoraj obadać Horizons ale jakoś wołałem posiedzieć za kółkiem niż za dżojstikiem. Ostatnio dorwałem DLC do AC i co tu duzo mówić, Huracan GT3 jest ładniejszy niż statki w E: D. Frontier musi poprosić włochów by im cos 'sportowego' zaprojektowali :D

Twój opis misji 'brzmi' bardzo zachęcająco wiec dzisiaj odpinam kiere i sprawdzę co tam w przestrzeni kosmicznej piszczy. Zgaduje, ze ten pojazd kołowy można kupic w stacjach, które sprzedają również statki. Ciekawe czy będzie można kierownice i pedaly zmapowac do jazdy nim :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quel

Tak, jeden z internal compartments poswiecasz na zakup hangaru (dostepnych jest kilka wersji w zaleznosci od wielkosci instalowanego modulu, ktore roznia sie liczba mieszczacych sie w nich SRV oraz ciezarem), a on ma wlasna zakladke, ktora wypelniasz SRV. Na razie w grze jest tylko podstawowy Scarab, ale wedlug zapowiedzi pozniej bedzie kilka typow SRV rozniacych sie przeznaczeniem i parametrami.

EDIT:

@Kafar

To juz masz wyzsza range w eksploracji niz ja, bo u mnie pokazuje tylko Surveyor. tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

Ja mam taka sama range jak ty Tesu :P

Pięknie, dzisiaj wieczorem latam do upadłego! Nowe CG się pojawił, a nawet dwa. Drugi to zapowiadane poszukiwania skarbu ale w nim raczej nie wezmę udziału jednak na pewno będę śledził postępy. Ten pierwszy to tradycyjny handlowy CG, w którym trzeba dostarczać rzadkie dobra. Szkoda, ze nie dali CG wymagającego lądowania na planetach ale zgaduje, ze nie chcieli wykluczać graczy, którzy dodatku nie kupili.

Do zobaczenia gdzieś po miedzy Noti, Hel i Bento :) Pewnie tez odwiedzę Prism bo tam się podobno zaczyna poszukiwanie skarbu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

A to poszukiwania skarbu nie zaczyna sie na powierzchni planety? To by w sumie byl niezly pomysl na podziekowanie tym wszystkim, ktorzy Horizons juz kupili. Ja to CG ze skarbem odpuszcze, raczej nie mam az tyle czasu na granie w ED, zeby miec realne szanse na zgarniecie Federalnej Korwety.

Aha, zdaje sie, ze wraz z premiera Horizons uaktualniono tez dzwieki w grze. Wczoraj gdy staralem sie boostowac w Cobrze kiedy w zasobniku nie bylo jeszcze wystarczajaco energii na odpalenie dopalacza, to dzwiek byl inny niz poprzednio. Podobnie chyba lekko zmodyfikowano dzwieki towarzyszace dokowaniu/startowaniu z ladowiska na stacji kosmicznej, zdaja sie byc one teraz bardziej miesiste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak jak powiedziałem, tak zrobiłem. Uruchomiłem wczoraj E: D i padłem. E: D to jedna z tych gier, w które gram w 3D i tu nalezą się wielkie brawa panom z Frontier. Wraz z wydaniem Horizons, E: D w 3D wygląda N I E S A M O W I C I E. Sorry, ale musiałem. Zryło i beret i szczena opadła piętro niżej. Zmiana jest ogromna i na plus. Tak jak wyglądało to już dobrze, ale było dalekie od ideału tak teraz jest to po prostu 3D orgia wrażeń.

Cale menu zostało przerobione i jest wyświetlane w 3D. Radar, hologram naszego statku, celu, menu po lewej i prawej, czat wszystko! Głębia jest niesamowita. Jest tak mocno widoczna, ze musialem w ustawieniach nVidii zmienic z 50% na 8% bo przy starych ustawieniach oczy mi wypłynęły z oczodołów tongue_prosty.gif Stacje to inna bajka, w końcu wyraźnie widać ich trójwymiarowość. Wlot do nich, dokowanie czy nawet przelot w pobliżu. Nawet takie drobiazgi jak bardzo odlegle obiekty w kosmosie dostały 'głębi'.

Jeszcze raz - niesamowita robotę zrobiono. najlepiej wyglądająca gra 3D w jaka grałem do tej pory, a gram w 3D we wszystko co 3D obsługuje. Polecam! Z goglami VR to będzie taka miazga, ze aż ciężko sobie to wyobrazić.

W sumie nic więcej nie ma do powiedzenia bo nawet na planecie nie miałem okazji lądować bo wziąłem się za robienie CG - wskoczyłem do 15% i wyłączyłem ale dzisiaj tez będę latał i obiecałem sobie, ze dzisiaj gdzieś wyląduję by obczaić co i jak smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze wrazen! Ja niestety z 3D sie wstrzymuje, zwlaszcza po tym jak podano minimalne wymagania ED dla HTC Vive/Oculus Rift. Poczekam na premiere nowych kart nVidii, bo nie zamierzam kupowac GTX 980 tylko po to, zeby w goglach moc a nim grac jedynie na minimalnych ustawieniach.

Z systemem reputacji rzeczywiscie jest jakies zamieszanie albo nastapily w nim zmiany. Wczesniej pisalem, ze w dniu premiery Horizons paski postepu repki w Federacji i Cesarstwie wyswietlaly mi 0% chociaz u jednych mialem zrobionych kilkanascie misji od czasu ostatniej promocji, a u drugich 70. Wczoraj po odpaleniu gry pokazywalo mi juz odpowiednio 43% dla Federacji i 73% dla Cesarstwa. No to porobilem troche misji... Po zrobieniu jednej charytatywnej i jednej dostawczej dla Federacji pasek postepu z 43% zmienil sie na 47%. Seems fair. Jednoczesnie zrobilem tez okolo 20 misji dla Cesarstwa (4 charytatywne, reszta to zlecenia dostawczo-kurierskie do stacji i baz na planetach, w tym jedno za ktore dostalem ponad milion kredytow), ale w ich efekcie pasek postepu drgnal tylko o 1%... Troche mnie to zdziwilo, bo skoro wczesniej 70 misji dalo mi 73% progresu, to jakim cudem zrobienie kolejnych 20 misji zwiekszylo progres do 74%? Albo to jakis bug, albo musze wiecej na ten temat poczytac. Poki co odpuszczam sobie robienie zadan i wrocilem do odstawionego jakis czas temu handlowania Anakonda, bo do komfortowo wyposazonego Cuttera i tak wciaz brakuje mi jeszcze z 50 milionow, a same sie przeciez nie zarobia. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie wymagania wydaja się być akceptowalne. O ile mi wiadomo OR i HTC V od stereoskopowego 3D różnią się tylko rozdzielczością. Ja w 3D mam od 90 do 140 klatek (EVGA GTX 970 FTW i i5) wiec zwiększenie rozdzielczości trochę klatek pochłonie ale myślę, ze poniżej 60 nie powinno spaść. Osobiście jestem dobrej mysli

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wstrzymam do pierwszych recenzji/testow gogli VR w ED, bo Frontier podal, iz minimalne wymagania to m.in. GTX 980 i 16GB RAM. Chce najpierw zobaczyc jak bedzie z wydajnoscia, bo nie po to glownie z mysla o ED planuje zainwestowac w gogle VR, zeby pozniej przez za slaby hardware musiec grac na niskich detalach. Swietne wrazenia z grania w VR powinny isc z wysokimi detalami. Do gry uzywasz okularow 3D od nVidii czy jakiegos innego rozwiazania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nVidia 3D Vision 2.

Oczywiście się z tobą zgadzam jeśli chodzi o recenzje. Nie lubię kupować kota w worku wiec tez się wstrzymuje z kupnem VR do pierwszych recenzji i opinii graczy. Myślę tez by poczekać na revision 2 bo wiadomo jak to jest z nowymi zabawkami - lubią się psuć albo się okazuje, ze maja jakieś wady wieku dziecięcego.

Czytałem tez na forum steam, ze ludzie się skarżą iż na powierzchniach planet FPS lecą w dol. Dzisiaj sam przetestuje czy spadki są duze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie na powierzchniach planet troche fps-ow ubywa, ale nie zauwazylem, zeby byly to jakies wielkie spadki drastycznie wplywajace na rozgrywke. Sam wyglad planet zostal w Horizons zmieniony na plus, bo przez ostatnie dwa dni w odwiedzanych, dosc dobrze mi znanych systemach (m.in. Shinrarta Dezhra, Mutujiali, Andhrimi, Summerland, Siddha) widze planety, ktore wygladaja lepiej niz je zapamietalem z podstawki. Zwlaszcza gazowe giganty wreszcie przypominaja Jowisza.

W dzisiejszym newsletterze CD-Action gem napisal, ze przynajmniej czterech redaktorow gra w Elite Dangerous i stara sie zarobic na swoje Anakondy. Ciekawe o kim mowa. Jesli to czytacie, to sie ujawnijcie! Zaden z nas tu nie jest Thargoidem i nie gryziemy. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj próbowałem lądowania w stacjach z wyłączonym rotational correction. LOL Samo podejście to pikuś, ale problemy zaczynają się tuz przed zadokowaniem na platformie biggrin_prosty.gif Musi to komicznie wyglądać dla kogoś kto akurat obserwuje moje lądowanie. Zmapowalem sobie klawisz i teraz robię tak, ze tuz przed przyziemieniem, dosłownie 2 sekundy przed, włączam wspomagacz tongue_prosty.gif Da się bez, ale kosztuje to czas, którego nie mam i nie bardzo mam ochotę dostarczać darmowa rozrywkowe innym pilotom biggrin_prosty.gif

Panowie redaktorzy - przyznawać się! smile_prosty.gif

Co do zarabiania. Na koncie mam 70 milionów + A spec APS ale się go nie mam zamiaru pozbywać wiec jest nie do tknięcia. W sumie nie gram specjalnie intensywnie ale jakoś ta kaska się zbiera. Wczoraj np. trafiłem misje z 777K by dostarczyć narkotyki do sąsiedniego systemu (17Ly). Problem był w tym, ze to był outpost i był bardzo mocno szczerzony i nie udało mi się uniknąć skanu wiec z tych 777K zrobiło się 647K :P 130K mandatu i pewnie pare % z reputacji ale i tak się opłacało - dorwali mnie jak lądowałem na platformie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowilem, bez wspomagania rotacji doswiadczenia towarzyszace ladfowaniu sa cokolwiek ciekawe. :D

Mnie wczoraj w lewej zakladce pokazywalo current assets na poziomie 306 milionow, z czego gotowki mam niecale 10% tej sumy, bo cala reszta jest wsadzona w statki - sama Anakonda jest warta ok. 180 milionow, Python cos kolo 70, pozostala kwota to ruchomosci w postaci stockowego Imperial Clippera i A-rated Imperial Couriera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie doszły (no powiedzmy wczoraj wieczorem tongue_prosty.gif ) dwa nowe CG - jeden handlowy, a jeden to bounty hunting. Teraz mamy ich chyba 6? Wieczorem będę musiał sprawdzić czy te dwa handlowe da się jakoś pogodzić i wkomponować w jedna trasę handlowa.

Mialy niby być Horizons only ale jak się okazuje nie są wiec każdy moze uczestniczyć. Przeprasza, handlowy na pewno nie jest, BH nie jestem pewien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie odpuszcze te CG. I tak dzis siedze kilkanascie godzin w pracy, w weekend swiateczne przygotowania, w przyszlym tygodniu znowu nadgodziny, za malo czasu na latanie miedzy systemami, zeby byl sens probowac wylrecic jakis rozsadny wynik w tych CG. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę, dzisiaj nie jest mój dzień :( Nowy statek, uzbrojenie itd. A obecnie jestem na -. Może niektóre rzeczy chciałem zrobić za szybko i tak wyszło :( Po za tym raz mi sie zrobił bug, że od razu po starcie statek wyleciał mi w powietrze... (-12000 w plecki). Lepiej na dzisiaj sobie odpuszczę zanim zbankrutuję :P

O co chodzi z tymi misjami co jakieś dane trzeba przez np. 20 min przetrzymać a później je gdzieś dostarczyć? Ma się pojawić jakiś licznik czy coś? Wystartowałem jedna taką misję i nie wiem. NIe wiem czy się faktycznie zaczęła czy co... Ktoś pomoże?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli weźmiesz misje to w lewym menu, druga zakładka możesz sprawdzić jakie w danej chwili masz misje/mandaty/nagrody do odebrania. możesz tez na nią kliknąć i dokładnie sprawdzić opis i co jest wymagane do jej ukończenia. Jeśli po prostu masz czekać 20 minut to musisz czekać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucciver

Z tym, ze w czasie, przez ktory masz przechowywac dane, pojawia sie tacy, ktorzy beda Ci chcieli te dane odebrac, sila oczywiscie. Caly sens tego typu misji polega wiec na tym, ze na x minut stajesz sie magnesem przyciagajacym wrogow i dostaniesz nagrode jesli przetrwasz do konca (czytaj: do czasu az ktos sie do Ciebie zglosi po odbior ladunku). Dlatego lepiej zebys mial albo mocny i przystosowany do walki lub szybki i przystosowany do ucieczki statek, bo inaczej moze byc ciezko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mnie nie lubi. Wydałem ciężko uzbierane 500 000 na Cobrę + dodatki. Wziąłem misję za 100 000 polegającą na dostarczeniu złota. Oczywiście mam latać w deep space przez X czas zanim się kontakt nie odezwie.

Czas minął a mnie dalej atakowali. W końcu wylądowałem i 4h w plecy.

Kto chce grę tanio kupić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przciez w tych misjach jest podane jak sie nazywa kontakt i kiedy sie pojawi? Wczoraj robilem taka i wszystko poszlo z zegarkiem w reku. Jestes pewien, ze nie przeoczyles informacji od osoby, ktora miala wziac od Ciebie ladunek, zebys wyszedl z SC tam gdzie on wyjdzie (czyl jako punkt docelowy wybral jego Low Energy Wake i wyszedl z SC jak dolecisz na miejsce)? Skoro masz takie problemy z misjami, to dlaczego nie wezmiesz jakichs prostszych, dostawczych, kurierskich czy przemytniczych? Kasa z tego jest przyzwoita i szybko sie je robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie się nie pojawił. Mi w tej grze brakuje opisu co dokładnie jest do zrobienia. Masz ogólną informację i tyle. Dopiero od Ciebie dowiaduję się, że gość wyleciałby z DS i ja mam za nim lądować itd itp.

To jest dla mnie największy zarzut - interfejs jest dla młodych stażem w space simach jak ja bardzo trudny. Tak jak obsługi statku w miarę się nauczyłem tak wielu rzeczy dalej nie rozumiem.

PS. Mam w Cobrze dodatkowe moduły, które muszę przypisać do Fire Group. Mogę robić tylko FG1 i FG2. Na razie mam lasery na 1 a cannon na 2. Jak teraz przypisać nowe moduły do FG3? Nie mam takiej opcji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kraven2000

Z Twojego opisu wynika, ze poki co masz tylko jedna kolumne, w ktorej ustawiasz 1 dla primary fire i 2 dla secondary. Po ustawieniu sobie 1 i 2 zaraz obok po prawej stronie powinna Ci sie wyswietlic nowa kolumna, w ktorej mozesz sobie znowu ustawic 1 i 2 w ramach nowej FG, a pozniej kolejna i kolejna jesli wciaz potrzebujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...