Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spikain

Głosowanie na grę roku 2014

Gra roku 2014  

1959 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Grą roku 2014 jest:

    • Bayonetta 2
      53
    • Dark Souls II
      184
    • Divinity: Original Sin
      94
    • Dragon Age: Inkwizycja
      440
    • Far Cry 4
      249
    • Grand Theft Auto V (PS4/XBO)
      417
    • Obcy: Izolacja
      112
    • South Park: Kijek Prawdy
      174
    • Śródziemie: Cień Mordoru
      148
    • Wolfenstein: The New Order
      88


Polecane posty

@UP

Nie, że był kijowy, a że GTA V jest najlepszą grą w galaktyce. :) W powyższej ankiecie raczej wszystkie gry są dobre i bardzo dobre. Ale GTA V rządzi i zamiata nimi podłogę. Gdyby wersja PC miała premierę razem z nextgenowymi to nie byłoby problemu. A tak będzie rekord nie do pobicia. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gra z zeszłego roku trafia ponownie w tym roku do zestawienia, musi to znaczyc, że jest bardzo dobra. GTA zawsze mi towarztszyło od drugiej części. Gdyby nie ta seria to nie wiem czy dzisiaj, teraz siedział bym przed komuterem i pisał ten tekst.

Mój głosna na Grand Theft Auto V

P.S. Za rok będzie to samo z wersją na PC

Tu nie chodzi o to, czy gra jest dobra czy nie, tylko spod jakiego szyldu wychodzi. Gdyby to nie było GTA, to czy znalazłoby się na tej liście? Rok temu pewnie tak. Teraz, nawet gdyby, to raczej by nie zajmowało obecnie 2 miejsca.

Pamiętam co było rok temu- jedna (przynajmniej jeden taki post widziałem) osoba się przyznała, ze głosowała na GTAV na podstawie recek i filmików z YT. Ile takich osób było? Na pewno dużo więcej.

Ogólnie dawanie remasterów do gier roku, to kontrowersyjny pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako rok 2014 w gameingu był dla mnie, przez zepsuty komputer całkowicie stracony, niestety nie grałem z żadną z wymienoch gier. Jednak mój głos idzie na far cry 4. Dlaczego? Ponieważ oglądałem uważnie gameplay mojego brata, który z niewiadomych przyczyn ciągle nie chce porzyczyć tej gry :/. Ale z tego co widziałem FC4 to solidny kawałek Rpg-Fps(chociaż RPG za dużo tam nie ma, ale jest otwarty świat poziomy także można uznac to za RPG). Dlatego mój głos idze właśnie na tą gre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany na Śródziemie: Cień Mordoru. Ale ja się pytam: Czemu na tej liście nie ma Titanfalla?

Mój poprzedni post powyżej.

Czemu piszę ten? Chce powiedzieć,że na Game Awards grą roku była Dragon Age: Inkwizycja.Tejże serii nie znoszę,więc trochę szkoda,że grą roku nie jest np: FC4,albo Dark Souls 2 (ta to powinna być,a jak już nie,to przynajmniej druga najlepsza!). No więc trochę mi przykro. Ale jednak wiele fajnych gier otrzymało statusy najlepszych, czyli:

Najlepsze strzelanka-Far Cry 4

Najlepsza gra akcji-Śródziemie: Cień Mordoru (na to oddałem głos)

i inne.

Ale każdy może się nie zgodzić,więc dla mnie wygrał FC4!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, czy gra jest dobra czy nie, tylko spod jakiego szyldu wychodzi. Gdyby to nie było GTA, to czy znalazłoby się na tej liście? Rok temu pewnie tak. Teraz, nawet gdyby, to raczej by nie zajmowało obecnie 2 miejsca.

Zgadza się, np. SR4 Re-Elected nie trafi do głosowania na grę roku w 2015. Szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezapelacyjnie najlepsza gra roku ma najmniej głosów.

Divinity jest drugie od końca i ma 2x mniej głosów niż South Park.

GTAV ma szansę, żeby wygrać drugi rok z rzędu.

Wolfenstein: 2 Edgy 2 Mature w ogóle na liście.

Czy na tym forum ktoś w ogóle gra w jakieś gry?

/mad

Głos na Bayo 2, bo na litość boską jak można inaczej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP nie grałem to głosowałem na to w co grałem a grałem w większość gier z tej listy. Wszystko zależy od gustu jednemu będzie się podobać B2 a innemu nie. Mnie interesuje może jeden tytuł który jest tylko na Wii U, a kupowanie konsoli dla jednego tytułu to wyrzucanie kasy w błoto. Każdy się wypowiada tak jakby to on miał racje a prawda jest taka że każdy człowiek jest inny i gusta są różne, mi najwięcej zabawy dał DS2 i dlatego na niego zagłosowałem , tyle w temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos poszedł na Dragon Age: Inkwizycję, bo to tak naprawdę jedyna duża* gra jaką ukończyłem w tym roku ;)

* Wiedźmińska planszówka, This War of Mine oraz FIFA World to odskocznia od "poważnego" grania na które nie miałem w tym roku w ogóle czasu. Może 2015 będzie bardziej zasobny? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age: Inkwizycja - zapewniła mi jak dotąd 60 godzin grania w ciągu 3 tygodni i wygląda na to, że szykuje się drugie tyle.Może gdyby był Risen 3, to bym miał zagwozdkę, bo tam system walki bardziej mi odpowiada, ale tak wybór jest prosty. To kawał dobrej gdy jest, choć do Skyrima, w którego grałem rok (320 godzin), mu daleko ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli za rok będzie taki sam sposób podawania kandydatów i ta gra zdobędzie wystarczającą ilość zgłoszeń, to trafi do głosowania.

Chodziło mi o to, że wiele ludzi zagłosuje na na GTA V (w wersji PC), dlatego, że to przecież GTA. Nawet, jeśli grali tylko w wersję na PS3/X360 lub PS4/XONE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój głos poszedł na DA: Inkwizycja. Zastanawiałem się jeszcze Nad Far Cry 4. Oby nie zwyciężyło GTA V, każdy się nim zachwyca, a to tylko port na nowe konsole. Rozumiem, że bardzo udany i wiele zmieniony, owszem można o tym napisać, ale żeby zaraz grą roku 2. raz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...