Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wulgarnyibrzydki

Assassin's Creed: Unity - Gra zawiesza się podczas grania ( Aplikacja przestała działać )

Polecane posty

Z góry zaznaczam, że nie wiem czy w dobrym dziale piszę. Jak nie to przepraszam :)

Mam problem z AC Unity. Gra ładnie zainstalowana, zarejestrowana w Uplay, 6 GB aktualizacji ściągnięte, nic tylko grać.

Wchodzę. Mam pierwszą misję z templariuszem De Moley(czy coś takiego). Wchodzę i na samym ładowaniu gra mi się zawiesza i dostaje powiadomienie do Win7 że aplikacja przestała działać i tyle.

Dodam tylko że to nie może być wina sprzętu bo kupiłem laptopa gamingowego w wrześniu. 16GB ramu, grafika i procek spokojnie dadzą radę.

Ma ktoś jakiś pomysł czym to jest spowodowane?

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Po uruchomieniu gry, gra się zawiesza. Wyłączyć tylko mogę za pomocą Alt+CTRL+Del. Po wyłączeniu wyskakuje komunikat: Ace exe przestał działać. Nic nie pomaga ani aktualizacja sterownika do karty graficznej i weryfikacja plików gry. Pisałem kilka razy o problemach do ubisoftu. Oni sami nie potrafią pomóc. Mój komputer posiada: intel i5 7400, Asus GeForce Gtx 1050TI, pamieć Ram 8 Gb., system windows 7 home premium 64. Zainstalowane mam wszystkie aktualizacje windowsa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...