Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

@UP

Dokładnie. To że pod Warszawę nie doszło, nie znaczy, że gdzie indziej jest fajnie. Popatrz na migawki ze Śląska, gdzie auta tańczą na lodzie. :/ U mnie wczoraj była mała odwilż, ale od zachodu słońca wrócił mróz i ciągle trzyma. Oczywiście znowu napadało śniegu i ciężko będzie gdzieś wyjeżdżać. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się reklamowałem, że biorę cały śnieg. U mnie może być zima cały rok!

Ale nie wszyscy są Pik Pokami i mieszkają w iglo @michaszenko. smile_prosty.gif Ja wolałem ciepłą, grudniową zimę.

A poważnie, naprawdę masz sympatyczny avatar i za to cię lubię. Przypomina mi dzieciństwo i pewne puzzle które miałem jako 9-latek. W końcu je wyszperałem. Nie jest to Pik Pok, ale close enough. smile_prosty.gif

qxugl1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem minutę tego i już padam ze śmiechu. Toż to kopalnia tekstów wobec @michaszenki. :D Ciekawe czy się taty słucha. :)

https://www.youtube.com/watch?v=gTt85WnkWks

A dziś w Wydarzeniach mówili, że to najcieplejszy początek zimy od 10 lat w Polsce. Hmmm... U mnie trochę się zaostrzył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W radiu podali, że moim rejonie ma być około -15'C mrozu w nocy. To dość zimno. Brrry. I komu przeszkadzał ciepły grudzień? Mi na pewno nie. Ale hurra - można jeździć na nartach. :/ Tyle dobrego, że moje grzejniki nie są całkiem zapowietrzonę i jak palę w piecu, to mam ciepło. Tylko jak śpię to nie palę, a jakieś niewidoczne szpary naokoło okien to mam. I rano już jest zimno i trzeba rozpalać i palić znowu. I tak w kółko. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem silny wiatr, niska temperatura i śnieg dały mi niezłą zamieć, śnieżycę i zadymkę w jednym. Dzisiaj mam na podwórku mam krainę wielkich jezior i prywatną ślizgawkę w jednym. Bo śnieg zdążył stopnieć, ale po kątach zostało sporo lodu pokrytego wodą. Masakra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...