Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bielik42

[Nominacje 2014] Blogopis roku

Polecane posty

Jako zeszłoroczny zwycięzca w kategorii "największy spam na blogach" mam zaszczyt piastować temat, w którym możecie nominować innych blogopisów. Wpisów było sporo, zarówno poważnych, jak i niepoważnych. Nie dajmy blogosferze umrzeć!

Możecie zagłosować na maksymalnie 3 osoby, które waszym zdaniem najlepiej sobie radzą na blogach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz Saint - może wszystkich odcinków lp jako takich nie oglądam, ale strasznie podoba mi się dopiski w formie tekstu blogowego i zawsze je czytam. Czy to dodanie dodatkowych informacji ze wspomnianymi wątkami, czy wspominki z dawnego przechodzenia, czy po prostu insze ciekawostki. Lubię ten styl i czekam na jakiś wpis zbiorczy na temat wrażeń z Wii U (mimo, że i tak je znam z rozmów na steamie, ale niech świat wie, że Łiju to dobra rzecz)

Rankin - Witam, Witam.

Elano - pisze o rzeczach na 3DSa i do tego nie podchodzi do tego bezkrytycznie. Gut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amdarel - dla tych co nie wiedza kto to, przypominam serię "Gajdzińskie Pamiętniki", czyli teksty poświęcone kulturze daleko wschodniej (w tym przypadku Japonii). Mimo że autor od pewnego czasu nie daje oznak życia to jednak jego teksty są znakomite.

A poza tym Bielik i Elano :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rzadko zaglądam na blogosferę, ale mając w pamięci cały rok chciałbym nominować dwoje użytkowników.

1. Otton-za regularne i bardzo dobre teksty, poświęcone nie tylko grom i to nie zawsze tym najbardziej okrzyczanym, ale także literaturze i filmom. Przyznam troszkę ze wstydem, że nie miałem wcześniej pojęcia o istnieniu "Ulissesa", dlatego wpis poświęcony temu nietypowemu dziełu był dla mnie bardzo intrygujący, podobnie tekst poświęcony książce "Mistrz i Małgorzata" zachęcił mnie do sięgnięcia po tę lekturę już po zakończeniu szkoły i przeczytania jej w całości, było warto. :)

2. Crouschynca-tutaj również nominacja za zaangażowanie w regularne prowadzenie bloga, świetne teksty dotyczące wielu aspektów kultury i za to że recenzuje nie tylko najlepsze filmy czy książki, ale stara się także znaleźć potencjał w mniej popularnych tytułach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Otton za poruszanie ciekawych tematów nie tylko w literaturze. Zwłaszcza za ostatnie poruszanie dyskusji o filozofii obiektywizmu.

2.MajinYoda [user=MajinYoda][/user] za ciekawe i niejednokrotnie zabawne przedstawienie absurdu literatury "naukowej".

3. Mariusz Saint za cykl o Zeldzie i historii Nintendo.

PS: Na wyróżnienie zasłużył również Rankin za wpisy o GamerGate, ale można wytypować 3 blogotwórców sad_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...