Jump to content
Sign in to follow this  
grajes23

Jaką sieć wybrać

Recommended Posts

Witam. Zastanawiam się nad internetem mobilnym i nie wiem co wybrać. Ma mi on służyć w szczególności w podróży i ogólnie gdzieś poza domem. Nie chcę też podpisywać żadnych umów i być zobowiązany od czegoś, po prostu potrzebuję czegoś takiego, że np. raz na miesiąc place i mam określoną ilość GB na miesiąc (max. 20zł :P), lub też co mi pozwoli surfować bez limitu :P. Obecnie też nie mam modemu i prosiłbym też o podanie najlepszego i w miarę taniego, który by pasował do danej oferty :D.

Przejrzyj sobie oferty ma allegro . Ja w tej chwili używam do stycznia karty z plusa(za 55zł) , aktualne oferty zawierają zniżkę 20zł przy zakupie przez smartfon lub tablet . Imo najlepsza oferta na rynku jeśli będziemy korzystać również poza zasięgiem Lte .

http://allegro.pl/120dni-plus-internet-na-karte-iplus-27gb-lte-20-zl-i4867971551.html

Jeśli chodzi o Lte , to chyba bezkonkurencyjny jest tutaj Play i jego starter zasięgowy , w którym za 50 zł możemy aktywować internet przez 100 dni - 100Gb na miesiąc . Nie wiadomo jednak jak długo ta promocja potrwa , pierwotnie miała być do końca roku , ale została przedłużona do odwołania . Karta jest za free ze strony Play , cwaniaki sprzedają ją na allegro za 50 i + zł .

Tą kartę wczoraj zamówiłem i też mnie interesuje zakup modemu , może ktoś obeznany doradzi .

A słyszeliście może o tej nowej świątecznej ofercie w Virgin Mobile? Należy kpić starter za 5 zł i odładować za kolejne 5 zł. Mamy 10 zł na koncie i dorzucają do tego 2 gb internetu, smsmy bez limitu, 100 minut do wszystkich sieci oraz 500 pkt na dogry.pl

Spędzam tam sporo wolnego czasu więc jak dla mnie cymuś. Wrzucam, bo może komuś też ta info się przyda :)

A regulamin znaleźć można tutaj: https://virginmobile.pl/promocja