Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Berlin

Głosowanie na najlepszą technologię 2014

Najlepsza technologia roku 2014  

671 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza technologia roku 2014?

    • Elastyczne wyświetlacze
      169
    • Hybrydowy sensor Logitecha
      10
    • Inteligentne gadżety na rękę
      52
    • Nowe GPU Nvidii
      198
    • Nowe wcielenie e-papieru
      47
    • Płynny obraz poniżej 60 Hz
      59
    • Streaming gier
      60
    • Wyświetlacze 21:9
      74


Polecane posty

Żeby ułatwić wam wybór, na kolejnych stronach prezentujemy te naszym zdaniem najciekawsze. Co ważne ? w przeciwieństwie do normalnych testów publikowanych na łamach CD-Action, tym razem nie zwracaliśmy uwagi na ceny urządzeń korzystających z tych technologii. W końcu nowości w momencie premiery rzadko kiedy są tanie, co wcale nie umniejsza ich wyjątkowości.

Na początku przeczytajcie o wytypowanych przez nas technologiach... a następnie zagłosujcie w naszej ankiecie.

Głosowanie trwa do 13:00, 24 grudnia.

Dziękujemy za pomoc. Wybór najlepszej technologii to część naszej większej akcji - oprócz tego przygotowujemy też ankietę na najlepszą grę roku. Ale do tego tematu jeszcze wrócimy. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na nowe karty od Nvidii, przede wszystkim ze względu na wydajność jaką oferują na notebookach (mobilne GTX970M i GTX980M)- nie dość, że na tych kartach granie w Full HD (czy nawet wyższej rozdzielczości) na najwyższych ustawieniach graficznych nie jest już problemem, a dodatkowo laptop nie jest jednocześnie grzejnikiem (zwłaszcza w Asusach G751JT i G751JY oraz w modelach Clevo, gdzie dodatkowo można dowolnie konfigurować sprzęt, podobnie jak w MSI Dominator Pro) wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram wyświetlacze 21:9. Wreszcie widać dużo w grach (I można oglądać filmy na całym ekranie, bez pasków). GPU Nvidii też jest bardzo dobry, ale i tak wkrótce ktoś ją zastąpi, poza tym trudno je dostać. Na trzecim e-papier, a dokładnie Yotaphone 2. Bardzo dobry pomysł dla tego, kto lubi dużo czytać, ale także używa często funkcji dla smartfonów.

Edit: Aha, najgłupsze to są te gadżety na rękę. Smartfon wystarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem streaming gier, choć do końca wahałem się pomiędzy nim a GPU od Nvidii - uważam jednak, że nowe karty graficzne nie stanowią takiego przełomu, jak możliwość streamingu gier z komputerów na urządzenia przenośne. Na mój wybór ma też wpływ to, że na własne oczy widziałem, jak ciekawy może być streaming z udziąłem Nvidii Shield. Co do kart graficznych - poczekam na jeszcze większy przełom. No i nie ukrywam, że czekam niecierpliwie na ankietę związaną z wyborem gry roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem inteligentne gadżety na rękę, choć nie są do końca jeszcze rozwinięte, to idzie to w dobrą stronę. GPU imo bez sensu, bo co rok czy pół pojawia się nowe, oczywiście lepsze, ale jakieś osiągniecie to nie jest, tak samo streamy czy epapier. Co do reszty się nie wypowiem bo to kwestia wyboru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie elastyczne wyswietlacze. Kolejne coraz potezniejsze karty graficzne przychodza i odchodza, ale z punktu widzenia rozwoju branzy technologicznej to elastyczne wyswietlacze maja najwiekszy potencjal i mozliwosci zastosowan. Na drugim miejscu stawiam inteligentne gadzety na reke, ktore w nastepnych latach beda tylko zyskiwac na popularnosci. Trzecie miejsce na podium zajmuja monitory 21:9 - wreszcie rozsadne i bardziej ekonomiczne rozwiazanie niz stawianie trzech monitorow na biurku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Streaming Gier. Osobiście bardziej emocjonuje mnie oglądanie jak ktoś ogrywa kogoś z Messim i Crystyną Rolandą w składzie Reprezentantami Polski. Poza tym to dobry i wiarygodny sposób na stwierdzenie czy ten cukierek na którego wydano masę kasy warto kupić.

ps. Mój nick w Fifa World to Ferdynand_Lebski jakby ktoś był ciekawy lol.gifpost-543897-0-47525300-1418997616.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście streaming gier. Dlaczego? Bo to technologia, która faktycznie jest nowa i która faktycznie coś zmienia, a nie tylko kosmetyczne przemodelowanie innych technologii istniejących od lat. Równie dobrze można wymyślić monitory 78,5x13 albo procesor 7,5THz - TO NIE JEST NOWOŚĆ! Tyle w temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na sensor od Logitecha, dlatego że to kolejny przykład na to że nie warto brać udział w w tym samym wyścigu co wszyscy tylko pomyśleć i zabłysnąć czymś zupełnie nowym. Poza tym nie interesuje się tak bardzo wymienionymi wyżej technologiami ponieważ z większości urzadzeń nie (smartfony,smartwatche) bądź są po prostu poza moim zasięgiem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobie zacytuje bo leniwy jestem i się zgadzam z cytatem.

Dla mnie elastyczne wyswietlacze. Kolejne coraz potezniejsze karty graficzne przychodza i odchodza, ale z punktu widzenia rozwoju branzy technologicznej to elastyczne wyswietlacze maja najwiekszy potencjal i mozliwosci zastosowan. Na drugim miejscu stawiam inteligentne gadzety na reke, ktore w nastepnych latach beda tylko zyskiwac na popularnosci. Trzecie miejsce na podium zajmuja monitory 21:9 - wreszcie rozsadne i bardziej ekonomiczne rozwiazanie niz stawianie trzech monitorow na biurku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja głosuje na gadgety na ręce poniewarz marze sobie , że w przyszłośći ludzie wynalazą gear aristo połączenie gear fit z najmniejszym laptopen na świecie

ja głosuje na gadgety na ręke ponieważ chciałbym żeby w przyszłośći powstał gear aristo połączenie gear fit z najmniejszym laptopem ARISTO8fokKf.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...