Jump to content
Sign in to follow this  
tuv4

Rozwiązany: Przerywanie połączenia

Recommended Posts

Witam, mam taki problem otóż co jakiś czas przerywa mi połączenie. Nie ma znaczenia co robię, która jest godzina itd. Problem nie występował kiedy miałem podłączony kabel, ale teraz przeniosłem się do innego pokoju i nie da rady go tutaj pociągnąć. Dlatego też, kupiłem kartę Wi-Fi TP-Link TL-WN722N. Siła sygnału jest bez przerwy na maksymalnym poziomie, jednakże czasem co 5 min, czasem co 20 min tracę internet na 5 do 20 sekund. Mój router to Pentagram P 6381-2. Próbowałem już odinstalować sterowniki do tego TP-Linka i zainstalować najnowsze ze strony producenta, ale to nic nie dało. Bardzo proszę o pomoc.

Najprawdopodobniej problemem jest niestabilnie działający router - na forach można znaleźć trochę narzekań na ten model.

Jednak warto byłoby to sprawdzić.

Jeśli masz możliwość przetestowania zakupionej karty sieciowej z innym routerem warto to zrobić. Jeśli wystąpią podobne problemy to sprzęt idzie na gwarancję.

Warto też przywrócić router do domyślnych ustawień i zaktualizować w nim firmware do najnowszej wersji.

spróbowałem podpiąć do swojego komputera inną kartę wifi i przerwy w połączeniu znikły. Wina leży więc po stronie tp-linka. No nic pójdę z nią na gwarancję. Dzięki za pomoc do zamknięcia

Edited by tuv4

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...