Jump to content
SilentBob

Różne newsy...

Recommended Posts

47 minutes ago, Abyss said:

W tym trailerze grubasek zrzuca gwiazdę śmierci z lego na ziemie, aż mnie to fizycznie zabolało.

Składałem taką calutki dzień. 

W poprzednim też zrzucał IIRC.

Wiem, Abyss, że składałeś coś tam z klocków lego za jakieś drobniaki, ale że Gwiazdę Śmierci to śmiem wątpić.

LEGO Gwiazda Śmierci to moje największe niespełnione życiowe marzenie z dzieciństwa. Razem z bratem prosiliśmy o nią w każdym liście do Mikołaja, ale oczywiście nigdy jej nie dostaliśmy.

Teraz jak na nią patrzę, to wydaje mi się mocno tandetna, ale chyba będę musiał ją sobie w przyszłości kupić, bo inaczej chyba nie umrę szczęśliwy.

Godzinę temu, SilentBob napisał:

Wiem, Abyss, że składałeś coś tam z klocków lego za jakieś drobniaki, ale że Gwiazdę Śmierci to śmiem wątpić.

Jeśli żart to specyficzny, a jeśli serio, to nie wiem dlaczego wątpisz. Składałem też takie coś, https://shop.lego.com/en-US/Super-Star-Destroyer-10221 tysiąc dolców, jeden z największych zestawów z jakimi przyszło mi walczyć. 

25 minut temu, Mysquff napisał:

Teraz jak na nią patrzę, to wydaje mi się mocno tandetna, ale chyba będę musiał ją sobie w przyszłości kupić, bo inaczej chyba nie umrę szczęśliwy.

DSC09251

To jest moje marzenie. W sumie nawet składałem takiego sokoła millenium i jak zobaczyłem ten stolik to sobie obiecałem, że kiedyś takiego kupie i wrzucę go za szybę w stoliku. Genialne!

Cena zestawu oczywiście dubluje cenę stolika. 

6 minut temu, Abyss napisał:

Jeśli żart to specyficzny jeśli serio, to nie wiem dlaczego wątpisz. 

Bo mogę.

33 minutes ago, Abyss said:

DSC09251

To jest moje marzenie. W sumie nawet składałem takiego sokoła millenium i jak zobaczyłem ten stolik to sobie obiecałem, że kiedyś takiego kupie i wrzucę go za szybę w stoliku. Genialne!

Cena zestawu oczywiście dubluje cenę stolika. 

To jest piękne... Pomysł ze stolikiem naprawdę fajny.

No pewnie jak już będę spełniać te wszystkie marzenia podczas kryzysu wieku średniego, to poprzeglądam ówczesną ofertę LEGO, wybiorę coś ładniejszego od Gwiazdy Śmierci i pomyślę o tym, gdzie to ładnie postawić, itp. 

Jak na razie mam tylko coś takiego w domu na półce (na zdjęciu jednak na podłodze):

F3lO03aK7nMntMaKLmf6BUjCdkB-0xA7zok8awqN0fUzvNPOAOhoUXPFBJJzOT33V-9wCt5T1Dnavu14KP0f4244w-da1VKmBRYqwpCNmz9D7BmHrHQ2dxwVXSBnWmTRYbFq0I8zG6n1jd-vHGO5HUI_75LZDNrdvwc0ClBG1JJMpuEalvYgr_7rCa_51qoHxsS_gtkrUI1Y0mMW76JyXDfxXag8zEduhwGg_Odl7G0AlKZMAlOLAkpHs77QTSIF1p1fReHyZ5eo2lz9BIL0v-FUWNA7EM1Xq-hx2h5SRXcgGlO7HuduVmFeKq9p1VYf1w4YBVxw3EuJ61vqfiI2x-Do-WK-BoXcTxuhHUdjYt-2QFD3F2uo6KgW6jQs5wST_Ae19vmN6df-0oyxNOwLIHp3z1R7QntD0w1bEQMGvwVCFjgpf6Bf8B3UJwZ_6VA16TJNHJRziCNn6YjksODcxd_9Ro7JAryP8XwimIPumV9Jhvv6IP4uoCzFBxiGGmvYBmy8W9w9XEXnC6YfNfVXc5rCMNXRNUoosDoyWaoi5EHpJRMbXaKBoySH2_L49iC2VpvxEb-C6QbsKG020ED9QmMGFiWg3bwCTFveUM-dwuV7cHlW=w1413-h942-no

Ciekawe, czy na końcu będzie

grupen kinder sex

A tak w ogóle to chętnie przeczytałbym drugi raz książkę, bo dobra była, ale ma cholernie dużo stron.

Guest

no więc podobno powstanie/-je anime Pop Team Epic od twórców 3D openingów do Jojo (wyczytałem w komentarzach na fb, bo strony nie ogarniam) 
http://hoshiiro.jp/

Edited by Guest

Y E S!!!

I mean... to będzie cienki film, ale nie od dziś wiadomo, że filmy Marvela do genialnych się nie zaliczają. Zwiastun fajny.

Jakiś czas temu znajomy polecił mi tego całego Cypisa, sprawdziłem jego kawałek na yt, wyłączyłem chyba po 20 sekundach. Teraz sprawdziłem Spawacza i efekt ten sam. Chyba nigdy nie zdołam pojąć fenomenu takiej muzyki.

• Upvote 1

Trochę tak. Mam wrażenie, że film sam w sobie jakiś super nie będzie, ale mimo wszystko będę się przy nim świetnie bawił ze względu na obsadę i absurdalność konceptu.