Jump to content
SilentBob

Różne newsy...

Recommended Posts

Ale gdzie w tym spocie nawiązanie do polityki? Tam tylko sobie posłodzili, coś jak Cała prawda całą dobę. 

Zwłaszcza że zaraz jakiś inny gość w spocie mówi "nie zmyśla i nie kłamie" xd

9 godzin temu, voda22 napisał:

Może chodzi o politykę telewizji publicznej.

To już prędzej. Tym bardziej, że nie spotkałem się jeszcze z opinią, że działają dobrze. 

12 godzin temu, Stillborn napisał:

Ale gdzie w tym spocie nawiązanie do polityki? Tam tylko sobie posłodzili, coś jak Cała prawda całą dobę. 

Makłowiczowi chodzi przecież o to, że użyto jego wypowiedzi do reklamowania TVP, choć on to powiedział w innym kontekście

Lody Ben & Jerry's od lat moge kupic prawie w kazdym sklepie. IMO poza 3-4 smakami (Bourbon Pecan Pie, Salted Caramel Core, Peanut Butter Cup, Truffle Kerfuffle) jakos specjalnie rewelacyjne nie sa, w dodatku trafiaja sie smaki mocno przeslodzone (Chocolate Therapy, Chocolate Fudge Brownie, Phish Food). Duzo lepsze pod wzgledem smaku i bardziej naturalnego skladu sa lody firmy Häagen-Dazs (Strawberry Cheesecake, Cookies & Cream, Chocolate Peanut Butter, Brownies à la Mode, Sweet Cream Coffee Caramel; Pralines and Cream, Espresso Chocolate Cookie Crumble). Kiedys byly dostepne w Polsce, ale przez wysoka cene nie cieszyly sie wielka popularnoscia, a szkoda.

hageny są cały czas dostępne, czasami kupuję

byż może kiedyś faktycznie była przerwa w dystrybucji, ale nie zauważyłem

@47

Slyszalem o tym kilka lat temu, moze cos sie zmienilo. Z drugiej strony z wiadomych powodow nieczesto mam okazje robic zakupy w Biedronkach i innych Zabkach w Polsce, wiec tematu nie sledze.

Chociaz udalo mi sie wygrzebac info o tym sprzed kilku lat:

https://www.pb.pl/haagen-dazs-opuszcza-polske-740427

http://finanse.wp.pl/kat,1033691,title,Haagen-Dazs-nie-sprzeda-juz-lodow-Polakom,wid,16281075,wiadomosc.html?ticaid=118d44

Jednak jesli H-D dalej w Polsce sa dostepne, to pozostaje sie cieszyc, bo to naprawde dobre lody sa.

W mojej mieścinie w zasadzie tylko w kauflandzie są. Często dają promocje, bo nikt nie kupuje, jak jest normalna cena, więc można w miarę tanio wyrwać. :P

6 minut temu, 47 napisał:

Często dają promocje, bo nikt nie kupuje, jak jest normalna cena, więc można w miarę tanio wyrwać. :P

lel, u mnie to samo. Normalnie chodza w cenie 6,49 euro za kubelek, co oznacza "dzis nie mam ochoty na lody". Dosc czesto trafiaja sie jednak promocje i wtedy ich cena spada do 2,99 euro, co przeklada sie na "dzis kupie trzy". :D

3 godziny temu, 47 napisał:

:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
Czy to sen na jawie? <3 
Chociaż jeśli mają kosztować tyle co Häagen-Dazs (które imo są najlepszymi lodami dostępnymi w Polszy), to dziękuję, postoję.

jk, kupię 5 pojemników <3<3<3