Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

Różne newsy...

Polecane posty

Kim Dzong Un i jego zastępy hakerów zaszantażowały Sony, żeby nie pokazywali filmu "Wywiad ze słońcem narodu". Pierwsze słyszę o takim filmie, ale hakerzy z Korei Północnej zażądali, żeby usunąć wszystko z sieci wszystko dotyczące tego filma. Włącznie ze zwiastunami itp.

W sprawę wmieszało się FBI, ale najlepsze jest to, że ludziska komentujący na necie widzą w tym cios dla USA. Wymierzony poprzez atak na Sony. Sony, które to jest korporacją z Japonii. Głupota ludzka zaczyna mnie zaślepiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.wp.pl/gid,17152634,kat,2051,title,Kliczko-pochwalil-sie-zdjeciem-corki,galeria.html

Oglądam Nashville, to to, że Hayden Panettiere była w ciąży to wiedziałem. Ale że chodzi z Kliczką to już nie. Ile człowiek traci nie czytając pudelka. :) Kliczko to ma szczęście. Był mistrzem świata w boksie, wygrał wybory na mera Kijowa i jeszcze ma narzeczoną 25-letnią amerykańską aktorkę. Która jest niesamowicie gorąca! Od "Herosów" Hayden zawsze mi się podobała. Ale nie dla nas rośnie ananas. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to napisałem z czystej polskiej zawiści i zazdrości. :) Kliczko ma sławę, pieniądze i super narzeczoną, a ja nie. :) Każdy na oku, ma jakąś sławę o zniewalającej urodzie o której sobie marzy. Moja to m.in Hayden Paniettiere. Mężczyźni wolą blondynki po prostu. :) A to że jestem przegrywem to oczywista oczywistość. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news-40597/scarlett-johansson-zagra-glownarolew-filmowym-ghost-in-the-shell.html

Dobre zdjęcie @spikain, naprawdę dobre. :) Nie oglądam za bardzo anime, ale może bym wreszcie zaczął... :) Pytaniem tylko jest czy tak jak na planie "Królewny Śnieżki i Łowcy" reżyser znowu będzie miał romans z główną aktorką? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...