Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wies.niak

Gry freeware

Polecane posty

Na stronie producenta w każdym razie nie ma takiej informacji, ani nie można pobrać pełnej wersji tej gry.

Na forum raczej też nic nie znalazłem, tylko jeden gościu napisał temat o tym, że grał kiedyś w demko i pyta czemu nie można gry kupić on-line :P

Jak chcesz to możesz tam się spytać, ale wątpię.

http://www.haemimontgames.com/forum/viewfo...adf82d8a5d3bef0

Ja tam mam wersję pudełkową :D zagrywałem się kiedyś w demko z CD-Action, a potem kupiłem pełną wersję.

Jakby co to na allegro kilka aukcji też jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma do tego odpowiedniego tematu,a skusiło mnie po ostatnim artykule huta w publicystyce,co do niezależnch twórców. Gra nie posiada grafiki, powód ?? Brakuje mi grafik. Jak dla kogoś ważniejsza jest grafika to mam małe pocieszenie w tym, że uczę się WinApi i niedługo przeniosę na okienka Windowsa, niestety ograniczy się ta gra wtedy wyłącznie do windowsa ;/

Gra nie jest już prze ze mnie wspierana i ma pewny błąd ,ale to nie zaszkodzi :D Jak skończę naukę WinApi od razu zabiorę się za programowanie w Farmer Life

W grze jesteśmy prostym farmerem, to jest wersja beta która robiłem w kilka dni,która oznaczyłem cyferką v0.2 dla ciekawskich mogę przedstawić wersje 0.1.Niestety nie ma większości zaplanowanych prze ze mnie rzeczy, a gra ogranicza się do siania zboża. (miały być krowy,domy,warzywa,małżeństwo o_O),ale jak już mówiłem brakowało mi do tego czasu.

Licencja : Freeware

Czekam oczywiście na wasze opinie.z wyjątkiem grafiki i wymienionej wyżej tłumaczeń :aniolek:

No i co mam jeszce napisać ? Oceńcie sami ! Enjoy!

Linki:

http://www.speedyshare.com/files/24087106/Farmer_life.exe

http://www.megaupload.com/?d=F8T6K9MM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ta gra to freeware dokładnie to dodatek do doom o nazwie zdoom wars czy ktoś w to grał bo kiedyś grałem ale usunełem i teraz nie mogę pobrać. Jak ktoś ma to na kompie albo lub wie skąd pobrać mógł by dać linka do pobrania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu coś odkryłem i chciałbym wam pokazać ;) Na pewnym portalu funkcjonuje pewien cykl, poświęcony darmowym grom komputerowym. Regularnie, co tydzień prezentują tam darmowe gierki. Nie wszystkie są fajne jak dla mnie, w niektóre wcześniej już grałem, ale niekiedy da się znaleźć coś ciekawego. Tutaj znajdziecie stronę z tym właśnie artykułem, na dole której znajdują się linki do poprzednich wydań. łącznie jest tu ponad setka gierek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w które grałem:

-Spelunky

-Slender

-Momodora 2

-Chickens vs Farmers

-KDFW

-Arevan:the Bitter Truth

-Alien Stars

-Snowy Lunch Rush

-Frogatto & Friends

-mnóstwo gier z Mahjongiem

-Muchtrix

-The Desolate Hope

-I am a Vegas Showgirl (jakoś tak)

-1916:Der Unbekannte Krieg

-Ib

-Ao Oni

-SCP 087, 087-B, Containment Breach

Jak mi się coś przypomni, nie omieszkam napisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki gier free. Wie ktoś może czy po pobraniu gry Hellgate Global która jest obecnie darmowym f2p mmo będzie można w niej ukończyć kampanię single player? Byłbym wdzięczny za jakiś trop, bo moje poszukiwania na forach odniosły mało konkretny skutek, jedni mówią że tak, inni że nie, jeszcze inni nawet nie wiedźą pomimo że w gre grają... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...