Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jachu97

Xbox one, przypisywanie gier i połączenie z internetem

Polecane posty

Witam! Zastanawiałem się nad zakupem konsoli i sprawę postawiłem jasno, Xbox ma Red Dead Redemption, jest to wyśmienita gra i niestety, ale PS4 przy tym dla mnie nie istnieje skoro nie będzie miało tej gry :( Teraz pytanie:

Czy wymagane jest cały czas połączenie z internetem? Tak jak było mówione, że co 24 godziny połączenie albo blokada i nie można grać?

Czy gry są przypisywanie do 1 konta i nie można ich już potem pożyczyć koledze?

Czy Xbox Live Gold dalej tam funkcjonuje czy coś nowego wymyślili?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie ani Xbox One ani PS4 nie mają RDR więc motywacja trochę dziwna.

Online musisz być tylko przy pierwszym uruchomieniu konsoli i w jakichś wyjątkowych sytuacjach, gdy trzeba zainstalować update. Nie musi być regularnie podłączany.

Nie można pożyczać gier, można je podarować. Ale tylko raz i tylko koledze, które mamy w przyjaciołach od 30 dni. Tyle płyty. Gry z cyfrowej dystrybucji można wypożyczyć "rodzinie". Możesz mieć w niej 10 osób.

XBL Gold jest po staremu.

Jeśli coś pokopałem, niech mnie ktoś poprawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za odpowiedź! Domyślam się, że RDR nie dostanie PS4, tak jak i Xbox nie dostaje Killzone'a czy innych gier :)

Ogólnie podarować, znaczy dać i już nie otrzymać jej nie odzyskać?

Jeżeli chodzi o wypożyczanie gier "rodzinne" to obojętnie kto może być w tej grupie do 10 osób?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Sergi, masz rację tongue_prosty.gif Zawsze myślałem, że RDR jest tylko na X'a, bo w sklepie nigdy nie było tej gry na PS3, ale okazuje się, że jednak jest tongue_prosty.gif To teraz mam pytanie, która konsola ma lepsze parametry? Bo po gameplay'ach wychodzi na to, że Xbox bije PS4 wszystkim i odwzorcowuje najlepsze kolory - GTA V, ps4 ma szare kolory, a xbox jakieś ładniejsze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest temat na bardzo długą dyskusję. Na papierze PS4 jest dużo mocniejsze. W sporej części gier PS4 oferuje wyższą rozdzielczość niż Xbox. Ale z drugiej strony Xbox nadrabia fajerwerkami i przez to nie widać aż tak bardzo różnicy. Są nawet gry, które mimo mniejszej rozdzielczości na Xboksie, jednocześnie wyglądają na tej platformie zauważalnie lepiej niż na PS4. Jeśli o sam sprzęt chodzi to lepszym wyborem wydaje się być PS4, ale tak szczerze mówiąc, to bardziej zwróciłbym uwagę na listę tytułów i wybrał tę konsolę, która Twoim zdaniem wygląda pod tym względem lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to, jak rozegrała się sprawa w temacie poprzedniej generacji...

Xbox One zapewne będzie gorszą konsolą, ale z lepszą optymalizacją gier i ilością exclusive'ów.

Aha, kolejnej części RDR bardzo, bardzo możliwe jest, że nie będzie. Za to HD remake (czy jak to nazwą... 4k remake?) się ukaże zapewne za kilka lat, huh.

Tyle, że na xboxie nie pograsz w żadne indie i trochę szybciej się zestarzeje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już podjąć polemikę, ale jak zobaczyłem takiego rodzyna:

Tyle, że na xboxie nie pograsz w żadne indie

To sobie dałem spokój. Tak na szybko:

Aztez

White Night

Lifeless Planet

Grave

Hellraid

Fenix Rage

Below

Rivals of Aether

1001 Spikes

Chaos; Child

Calibre 10 Racing Series

CastleStorm

Minecraft

Shining Empire

SlashDash

Threes!

Volgarr the Viking

Cobalt

Chariot

Chuck?s Challenge 3D

Contrast

Divekick Addition Edition +

Forced

FRU

Guacamelee Super Turbo Championship Edition

Gunscape

Habitat

Hyper Light Drifter

It Draws a Red Box

Nutjitsu

Pinball Arcade

Q.U.B.E. Director?s Cut

Riptide GP2

Roundabout

Sixty Second Shooter Prime

Strike Suit Zero

Super Time Force

The Last Tinker

Wulverblade

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...