Jump to content
yojc

SuperSkrypt yojca™ & SuperStyl yojca™

Recommended Posts

Jak najbardziej jest to możliwe i nawet już zrobiłem, ale powoduje to taką zamułę przeglądarki, że chyba nie ma sensu.

v1.26 (26 II 2015):

- nowa funkcja: zmiana embedów YT z Flash na HTML5;

- drobne poprawki w funkcji liczącej średnią postów;

- drobne poprawki w banowaniu spamerów;

- trochę zmian w kodzie, by to nie wyglądało aż tak strasznie w JSHint - mam nadzieję, że nic przy okazji nie schrzaniłem;

Aby ograniczyć zamułę przeglądarki, można w opcjach ustawić do ilu odtwarzaczy zmiana ma się wykonywać automatycznie; np. jeśli w opcjach ustawimy jako limit 3 odtwarzacze, to jeśli na danej stronie będą 4, to trzeba będzie je zmienić ręcznie. Ręczna zmiana z Flasha na HTML5 odbywa się przez kliknięcie w treść postu.

Nie testowałem jaki limit jest rozsądny (zresztą to zależy jaki się ma sprzęt i przeglądarkę), ale pewnie coś koło 3 właśnie. Domyślna wartość to 0 (tzn. zawsze trzeba zmieniać ręcznie).

Coś zrąbałeś, yoyc. Od kiedy skrypt się zaktualizował, przejście na stronę interii nie znika, mimo zablokowania.

Też mi się tak zrobiło. Tyle, że u mnie przeglądarka chyba nie wyłapywała częściowo skryptu, bo nawet na forum nie miałam opcji ze zmianą jego ustawień. Wyłącz i włącz go jeszcze raz, mnie pomogło.

Edited by Kathai_Nanjika

I jeszcze mi opcje w pisaniu postów i znaki PW i powiadomień wyłączyło. yoyc, pomóź!

Dobra byłaby funkcja, przy edytowaniu postu, aby nie skracał linków, które są widoczne w poście. Poza tym aby przy dodawaniu obrazka w spoiler były widoczne przyciski OK i anuluj.

To dziwne, bo po przeładownia zablokował odnośnik na interię. :D

To feature skryptu forum. Czasem wyrzuca reklamę, której się nie da zablokować. Przeładowanie strony zazwyczaj pomaga.

Guest Konuga

Jezu jojec, zrób coś z tym głupim przyciskiem "usuń" na telefonach, bo już 5 raz przypadkiem usunąłem swój post chcąc go zacytować, nawet potwierdzenia nie chce.

Nie prościej używać ? tam się podaje pełne linki (ale tylko http, nie https)

• Upvote 1

v1.27 (17 III 2015):

- poprawa sporadycznego wysypywania błędów na blogach;

- ignorowanie tematów nie ukrywa już moderatorom znacznika liczby niezatwierdzonych postów, jak również znaczników pokazujących przeczytanie tematu/odpowiedź w nim/zamknięcie/przeniesienie/itd.;

- poprawiony prosty edytor wiadomości przy wstawianiu ostrzeżeń;

Mówiąc szczerze, taki błąd widzę pierwszy raz. Jaka przeglądarka?