Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yojc

SuperSkrypt yojca™ & SuperStyl yojca™

Polecane posty

v1.26 (26 II 2015):

- nowa funkcja: zmiana embedów YT z Flash na HTML5;

- drobne poprawki w funkcji liczącej średnią postów;

- drobne poprawki w banowaniu spamerów;

- trochę zmian w kodzie, by to nie wyglądało aż tak strasznie w JSHint - mam nadzieję, że nic przy okazji nie schrzaniłem;

Aby ograniczyć zamułę przeglądarki, można w opcjach ustawić do ilu odtwarzaczy zmiana ma się wykonywać automatycznie; np. jeśli w opcjach ustawimy jako limit 3 odtwarzacze, to jeśli na danej stronie będą 4, to trzeba będzie je zmienić ręcznie. Ręczna zmiana z Flasha na HTML5 odbywa się przez kliknięcie w treść postu.

Nie testowałem jaki limit jest rozsądny (zresztą to zależy jaki się ma sprzęt i przeglądarkę), ale pewnie coś koło 3 właśnie. Domyślna wartość to 0 (tzn. zawsze trzeba zmieniać ręcznie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, bo po przeładownia zablokował odnośnik na interię. :D

To feature skryptu forum. Czasem wyrzuca reklamę, której się nie da zablokować. Przeładowanie strony zazwyczaj pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

Jezu jojec, zrób coś z tym głupim przyciskiem "usuń" na telefonach, bo już 5 raz przypadkiem usunąłem swój post chcąc go zacytować, nawet potwierdzenia nie chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

v1.27 (17 III 2015):

- poprawa sporadycznego wysypywania błędów na blogach;

- ignorowanie tematów nie ukrywa już moderatorom znacznika liczby niezatwierdzonych postów, jak również znaczników pokazujących przeczytanie tematu/odpowiedź w nim/zamknięcie/przeniesienie/itd.;

- poprawiony prosty edytor wiadomości przy wstawianiu ostrzeżeń;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

v1.28 (27 V 2015):

- w funkcji pokazywania subforów, przy nickach działają hovercardy;

- poprawa pokazywania linku do logu ostrzeżeń dla ukrytych postów;

Swoją drogą, nie wiem po co masz włączoną opcję przeznaczoną tylko dla Junior Moderatorów :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...