Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yojc

SuperSkrypt yojca™ & SuperStyl yojca™

Polecane posty

v1.20 (23 XII 2014):

- przy wyświetlaniu tematów użytkowników, których ignorujemy wyświetla się stosowny komunikat;

- z rozwijanej listy akcji IP można zaznaczyć opcję, by zmienić końcówkę IP na gwiazdkę;

Co do urodzinowych zwycięzców to dorzuciłem tych z roku 2013, innych nie mogłem znaleźć. Jak ktoś ma jakieś info to niech da znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yoyc krul!

mam błąd :(

Cannot read property of "match" of null

w fukcji yoyc_showPostsPerDay!

Ogólnie to skrypt mi nie działa, mimo że mam go włączonego w TamperMonkey i po wciśnięciu w menu przy nicku "SuperSkrypt Yoyca" wyświetlają mi się ustawienia konta, a w rozwinięciu menu jeszcze raz, Twojego skryptu już nie mam. I tak przy każdym uruchomieniu forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, przykro mi, ale nie powiem Ci teraz już, na czym mi to wyskoczyło :/ Głupi ja nie zwróciłem uwagi. Chrome na Infinite Dark.

Ale o dziwo po dziesięciu razach ,gdy co chwilę wyłączało mi skrypt, teraz zdaje się już działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba po prostu Ctrl+C skopiowałoby cały komunikat. W Firefoksie się da zaznaczyć tongue_prosty.gif

W ogóle to przydałoby się przerobić obsługę błędów w tym skrypcie na coś porządniejszego, na StackOverflow sugerowali użycie window.onerror, ale to zdaje się nie działać u mnie.

v1.21 (26 XII 2014):

- window.onerror nadal pozostaje zagadką (samo w sobie działa, ale nie reaguje na błędy w skrypcie...), ale przynajmniej zmieniłem komunikat z błędem by wyglądał po ludzku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to i tak używam szybkiej odpowiedzi, ale po zainstalowaniu skryptu, jeśli kliknę od razu na "więcej opcji odpisywania" to dostaję takie coś jak w załączniku. Po wpisaniu czegokolwiek i późniejszym przejściu do rozszerzonego edytora jest ok. Nowy Firefox, skórka ciemna, jak widać.

post-58573-0-85579800-1420391991_thumb.j

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znów okazuję się ślepy...

Dodaj przycisk "Pokaż/Ukryj reputację"

Ukrywa przy wyświetlaniu tematów/PW/profili wszystko co związane z reputacją, i dodaje przycisk służący do jej szybkiego włączenia.

Jest napisane, że dodaje przycisk do szybkiego włączenia reputacji. Nie jest niestety napisane, gdzie. Założyłem, że przy poście.

BXvVgTd.png

Ni ma.

Jakby co, to mam aktualnego Firefoxa, Win 8.1, skórka IP.Board.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

v1.23 (19 I 2015):

- nowa funkcja dla moderatorów: zawsze pokazuj link do raportów, nawet jeśli nie ma żadnych aktywnych (dodatkowo poprawia napis na bardziej poprawny gramatycznie).

- zmieniono sposób aktywowania się niektórych funkcji, teraz jest zależna od zawartości strony, a nie tego jaką część forum wyświetlamy (np. funkcja zwijania cytatów aktywuje się na każdej stronie z cytatami, a nie - jak wczesniej - tylko w tematach, profilach, itd.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, to znowu ja.

Właśnie wyskoczyła mi ramka z treścią błędu, którą tutaj wklejam:

Wersja skryptu: 1.23
Funkcja z błędem: yojc_showHiddenCount
Aktualna strona: http://forum.cdaction.pl/index.php?app=blog
User Agent: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64; rv:35.0) Gecko/20100101 Firefox/35.0
Treść błędu: TypeError: count is null
Numer linii: 2204

Pojawiło mi się po tym, jak kliknąłem na nasze blogowisko. Tylko strona główna blogowiska się wczytała, wyskoczyło okienko z błędem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dałoby radę coś zrobić z tym cholernym odnośnikiem do interii, który jest ukryty w tle forum? To jest tak bardzo irytujące, że chce mi się płakać.

I jaką chciwą pałą trzeba być, żeby stosować takie zagrywki? Interio, wstydź się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...