Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yojc

SuperSkrypt yojca™ & SuperStyl yojca™

Polecane posty

Generalnie błąd już dawno wyłapałem i poprawiłem u siebie, czekałem że może coś jeszcze zrobię do wersji 1.14. No ale skoro już ktoś na to zwrócił uwagę:

v1.14 (3 XII 2014):

- poprawa liczenia średniej liczby postów/wyświetleń

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to już powinno działać. Może nadal masz 1.13? Jak masz Chrome lub Firefoksa to się powinno automatycznie zaktualizować (ale nie wiem, co ile czasu sprawdza). W Operze Chrome automatyczna aktualizacja nie działa.

Generalnie to dawało kosmiczne liczby, bo myliło datę rejestracji z datą ostatniej aktywności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, może to coś u mnie wariuje, bo dotychczas skrypt się aktualizował z automatu, teraz zaktualizowałem ręcznie to dla odmiany SS nie działa zupełnie, mimo że Tampermonkey pokazuje wszystko ok.

Można do cudo jakoś cofnąć do 1.13? Bo już wolę kosmiczne wartości w profilu niż brak tych wszystkich funkcji :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

v1.15 (3 XII 2014)

- jak się okazało Chrome jest głupie i stwierdziło, że się mu mój kod nie podoba;

Na przyszłość, jeśli konieczny byłby kiedyś downgrade, to wcześniejsze wersje są tutaj: https://greasyfork.org/pl/scripts/6458-forum-actionum-superskrypt-yojca/versions (trzeba instalować ręcznie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

v1.16 (5 XII 2014)

- ustawienia skryptu zostały przeniesione z ciastek do window.localStorage;

Nie jest to coś co było niezbędne do zrobienia... ale powiedzmy, że tak powinno być od początku ;)

W ustawieniach skryptu pojawił się stosowny komunikat, można tam zaimportować ustawienia z ciastek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

v1.17 (8 XII 2014):

- ukrywanie subforów przywraca teraz ukryte subfora do standardowej listy - przykładowo na poniższym screenie pobrałem pełne dane subforów dla Targowiska, ale ukryłem działy Kupię, Sprzedam, Zamienię;

yojc_hideforums29zfoa.png

- szybkie akcje IP są wybierane teraz z rozwijalnego menu;

yojc_quickip29nfz5.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem zażegnany :)

A skoro już piszę to mogę wrzucić nową wersję z drobnymi bugfixami:

v1.18 (12 XII 2014):

- poprawa pokazywania starych spoilerów (SuperStyl również został uaktualniony) - jak się okazało rzeczywiście w części cytatów nie działało, bo forum w przypływie geniuszu zmieniało tag oldspoiler na mieszankę tagów background i color;

- pokazywanie pełnych danych subforów pokazywało złe dane ostatniego postu, gdy ostatni post był napisany w nieprzypiętej ankiecie;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

v1.19 (23 XII 2014):

- nowa funkcja: wyświetlanie medali przy nickach osób, które wygrały Smugglerki;

yojc_showforumawardsdcqzp.png

- dodawanie przycisku "Zbanuj spamera" działa dla Junior Moderatorów (dodaje też juniorom przycisk "Oflaguj jako Spammera" w profilach);

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...