Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yojc

SuperSkrypt yojca™ & SuperStyl yojca™

Polecane posty

[pojawia się w kłębie dymu]

ale że co proszę

i czemu akurat ja a nie jakieś kubastachy czy inne turambary

ja niespotykanie spokojny człowiek jestem, a tematy pieniężne zakładam

Bo prezentujesz na tyle wysoki poziom, żebym chciał w nie wchodzić i na tyle... "dziwny" żebym wychodził zaraz zdezorientowany :D.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wychodzę z założenia, że:

- skoro ta funkcja zmienia tylko CSS, to jej miejsce jest w dodatku UserCSS, nie UserJS; (mój błąd, ze to się w ogóle znalazło w SuperSkrypcie)

- nie ma sensu duplikować funkcji między obydwoma dodatkami;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie rozumiem z tego, co napisał yoyc, ale gitgud. thumbsup.gif

Jeśli yojc nie ukrywał czegoś innego pod tymi skrutami:

Super skrypt jest dodatkiem zmieniający JS (javascript), zaś podświetlanie oldspoilerów jest modyfikacją CSS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UserJS jak sama nazwa wskazuje dołącza do strony skrypty JavaScript i je wykonuje. UserCSS natomiast modyfikuje style kaskadowe strony.

Mówiąc bardziej po ludzku, CSSem można zmieniać tylko wygląd strony, a dzięki JS można co się chce. Oczywiście można używając JS zmieniać CSS. UserJS bardziej obciąża sprzęt i wykonuje się dopiero po pełnym załadowaniu dokumentu* (UserCSS dołącza się od razu po rozpoczęciu ładowania dokumentu).

* czyt. można wykonać i na początku ładowania dokumentu, z tym, że to ma rzadko sens.

W każdym razie jeśli funkcja podświetlania spoilerów ma zostać w SuperSkrypcie to dorobiłbym jej coś co nie jest możliwe do zrealizowania przez sam CSS, np. podświetlanie na stałe treści po kliknięciu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

v1.09 (26 XI 2014):

- nowa funkcja: kopiowanie nicku do schowka po kliknięciu na wskaźnik online/offline - po kliknięciu na wskaźnik zalogowania (w tematach to kropka na lewo od nicka, w profilach napis "Offline/Online") do schowka można szybko skopiować nick użytkownika opakowany w tag BBCode [member] (w przypadku kliknięcia w temacie: @[b][member=yojo2][/b]: ; W przypadku kliknięcia w profilu: [b][member=yojo2][/b]). Biała skórka nie ma tego wskaźnika w tematach, więc dodaje kropkę obok nicka;

yojc_copynickxzc5v.png

- nowa funkcja (dla junior moderatorów): pokazywanie wszędzie linków do historii ostrzeżeń użytkownika;

yojc_showwarnloglinko1ija.png

- usuwanie starych spoilerów po kliknięciu;

- sporo funkcji nie działało na blogach, teraz już chyba jest OK;

PS. Prawdopodobnie jakaś reklama wysypuje skrypt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała skórka nie ma tego wskaźnika w tematach, więc dodaje kropkę obok nicka

A widzisz. Na białej skórce (Firefox aktualny) nie ma tej kropki. Nadal muszę kopiować link osobiście.

Spróbuję jeszcze zrestartować przeglądarkę.

PS

Nie, nic się nie zmieniło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...