Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yojc

SuperSkrypt yojca™ & SuperStyl yojca™

Polecane posty

Dzięki, @Kiicek. Zainspirowałeś mnie. Pobawiłem się trochę i tak teraz wygląda moje forume:

Spoiler

LOVeMxr.png

Może jeszcze kiedyś przerzucę te trzy panele "CD-ACTION", "PRZEGLĄDAJ" i "AKTYWNOŚĆ" na ten najwyższy pasek obok wyszukiwarki, a loga CDA się pozbędę. Strasznie dużo miejsca to zajmuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SuperStyl v1.06 (26 III 2016)
- Nowa funkcja: rozciągnięcie forum na całą szerokość ekranu;
- Nowa funkcja: ukrywanie informacji o autorze tematu (przy wyświetlaniu działu);
- Jakieś tam inne poprawki;

Drobny falstart, bo nie podpiałem nowych funkcji do skryptu. Teraz już działają chyba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2016o21:46, Mysquff napisał:

Problem jest jednak taki, że funkcja sama w sobie średnio działa, bo po updacie zawsze przenosi do ostatniego postu w temacie, nieważne, czy wcześniejsze były przeczytane czy nie. Może jednak z czasem to naprawią.

Ta funkcja którą napisałeś działa dobrze? Bo w sumie bardzo przydatne wygląda, a nie wiem czy sobie instalować :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JamesVoo napisał:

Ta funkcja którą napisałeś działa dobrze? Bo w sumie bardzo przydatne wygląda, a nie wiem czy sobie instalować :P

Już naprawili. Jak klikasz w gwiazdkę/kółko obok nazwy nieprzeczytanego tematu, to przenosi cię do pierwszego nieprzeczytanego posta. Mój skrypt jedynie przenosi tę właściwość też na samą nazwę tematu (domyślnie kliknięcie w nią przenosiło na początek tematu) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale na kompie nie ukrywa mi ogłoszeń, pomimo że obie opcje tego dotyczące mam ustawione na tak, na laptopie jest wszystko w porządku ( a przynajmniej było jeszcze z rana, teraz mi sienie chce odpalać żeby sprawdzić) :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...