Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cahir112

Assassin's Creed: Unity - Przy próbie uruchomienia pojawia się komunikat " program ACU.exe przestał działać"

Polecane posty

Witam,

14.11.2014 kupiłem poprzez platformę Uplay grę AC: Unity. Ściągnąłem ją na dysk, spatchowałem (a właściwie samo się spatchowało) i uruchomiłem.

Wszystko było cacy do momentu wyboru "epizodu" z Jakubem de Molay na ekranie głównym. W momencie kliknięcia buttona "graj" albo wyskakuje mi komunikat "program ACU.exe przestał działać", albo gra ładuje się przez dłuższe lub krótsze odstępy czasu i dopiero potem wyskakuje wyżej wymieniony komunikat.

Z początku myślałem, że to wina sterowników, jak miało to w moim przypadku miejsce przy Black Flag, więc zaktualizowałem wszystko, jednak gra nadal nie działa - cały czas jest tak samo.

Konfiguracja mojego kompa:

Operating System

Windows 8 (64-bit)

Processor / Chipset

Intel? Core? i5 Processor 3230M (2.6GHz up to 3.2GHz, 3MB L3 Cache)

Intel HM76

Graphic

AMD Radeon? HD 8850M Graphics with 2GB gDDR3 Graphic Memory (PowerExpress)

Memory

8GB DDR3 System Memory at 1600MHz (on BD 4GB + 4GB x 1)

1 SODIMM

W związku z tym, że z grą związane są braki w optymalizacji itp itd, to jednak zastanawia mnie fakt, że ludzie grają na o x razy słabszym ode mnie sprzęcie, podczas gdy ja nie mogę uruchomić nic poza głownym menu.

Jeśli ktoś zna przyczynę, lub sposób na uruchomienie to byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...