Jump to content
Sign in to follow this  
WetCouch

Rozwiązany: Realtek HD Audio - ustawienia pod słuchawki

Recommended Posts

Hej, za poleceniem jednego z waszym forumowiczów kupiłem słuchawki SuperLux 668B.

Już grają świetnie, ale zastanawia mnie jedno - postanowiłem zamówić do nich kartę dźwiękową (jeszcze nie zdecydowałem jaką, chociaż myślę nad Asus Xonar DGX), a póki co jestem na integrze (ze sterownikiem Realtek HD Audio). No i jak powiniennem ustawić wszystko w tym sterowniku? Bo jak podłączam je do panelu przedniego, to są w tej samej zakładce co głośniki (speakers) i mają te same ustawienia. Więc jak to wszystko powiniennem ustawić pod słuchawki?

Z góry dzięki za pomoc :]

Najlepiej zostaw te drugie ustawienie.

Na czas grania możesz też włączać wirtualizację, ale podczas słuchania muzyki staraj się mieć ją wyłączoną.

Wyłącz też wszystkie efekty dźwiękowe z drugiej tabelki (o ile jakieś masz).

Nie korzystaj też z korekty parametrów pomieszczenia.

Podlinkuj mi jeszcze ostatnią tabelkę (domyślny format).

Edited by Xerber

Ok, ponownie, dzięki za pomoc :D

A tak przy okazji - jak bym kupił kartę dźwiękową, i podpiął wejście audio panelu przedniego do nich, to jakość jak podłącze do panelu przedniego będzie się czymś różniła od bezpośredniego podpięcia do karty?

Możesz odkleić dampery akustyczne. Znacząco rozbuduje to scenę, niestety kosztem basu. Znajdują się one pod taką piankową osłoną wypełniającą pady. Możesz też odwrócić na drugą stronę właśnie te osłonki - wtedy mniej piją w uszy.

Poza tym stretch - delikatne rozginanie pałąka.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...