Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zefiron

Zacinające się gry (mikroprzycięcia)

Polecane posty

Hej, mój problem polega na tym, że zacinają mi się gry(są to 3 sekundowe zacięcia i gra zaczyna działać normalnie) Tylko te 'ścinki' są co chwilę i nie ukrywam, że grać się tak nie da. Aktualnie testuję na The Sims 3, Watch Dogs i Metro LL - zmiana ustawień graficznych (Low, Medium, High) nie pomaga, wszędzie mikroprzycięcia.

Sprzęt:

Procesor: Intel Pentium G850 2,9Ghz

GPU: GTX 660 (wiem wiem, do tego procka średnio pasuje owa karta tongue_prosty.gif)

Płyta Główna: MSI H61-E33 (B3)

Ram: 6GB

Windows 7 64

Zasilacz: OCZ CoreXStream Series 500W

Na poprzedniej konfiguracji sprzętowej (płyta główna gigabyte EP31-DS3L i Procku Intel Core 2 Quad Q6600 2,4GHz) - reszta jw gry chodziły lepiej... Wina sprzętu?

Od siebie dodam, że:

*Sterowniki graficzne wgrane najnowsze

*System świeżo po formacie

*BIOS aktualizowany

*Testowana pamięć RAM - czysto

*Testowany Dysk - czysto

W sumie, to zrozumiałbym, że Watch Dogs może się zacinać, ale już Simsy? Na poprzedniej konfiguracji wszystko chodziło dość płynnie. Macie jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś takiego na laptopie z fifą 11. Komputer był dość mocny, mógł pociągnąć ją na max detalach, ale przycinał co chwilę po czym wracał do stanu 60 klatek. Pomogła zmiana na bardzo niską jakość grafiki jednak po pewnym znów sytuacja zaczęła się powtarzać. Miałem tak tylko z tą grą więc przyczyna problemu jest prosta. Może u Ciebie jakiś podzespół jest delikatnie mówiąc działający inaczej np. przez podkręcenie lub uszkodzenie go w jakiś inny sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...