Jump to content
tapczan100

Assassin's Creed: Unity

Recommended Posts

Witam,

Poszukuję ludzi do wspólnej gry. Skoro najnowszy Assassin's Creed wprowadza opcję grania w co-opie to chciałbym mieć z kim pograć (przesiew wśród moich znajomych zrobiły w dużej mierze wymagania sprzętowe :) ).

Dlatego jeśli ktoś chciałby wspólnie pobiegać i pozabijać to piszcie do mnie na uPlay i dodajcie do znajomych.

Nick: Robmat666

Po za tym szukam ludzi do klubu (który też można stworzyć w AC) i prowadzić rywalizację z innymi graczami.

Pozdrawiam :)

Witam,

Szukam ekipy do pogrania w co-op'ie, przy okazji można założyć klub, w którym będziemy rywalizować z innymi klubami smile_prosty.gif

Mój Uplay: Zephyrowsky

13 lat :)

Czekam na zgłoszenia!

Edited by Zephyrowsky

A co mi tam, mnie też możecie zapraszać w Uplay do znajomych :P Liznąłem trochę tego co-opa i mi się spodobał :) A mówi to osoba nie mająca żadnego doświadczenia z multi :D

Nick: MasterThief___

Witam, chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do swojego klubu "ZjednoczoneBractwo" [ZBAC]. Klub jest świeży także, miejsca są wolne. Więc jeżeli ktoś potrzebuje zdobyć jakieś elementy ekwipunku, czy też punkty kreda na umiejętności lub po prostu szuka dobrej zabawy niech się zgłasza. :) Wyprzedzając pytania o komunikację głosową, dla mnie jest to bez różnicy czy z mikrofonem czy bez, mogę się dopasować. :) Jeszcze raz zapraszam i czekam na zgłoszenia. :)

Szukam ludzi do przejścia wszystkich misji co-op w celu wymaxowania gry w 100%, chętnych zapraszam Uplay - Augerz. (Ewentualnie xfire, którego zawsze uruchamiam, link w sygnaturce).

Edited by WSCrew

Szukam kogoś do pomocy przy wbiciu trofków w Unity na PS4. Zależy mi głownie na pucharkach, ale jak masz ochote to możemy pograć więcej :)

Nick: DesperoPL