Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ElPicu

Brak obrazu po włączeniu komputera + zacinający się dźwięk

Polecane posty

Witam

Mój problem przedstawia się następnująco, a więc od pewnego czasu mam problem z komputerem tj. podczas oglądania filmów przy pełnym ekranie przycinał mi się dźwięk, na yt chodziło wszystko okej ale na róźnych stronach z filmami już był problem. Prócz tego miałem problem z obrazem a dokładniej po włączeniu komputera bądź po wybudzeniu z uśpienia przez około 30 sekund nic sie nie pokazywało, w monitorze mrugała dioda tak jakby komputer był wyłączony i dopiero po około 30 sekundach pokazywał się obraz a od kilku dni nie pokazuje się nic... Komputer niby chdzi ale na monitorze nie pojawia się nic... odkręcałem obudowe, ram oraz karta graficzna są wpięte prawidłowo.. nie wiem czy coś się mogło obluzować ale zaczęło się tak dziać po tym jak go przewoziłem na imprezę... dodam jeszcze, że podczas sluchania muzyki w odtwarzaczu i włączeniu przeglądarki przycina mi się dźwięk tz. dopóki nic nie robię jest wszystko okej, ale kiedy strona się łąduje lub zaczynam scrollować w dół dźwięk się strasznie zrywa... jeżeli ktoś ma jakieś sugestię proszę o szybką odpowiedź, z góry dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...