Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

::Lelo::

PS4-gry

Polecane posty

Siemka.

Planuję zakup PS4 i mam pytanie dotyczące gier: jeśli kumpel kupił grę w pudełku i mi ją pożyczy, to abym mógł zagrać wystarczy że ją zainstaluje i będę miał płytę w napędzie ?? Jeśli kupuję gre używaną na pewnym portalu all... to co potrzębuję od sprzedającego oprócz pudełka z grą aby bez problemu pograć? Jak wygląda sprawa multi w grze używanej?

Ostatnie pytanie: jeśli np. killzone jest w listopadowym PS+ a ja wykupię dopiero w grudniu dostęp, to czy tą grę mogę pobrać tylko przez 30 dni listopada czy normalnie pobieram z biblioteki w kolejnych miesiącach ?

Dzięki za odpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli kumpel kupił grę w pudełku i mi ją pożyczy, to abym mógł zagrać wystarczy że ją zainstaluje i będę miał płytę w napędzie ??

Tak.

Jeśli kupuję gre używaną na pewnym portalu all... to co potrzębuję od sprzedającego oprócz pudełka z grą aby bez problemu pograć?

Potrzebujesz przede wszystkim płytę z grą. Pudełko nie jest wymagane. :]

Jak wygląda sprawa multi w grze używanej?

Musisz mieć wykupiony abonament od Sony, by móc w ogóle grać multi (bez znaczenia, jaka to gra).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do multi, może ale nie musi, być konieczny jednorazowy kod. Taki kod jest dodawany na kartce w pudełku, jeśli kolega go wykorzysta, to musisz dokupić własny. Rzadko się to zdarza, ale jednak.

Co do killzone'a - różnie z tym bywa, niektóre gry są w PS+ przez rok, inne przez miesiąc. Nie pamiętam, kiedy zmieniają się roczne, ale KZ jest raczej na miesiąc. Więc nie, nie będziesz mógł tego pobrać za miesiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...