Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Overwatch

Polecane posty

Ha-HA! Jako ostatnia eventowa skrzynka którą otworzyłem wypadła złota skórka dla Roadhoga - dokładnie tą którą chciałem mieć. Niniejszym zrealizowałem eventwy plan i jestem bardzo zadowolony - oprócz Roadhoga wypadła mi wampirzasta symmetra i ghoul soldier, łądne intro dla Reapera z trumną. 

Wczoraj miałem szarżę życia Rheinhardem - podczas szarży wyleciałem w powietrze na bombie junkrata ...i 10 metrów nad ziemią trafiłem w Mercy która leczyła tam Pharę. Żałuję że nie widziałem jej miny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja podobnie bo mam takze wampirza skorke dla Symmetry i ta zlota dla Roadhoga - ktora cieszy mnie mniej, bo juz inny zloty skin sobie dla niego kupilem, ale nie narzekam. A intro wypadlo mi z Genjim jak tnie dynie - szkoda tylko, ze kiepsko nim gram i raczej nigdy tego nie zobacze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przeszło 7k golda poszło się kochać po Halloweenowych zakupach. Z jakiegoś powodu kupiłem se skina i prezentację zagrania dla Reapera mimo, że grałem nim dosłownie kilka minut, ale w sumie wszystko to wyglądało razem tak fajnie, że zwyczajnie chciałem mieć i kropka. :P Do tego brakujące mi fioletowe skiny i inne duperele, których mi brakło żeby mieć kompletny zestaw eventowych duperelek dla kilku postaci. Mam jeszcze przeszło 2k, ale to już zostaje na święta, bo jak wtedy rzucą coś fajnego to nie chcę się obudzić z ręką w nocniku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpakowałem kilka dni temu sobie złotą skórkę na Roadhoga i kończąc z wszystkimi eventowymi legendarkami i większością fioletowych pierdółek postanowiłem zrobić sobie nieco przerwy, najpewniej do momentu wydania Sombry. Zostawiłem też sobie sporo waluty na kupowanie jej szpargałów w dniu premiery. Tymczasem pobawię się trochę w BF1 i Warframe, potem się zobaczy. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizzard chyba postanowił zlitować się nade mną na koniec eventu. Nie chce mi się wdawać w szczegóły, ale wygrałem dwa rankedy, za każdy dostałem ~30MMR. Grałem je, bo chciałem ostatnie skrzynki. W jednej Złomiarz eventowy, w drugiej Zenyatta. Bez tragedii, chociaż nadal ubolewam, że to nie Mercy i Reaper :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie na zakończenie eventu wypadł Soldier ożywieniec. Podsumowując wypadły mi 3 skórki, Reaper (do którego nie miałem skórki) Mercy (to samo) i do Soldiera (miałem fioletową na nim, ale wymieniłem na eventową) oraz trochę pierdół Halloweenowych. Nagrobków mi może ze...trzy brakuje może? Także dla mnie dropy były udane :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rzadko korzystam ze skórek, chyba tylko przy żołnierzu 76 (skórka dowódca szturmowy, kiedy był jeszcze młody, chociaż uwielbiam postać to nie podoba mi się jego maska i zdecydowanie wolę młodszą wersję) oraz Smuga z flagą Wielkiej Brytanii (z olimpiady). Przy reszcie bohaterów wystarczy klasyczna :) np przy Żniwiarzu z dynia na głowie przeszkadzały mi świeczki na broni :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że okres eventu był dla mnie przeklęty po prostu. Klątwa Halloween czy coś. Dzisiaj zagrałem kilka meczy. Wygrałem wszystkie. Za przedostatnie dwa dostawałem po 60 MMR, za ostatni dostałem 86. Tym oto sposobem, z rangi 2200, mam 2702. Praktycznie w ciągu jednego dnia (wczoraj raz wygrałem i raz przegrałem, sumarycznie będąc +2 w punktacji).

Generalnie jakiś cud się stał. Ranga 2200, więc dobiera mi osoby z tą samą rangą, co moja. Same platyny i u mnie i w drużynie przeciwnej. Czyli ludzie tacy jak ja - spadli pechowo. Każdy mecz był wymagający i o żadnym nie powiedziałbym 'porobiliśmy ich izi'. Ostatni to już w ogóle był tak intensywny, że ja pierniczę. Ale teamy w miarę ogarniające, prawie zawsze 2/2/2, jakaśtam szczątkowa komunikacja (głównie czat), żadnych hejtów. Normalnie całkowicie inna gra. Aż już wyłączyłem, bo bałem się, że zaraz trafię na jakiś mega tragiczny team i stracę 100MMR.

Co do skinów - poza junkratem, nadal nic ciekawego. Obecnie mam dylemat czy kupić Mercy za 3000 czy Farę za 750. Generalnie Farą gram o wiele więcej a i ten skin moim zdaniem jest fajny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Event się skończył, nie dropnął mi co prawda Road Hog którego tak bardzo chciałem, ale myślę że dla mnie drop udany:

-Mercy

-Junkrat x2 

-Soldier 76

-Symetra

-Zenyata

-Pharah

-Bastion

+Od groma sprayów, Highlight intro dla Genjego, masa victory pose'ów :P

Bardzo chciałem Hoga no ale się nie udało, a 3K na skina nie wydam :D (wolę trzymać 1k na Sombrę a za reszte sobie kupić inne legendy :D ). Chciałem też Highlight intro Reaper'a/Mei no ale też się nie udało :P Na igrzyska otworzyłem tylko dwie skrzynki, na Halloween trochę pofarmiłem i jestem zadowolony :)


Pozostaje czekać na Sombrę :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skonczylem z Roadhogiem, Junk, Mercy, zen, hanzo, ana i tylko braku Reapera szkoda. 

Poza tym wciaz zywie nadzieje, ze do konca sezonu bede mial 2500, ale znow polecialem z 22xx na 1950. Grunt, ze wciaz sie dobrze bawie, ale czuje ze gdybym lepiej losowal zespoly, platyna jest w zasiegu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZygfrydQ

Na czas eventu wszyscy się rzucili do grania masowo i temu pewnie trafiałeś na nieogary, tak samo jak przy graniu w weekendy o określonych godzinach.
Przynajmniej tak sądzę.

Ja odpuściłam sobie koniec eventa, nawet bez parcia na te achievementy z coopa jak i chwilowo całego Overwatcha. Event przypomniał mi jak lubię grać coopy więc zrobiłam przesiadkę na coop w bf3 i potem pewnie pogram trochę na multi

Wrócę do Overwatcha pewnie też w okolicach kolejnego eventu lub wypuszczenia nowej postaci.
Podsumowania skórek/pierdółek nie robię, bo i tak nie pamiętam co tam mi powpadało :P
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety chyba powinienem odwolac ze blizzard sie na mnie nie gniewa, wczoraj mialem taki team, ze nawet nie mam sily pisac na ten temat. Dosc powiedziec, ze wbil premade-3, wzieli genji, mccree i mei w ataku, po czym stwierdzili ze nikt nic od nich zmieniac nie bede. Ja i drugi premade probowalismy ratowac sytuacje (lucio, ana, rein), ale niestety goscie poza brakiem wspolpracy, to jeszcze grali beznadziejnie i siali bardzo negatywne nastawienie... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZygfrydQ Właściwie, przy takim nastawieniu do kooperacji twoich teammate'ów, trzeba było od razu wziąć dwie symmetry - może trochę żal punktów rankingowych, ale jak widać, mecz i tak był przegrany w szatni, a mam przypuszczenie, że odniosłoby przynajmniej jakąś wartość pedagogiczną. Wczoraj jakiś patafian rzucał się na prawo i na lewo ile kto zepsuł i jak wszyscy są beznadziejni, aż ostatecznie nasza Mercy powiedziała, żeby lepiej wziął Lucio bo ona nie zamierza go dalej leczyć. Zginął trzy razy z Mercy stojącą tuż obok niego w ślicznych emotkach.  Wyszedł. Mam nadzieję, że coś z tego do niego dotarło. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko, że rakedy już cokolwiek omijam, ale zagram jednego od czasu do czasu, jak akurat mam ochotę nabić więcej ekspa. Na ogół jest spoko i bez flejmienia. Byłem nawet samotnym rodzynkiem w teamie 5 Rosjan i byli bardzo mili, o nic się nie spinali nawet jak dostawaliśmy w tyłek, pisali do mnie po angielsku, i jeszcze potrafili podziękować za grę. :P Ale owszem, trafiają się przypadki beznadziejne, jak wczoraj czy przedwczoraj, gdy zagrałem sobie jednego i ktoś z teamu po pierwszej rundzie bardzo mocno wsiadł na naszą Mercy i tak już to trwało do samego końca gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą na Blizzconie została oficjalnie zapowiedziana Sombra. Podejrzany film o wydarzeniach z dnia premiery Overwatcha został "zhakowany" w celu wyświetlenia krótkometrażowej animacji (tutaj jest dostępny na Youtube). Ponadto tutaj dostępny jest opis jej umiejętności. Jak dla mnie będzie straszliwie ciężko ją zbalansować, ale liczę na Blizzarda. :)

Poza tym zapowiedziano nową opcję gry - "Arcade". Będzie ona umożliwiała zabawę w specjalnych trybach na mapach do nich przeznaczonych. Zapowiedziano już 2 lokacje i 2 tryby (1v1 i 3v3).

Sombra i Arcade z jedną mapą będą dostępne na serwerze testowym "w następnym tygodniu", czyli pewnie od wtorku.

 

EDIT: Wszystko do obejrzenia jest tutaj. Uwaga na słuchawki w 1:10. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizzard zaprezentował też nową skórkę Genjiego - Oni. Aby ją zdobyć trzeba od 15 listopada to 4 stycznia rozegrać ze znajomym 15 gier w Heroes of the Storm. Co zapewne ucieszy wszystkich którzy ściągną grę tylko po to żeby odblokować skórkę, nie trzeba wcale męczyć się z trybem rankingowym. Zagranie 15 gier w co-opie przeciwko komputerowi też się liczy (źródło).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ravandil

Ja chyba tak zrobię. Mecz przeciwko najłatwiejszej AI można wygrać w 5 minut jeżeli się wie co robić, więc nie powinno to zająć zbyt dużo czasu. Jakby co mój Battletag to Azgrel#21555. A jakby ktoś chciał dwóch darmowych bohaterów (Raynor na "dzień dobry", Sylwana po wbiciu poziomu 10), to może skorzystać z mojego odnośnika rekrutacyjnego (jeżeli reflinki są zabronione to przepraszam, w razie czego go usunę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow!

 

BF oderwał mnie od OW, no ale wyszła Sombra i tryby Arcade no to wypadało to sprawdzić. Sombra mega fajna, mój styl gry :) 

Ale to nie ona mnie urzekła. TRYBY ARCADE TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ! 1v1 EMOCJONUJE MAXYMALNIE. Wiem że to będzie dobry odpoczynek dla rankedów. Iść na 1v1, przegrać lub wygrać tylko dzięki swojemu skillowi. Do tego te nagrody za 3 wygrane mecze. Super sprawa, łatwiej będzie wygrać 3 mecze arkejdowe, niż wbić level. Ja na przykład odkąd zaczęły się studia to nie mam czasu na OW i trochę szkoda mi było że mogę zagrać 1-2 mecze w tygodniu i nie ma jakiegoś sposobu żeby skrzynkę zdobyć. A tutaj proszę :) Brawo blizzard! 

 

3v3 też bardzo fajne, ale to raczej taka odskocznia, żeby pograć z przyjaciółmi. Szkoda że tam się wybiera postać, a nie że przydziela 3 postaci losowo i między nimi można ewentualnie wybrać ;) Ale i tak bardzo ciekawe i fajne tryby Blizzard dodał i chwała im za to, bo czasem po prostu już nie chciało grać się tych Rankedów/Quick Playów :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czekałam aż ktoś się wypowie na temat Sombry i nowych Arcade :brawa::D
Ja na razie sprawdziłam 3v3 oraz Sombrę grając 1 na 1 ze znajomym na stworzonym Skirmishu. Chcieliśmy zagrać Arcade 1 na 1 ale mając drużynę 2 os. nie da się wejść razem do gry 1v1, czekam aż to jakoś rozwiążą by 1v1 można grać przeciwko znajomemu. No ale nic, mam czas :)
W każdym razie Sombra 1 na 1 to ciekawa zabawa na odmóżdżenie i zaprzyjaźnienie się z postacią.

3v3 też spoko, chociaż moje ulubione to obecnie randomowe brawle.
Wczoraj grałam w Super Shimada Bros. gdzie oczywiście dostępny tylko Genji lub Hanzo. Innym razem z samym McCree, śmiesznie jak parę osób odpaliło ulta w podobnym momencie.. it's high..it's high ..it's high nooon!

Teraz to już zupełnie inna gra względem tego co zostało wypuszczone na rynek na samym początku i cieszy mnie, że w końcu jest coś dla fanów deathmatcha a niekoniecznie team deathmatcha. No i ogólnie więcej trybów

Z innych rzeczy, które się zmieniły, w końcu Pharah lata tak jakbym sobie tego życzyła :D łiiii!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, Pharah teraz jest imba. Wcześniej sobie ją ogarnąłem i coś tam grałem, ale teraz to jest bułka z masłem :D Lata sobie dłuuuugaśnie, ale w zasadzie nie wiem czy to było potrzebne :D No ale miłe udogodnienie :D Fajnie że teraz są te weekly, wczoraj pograłem dosłownie godzinkę jak wróciłem ze studiów i wbiłem 5 skrzynek (2x za pierwszą grę 1v1 + 3 skrzynki za x3 winy) :D   

 

A no i jeszcze jest kwestia jedna której nie mogę pominąć! SKIN GENJIEGO ZA GRANIE W HOTSA! 15 gier nie chce mi się grać bo czas HoTSa dla mnie minął, no ale 15 gier z botami średnio po 5-6 minut to da się zrobić :D Trochę mi bloodmon Shena przypomina z LoLa :D Cieszę się, bo to jest moja ulubiona postać, do tego czarno-czerwony skin ze złotą bronią?  MIÓD <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć największym wygranym wszystkich zmian jest Soldier 76 - używany teraz jako remedium na bukrowanie się za tarczą Rheinharda, zdejmuje ją niewiele wolniej niż bastion, no i dostał potężnego kopa w walce z dużymi wolnymi celami (patrzę na ciebie winston/roadhog) - pewnie zabierze dużą część graczy wybierających Mcree (i dobrze, bo nim naprawdę trzeba umieć grać - ja nie umiem, ostatnio latałem grając Mercy za Mcree który przez dwadzieścia sekund starał się ubić Tornbjorna, chybiając wszystkie strzały plus dwa granaty, zginąłby w międzyczasie trzykrotnie, gdybym go nie leczył - ostatecznie szlag mnie trafił, zmieniłem berło na pistolecik i dobiłem tego tornbjorna). Sombrą póki co nie grałem ani razu, przeciwko Sombrze kilkakrotnie, parę razy mnie shackowała (najbardziej wkurzające kiedy drużyna zdycha a ja gram Lucio z piosenką ustawioną na przyspieszenie) i parę razy na ostatnich hp-kach dowlokłem się do apteczki tylko po to, żeby zobaczyć że już ją zajęła - ale póki co wydaje mi się bardziej przeszkadzaczem niż postacią całkowicie zmieniającą grę -  choć przypuszczam że jeszcze zobaczę co potrafią nią robić inni bardziej uzdolnieni gracze. 

Co do phary, to fajna zmiana - jeszcze bardziej stawia na pozycjonowanie i używanie jej bomby do poruszania się - podoba mi się. Zasmuciła zmiana w Zaryi - nigdy tempo ładowania jej promienia z tarcz nie wydawało mi się przegięte, wymagało dobrego wyczucia kiedy nakładać tarczę (na siebie nie zaraz po obrażeniach, ale po zdjęciu osłony i przewidując strzały przeciwnika, kumpli też wybierać pod kątem priorytetów ) - a teraz będzie jeszcze trudniej. No, trudno. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...