Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Overwatch

Polecane posty

Też dopiero po pracy (po 23.00) mogłam sobie zasiąść do eventa ogólnie i na szczęście nie było żadnych mega lagów hehe

Takie ulubione z tego co widziałam:
Skórki: Phara, Mercy i nie wspomniana wcześniej (chyba) Ana
Emotki: Ana rozdająca cukierki  :3
Intra: Reaper, Genji w sumie też

Kupiłam jedną skórkę na resztę trzeba dopiero nazbierać :P



 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie te skorki jakos tak srednio sie podobaja. Jeszcze Reaper czy Pharah daja rade, ale reszta jest moim zdaniem tylko ok. Najmniej podoba mi sie skin Junkrata, Roadhoga jest spoko, ale nie na tyle, zeby chcialo mi sie na niego polowac czy wydawac trzy tysiace golda. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesują w sumie 3 skórki dla Łaski, Wieprza i Żniwiarza dla Łaski mam już legendę ale podoba mi się ta z tego eventu. A do Żniwiarza jak i Wieprza nie mam nic sensownego. Jak na razie wyleciały dwie skórki dla Hanzo która jest w sumie spoko bo i tak nie miałem nic sensownego dla niego a druga dla Bastiona i ta już wypada mizernie.  Ale i tak najbardziej mi zależy na jakiś sensownych awatarach nie wiem czemu ale często awatar stawiam wyżej niż same skórki, może dlatego że ciężej jest je zdobyć, nie da się ich kupić za golda. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercy ma ogólnie kozak legendarki i miałem sobie kupić Valkyrie bo mam 1k golda, ale zaczęły się pogłoski że na Halloween ma być event i wolałem poczekać, jak widać opłacało się :D 3k nigdy bym za niego nie dał, ale skoro dropnął to przecież nie będę marudził :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 25 skrzynkach wypadły 3 legendarki eventowe (Reaper, Złomiarz i Wieprzu), 3 epickie eventowe (Fara, Symmetra i Ana), emotka eventowa Any, 8 nagrobków, parę tekstów i rzeczy poza eventowe - legendarny gold i Reaper "hiszpański" (tym sposobem mam wszystkie możliwe skiny Żniwiarza). Jestem zaskoczony, że wypadło5 złotych rzeczy. Do tej pory wg mojej średniej powinna wypaść tylko jedna ;p.

Same skiny bardzo dobre. Normalnie rzadko który skin w grze mi się podobał, tak z eventu większość. Z olimpiady to jedynie McCree.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dzisiaj wieczorem trochę pofarmię. O ile na Hoga i Junkrata skórki nie potrzebuję, bo już mam do nich legendarne, tak Reaper powiem no, no. Nic ciekawego na niego nie mam więc wezmę jak dają. Reszta z kolei...mogę mieć, mogę nie mieć. Jeśli chodzi o pozostałe rzeczy to halloweenowa kwestia Genjiego mi się podoba :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - ten Halloweenowy tryb jest całkiem przyjemny. Tylko na wysokim poziomie trudności faktycznie nie jest prosto. Póki co wbiłem setny poziom i dostałem dyniową skórkę do Reapera. Nie żeby coś było nie tak, bo jest całkiem fajna, tylko do tej pory grałem nim chyba godzinę, bo kompletnie mi nie leży ta postać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tryb hordy całkiem ok w sumie dopiero raz przegrałem na tym średnim poziomie trudności bo Ana i 76 w ogóle nie leczyli, prosiłem o heala i zero reakcji. Ogólnie ciężko jest zdobyć czymś innym PotG niż McCree, strasznie łatwo jest u niego na ulti ubić masę przeciwników. W sumie dwa razy widziałem PotG od Hanzo w tym jedno moje ale to trzeba trafić na amebę McCree w sumie. Jestem ciekaw kiedy zostanie wprowadzona Sombra miałem nadzieję że pojawi się wraz z eventem ale niestety Blizzard jeszcze chce się z nami podroczyć. 

PS. OW zakupiło już 20 mln graczy całkiem ok wynik, gra ma już trochę czasu a mimo to graczy przybywa co w sumie cieszy może nie czeka się tak krótko jak w pierwszym miesiącu na rozgrywkę ale i tak zazwyczaj nie ma problemu ze znalezieniem meczu.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NieMy

Bo co by nie mowic o Blizzardzie i jak bardzo by nie narzekac na ceny ich gier, to jest to solidna firma, ktora wypuszcza dopracowane tytuly (premiera D3 jest tu raczej wyjatkiem potwierdzajacym regule), wspiera je latami i dba zarowno o ich grywalnosc, jak i o ich community. Stad i wieksze zaufanie ze strony graczy, ktorzy wiedza, ze w przeciwienstwie do innych wydawcow Zamiec nie odwala fuszerki i nie wydaje gry byle tylko zmiescic sie w terminie, a po roku-dwoch od premiery i tak pojawi sie kontynuacja typu kopiuj/wklej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwarłem do tej pory dwie i niestety sam złom, jakieś spreje, jakieś odzywki, jedna fioletowa emota do junkrata (któym chyba nie grałem nigdy, nawet Hanzo raz wypróbowałem). Przy okazji potwierdzam - skrzynki zdobyte wcześniej nie konwertują się na eventowe. Niestety. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było w poprzednim evencie i tak jest teraz :P To by było za proste, nastackować 40 skrzynek i trzymać od eventa do eventa :D 

 

Co do nowego Brawla, fajny jest ! Raczej nie gram tych trybów, ale ten z ciekawości sprawdziłem i serio jest fajny ;)

Jeszcze co do eventa, jest jedna wada tego. Czas eventa i skrzynki przyciągają niestety mniej rozgarniętych ludzi którzy znudzili się Overwatchem (co obserwuję po zachowaniu znajomych ;) ) i biegną na rankedy na których mimo wszystko ten exp jest większy. Takich rzeczy niestety Blizzard nie może rozwiązać, bo przecież nie będą komuś rankedów blokować. Większych ambicji niż platyna nie miałem, ale spadać o 300 punktów przez ciągłe przegrane to też nie miło. Mam nadzieję że ten eventowy BUM minie po tygodniu kiedy większość już podropi co tam będzie chciała, albo zrezygnuje przez brak szczęścia :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Overwatch mnie definitywnie nienawidzi.

Z 'eventowych' skinów wypadły mi tylko te najtańsze/najgorsze - Ana, Soldier i Symmetra.

Od tygodnia mam przekoszmarny lose streak (a nawet nie forsuję gry jakąś konkretną postacią, zawsze staram się grać jako filler i brać to, czego nam brakuje).

Równo tydzień temu w sobotę miałem 2782pkt. Dziś miałem 2484.

Zagrałem jeden mecz.

Przegrałem go (ale było blisko, kwestia ostatnich 10 metrów na Hollywood).

Sprawdzam MMR - 2439.

Spoiler

Przy czym zamiast 'do domu' to po prostu idę na cokolwiek innego, przy czym mniej będę się stresował i mniej dostawał po tyłku.

Devil Daggers i Dark Souls 2 wydają się dobrymi wyborami...

Dnia 13.10.2016 o 11:53, Matt3rs napisał:

spadać o 300 punktów przez ciągłe przegrane to też nie miło

A myślałem, że tylko ja tak mam. Aczkolwiek ja chciałem dobić do Diamenta... Każdemu się udało wbić upragnioną rangę, tylko nie mnie :( nawet Nerv0 jakimś cudem dostał się do platyny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałam do tej pory 2 skrzynki, w jednej halloweenowe intro Mei :) więc ja w sumie jestem zadowolona, bo wpadło coś spoko
Reszta to jakieś szity ogólnie jak zawsze, duplikaty za piątaka i takie tam. Przyzwyczaiłam się, że raz na 15 skrzynek mam coś fajnego hehe
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZygfrydQ

no nie kazdemu. Ja na placementach mialem chyba kolo 2420 i spadlem przy naprawde koszmarnych teamach do 1850, wrocilem na 2100, znowu mialem trolli, leaverow i 2 wlasne disconnecty, spadlem az na 1780 i dopiero teraz zaczynam miec jakas nadzieje, ze jednak dobije do 2500, bo jakby mam troche wiecej szczescia. Obecnie 2170 i sie nie poddaje :)

 

ps. Mam witch mercy, wiec juz jestem z eventu usytasy. Do tego ana, hanzo i chyba nic poza tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja po placementach wpadłem do 2525, raz szło lepiej, raz gorzej, ale generalnie utrzymywałem się zawsze powyżej 2500. W zeszłym tygodniu udało mi się dobić do tych 2784, no i tak lecę w dół od tej pory...

@Tesu zachciewa mi się złotych broni, a im wyższa ranga na koniec sezonu, tym więcej fioletowych punktów wpadnie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w sumie brakuje już nie dużo skórek, nie mam Wieprza, Any, 76 i Fary a resztę jakoś udało się wylosować. Zauważyłem że oprócz skórek i awatarów interesuje mnie jeszcze jedna rzecz z tego eventu a dokładniej graffiti dla każdej postaci inne polecam sobie obejrzeć bo są bardzo przyjemne dla oka, szczególnie D.Va przypadła mi do gustu.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...