Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Overwatch

Polecane posty

@Koksiarz dzięki wielkie, takie miłe komentarze wiele dla mnie znaczą ;) robiłem poradniki do TF2, ale ostatnie aktualizacje odebrały mi chęć do grania...

Tak czy siak gdyby ktoś tutaj miał jakieś porady do taktyk/zagrywek jakiejkolwiek postaci, to na pewno mi się przydadzą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie zobaczyłem że jest trochę postów o tej grze. Nie gram w nią, ale mam tu ciekawy kanał który prowadzi... ksiądz :smile:. Ogólnie zaciekawiła mnie ta gra po obejrzeniu jednego filmu z uwagi na styl grafiki i gameplay, być może kiedyś zagram :D.

https://www.youtube.com/channel/UCq8K4HtftfLISmQbAHsjt0g

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZygfrydQ

Fajny poradnik z ta Smuga, wystarczy dla poczatkujacych. Podobalo mi sie jak wrzuciles jej teksty z gry do swojego komentarza. Zabraklo mi tylko dwoch informacji. Pierwszej, mniej waznej, ze zagrozeniem dla niej jest takze podstawowy atak Mei, ktory spowalnia i po chwili unieruchamia przeciwnika. Druga, wazniejsza rzecza jest to, ze gra Smuga wymaga duzego skupienia i planowania. Skutecznosc jej Blinku zalezy od orientacji przestrzennej i przemyslanego zarzadzania trzema cooldownami tej umiejetnosci. Z kolei Recall zmusza gracza nie tylko do pamietania, gdzie byl chwile wczesniej, ale tez do uwzgledniania tej zdolnosci w planowaniu kolejunych atakow, tak zeby skutecznie przeciwika meczyc i jednoczesnie miec bezpieczna droge ucieczki.

No i zle podales klawiszologie. U mnie nic nie ma pod shiftem, bo dwie podstawowe umiejetnosci specjalne oraz ult znajduja sie pod obslugiwanymi kciukiem przyciskami 1, 2 i 3 na Razer Hex. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wyszedł nowy komiks. Ludzie dokopali się w nim jakiegoś zdjęcia zniekształconego launchera WoWa z widocznym imejlem jednego z graczy. Biedna Amanda pewnie się obudziła z setkami mejli z pytaniami o Sombrę na skrzynce. :) Kaplan odciął się od tego pisząc, że to był przypadek, który nie ma związku z podpowiedziami o Sombrze (dosłownie :D). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, czy Blizzard grzebał coś z matchmakingiem? Odkąd wyszedł ten patch co zmienili Ane i McCree gram z unranked ludźmi na 25 lvlu. Nie wiem co się dzieje, nie neguję ich, no ale nie oszukujmy się większość z nich wbiła 25 lvl i hur durr na rankedy. Zagrałem 2-3 mecze i myślałem że to jest przypadek po prostu, ale ciągle tak mam :O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od paru dobrych dni nie moge nic wygrac :) Fakt, jestem prawdopodobnie troche noob, ciagle zdarzy mi sie wlezc gdzies, gdzie nie powinienem, czy jak baran wystawie sie na strzal, ale nie jest tak zle, jak bylo. Staram sie zmieniac postacie, zeby wpasowac sie do sytuacji, ale bywa tak, ze tylko ja tak robie i po, powiedzmy, ''gladkich'' pierwszych paru minutach eskorty docieramy do punku, w ktorym przeciwnicy sie ogarneli, pozmieniali herosow i nie mozemy sie przebic :(

Co do matchmakingu, mam obecnie 17lvl, a czasem walcze z przeciwnikami, ktorzy poziom maja duzo wyzszy. Fakt, na razie gram tylko quick-play, moze tu inaczej zto dziala?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trybie Quick Match matchmaking jest taki se, z mojego doświadczenia. Mając 36 poziom mogę trafić na ludzi na 10 poziomie lub na dwusetnym. Zapewne spowodowane znajomymi, którzy grają sobie razem. Na szczęście, Overwatch jest grą, gdzie ciężko jest carrować w pojedynkę, zwłaszcza kiedy reszta teamu nie wykazuje chęci komunikacji lub walczenia o cel gry, co zdarza się nader często.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZygfrydQ Czy tworząc materiał o Wieprzu, mógłbyś sprawdzić pewien mit (Pogromcy Mitów w Overwatch ;) ) ? Podobno może on swoim hakiem odciągnąć Mord-Oponę Złomiarza od reszty drużyny i samemu przyjąć ją na klatę(czy raczej: na swój pokaźny bandzioch :D ). Sam nie mogę tego wytestować, a na licznych, obejrzanych przeze mnie materiałach, nikt nawet nie próbował tego zrobić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArekJakub co prawda do Wieprza jeszcze daleko (obecnie montuję Złomiarza, kolejni w kolejce to Reinhart i Lucio, a potem od nowa atak->obrona->tank->support), ale myślę, żeby osobno nagrywać też jakieś ciekawostki, easter eggi i dziwne sztuczki w OV. Aczkolwiek postaram się jutro sprawdzić Twoją teorię, jeśli okaże się prawdziwa, to na pewno pojawi się w jakimś filmiku ;)

Swoją drogą ktoś ogarnia w myśl jakiej zasady mord-opona może 'wspinać się' po niektórych ścianach, a po niektórych nie? Czy to działa tak, że tylko po tych zakończonych 'półką', czy jak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kombinuję nad postaciami, które stwarzają dla złomiarza szczególne zagrożenie. Na razie wymieniłem smugę (bo może 'przeskoczyć' pułapki), genjiego (bo może odbijać granaty nawet jak jest w potrzasku) i farę (bo może lecieć za wysoko dla granatów). Ktoś jeszcze przychodzi wam do głowy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedzial, ze Reaper. Jak sie jest ogarnietym, to Junkrat w zasadzie nie ma wiekszych szans. Zreszta skoro masz tam Tracer z takiego powodu, to Reaper rozumie sie sam przez sie, bo ma az dwa dostepne srodki na ominiecie min, pulapek i pociskow Junkrata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystkich i tak nie chciałem wymieniać, tylko przykłady, żeby zrozumieć.

Tak czy siak filmik skończony, a jako, że niektórzy tutaj zdają się wykazywać zainteresowanie, to chyba też nikt się nie pogniewa o kolejną autopromocję z mojej strony ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Złomiarzem nie mam większych problemów przeciwko takim postaciom jak Żniwiarz, nawet jak ktoś ma dobrze ograną postać (poziom 100+) to i tak zazwyczaj mam ze Żniwiarzem raczej równe szanse na wygraną jak i przegraną. W sumie Pharah jest dosyć problematyczna bo czasem ciężko jest ją ustrzelić granatami, snajperzy też potrafią wkurzyć ale to też nie zawsze zależy od ich pozycjonowania. Nie wiem czemu ale chyba najbardziej wkurza mnie Zarya, czasem strzela się granatami na ślepo i jeśli przeciwnik ma Zarya w drużynie to może sobie bardzo szybko nabić wzmocnienie do zadawania większych obrażeń. Oczywiście jak widzę Zarya z tarczą odpaloną to w nią nie strzelam ale mimo to i tak zawsze sama sobie wdepnie w granaty, zazwyczaj jak ją widzę w przeciwnej drużynie to zmieniam Złomiarza na kogoś innego.   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ravandil Myślę, że jednak jeśli ma to być kanał dotyczący nie tylko stricte overwatcha, to lepiej się nim podzielić w temacie dotyczącym twórczości forumowiczów, a nie w temacie Overwatch, bo widziałem już za to osty u niektórych użytkowników... (zanim powiesz, że ja się 'reklamuję' - nie reklamuję swojego kanału, acz wrzucam link do poradnika, dotyczący stricte gry, której temat dotyczy; do poradnika też pytam o rady tutaj ludzi, więc wrzucam wynik moich prac).

Ma ktoś jakieś porady/sztuczki dla Reinhardta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZygfrydQ

Ciiii. Narazie to jest Overwatch :P

Co do Reainhardta. To najważniejsze to nie szarżować samemu na grupę wrogów. No i nie trzymać tarczy w górze cały czas, bo się ona nie ładuje. Co jeszcze...Jak przeciwnicy podchodzą ci pod tarczę to tylko w celu zajścia od tyłu. Spotkałem wielu graczy którzy zamiast machać młotem w tym momencie dalej uparcie trzymali gardę. Dalej. Jego atak an odległość (ogniste uderzenie?) przechodzi przez wszystkie tarcze. Zarówno Winstona, jak i innego Reinhardta. Nie wiem jak z Zaryą z kolei. Jak mi coś więcej do głowy przyjdzie to napiszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejjj event z okazji Igrzysk! W sprezentowanym boksie dostałem ekstra skórkę do Genjiego, jest argument, żeby psuć innym gry, próbując się go nauczyć. Co do nowego trybu, w którym gramy w Rocket League Lucio - wydaje się być trochę niedopracowany pod względem celności i tego, gdzie leci piłka po uderzeniu. Ale może za bardzo przyzwyczaiłem się do perfekcji, jaką osiągnęli w tym względzie ludzie z Psyonix.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejq, muszę wydropić te olimpijskie skiny dla Tracer, bo są przebajeczne! :D Co prawda ta pelerynka na plecaku jakoś dziwnie wygląda, (mogłoby jej nie być, albo można ją było wsadzić trochę pod plecak) ale i tak jest świetnie. Zaraz za skinem pilota z edycji Origins. Tymczasem otworzyłem sobie darmową skrzyneczkę, z której wypadła mi kwestia dla Żołnierza: "Medal chcesz dostać, czy co?" Tak mi się spodobała, że ustawiłem ją sobie z automatu na aktualnie używaną. :]

Also, o co biega z tym sprejem "Nie jesteście gotowi". Pisze, że dostaje się to za zakup najnowszego dodatku do WoWa, ale ja go mam odblokowanego ot tak sobie, i z tego co widziałem inne osoby też. To jakiś bug, czy może posiadacze Origins też mają dostęp do takiej bonusowej zawartości? Ktoś coś w temacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeff Kaplan:

Cytat

No strings attached. We wanted everyone to have it. We're super psyched for Legion and huge WoW fans on the Overwatch team. Enjoy.

Mi na razie nic ciekawego nie wypadło z tych skrzynek - głównie spraye i całkiem ciekawy victory pose Mei. Jutro znowu zaczynam grać ostro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...