Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Overwatch

Polecane posty

Po trzech pierwszych rewelacyjnych meczach w kwalifikacjach zaliczyłem szereg porażek. Na szczęście dwie ostatnie rozgrywki wypadły już lepiej i dostałem rangę 49. Nie wiem czy to dobrze czy źle, ale stwierdziłem że muszę jeszcze poćwiczyć mapy i poszczególnych bohaterów bo zauważyłem, że najczęściej przegrywałem dlatego że drużyna nie chciała dostosować się do kompozycji przeciwnika. W ostatnich 2 eliminacyjnych meczach wygraliśmy dlatego, że w ostatniej chwili ktoś z drużyny zmienił swojego bohatera na takiego który doskonale kontrował przeciwników.

Mecze nie rankingowe wydają się teraz dziecinnie proste :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem czlowiekiem, ktory lubi zaglebiac sie w historie gier, ktorymi aktualnie sie interesuje- w zwiazku z tym mam pytanie, czy poza filmikami animowanymi dostepne sa jakies inne materialy, opisujace lore swiata Overwatch?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiksy są niezłe, choć mam wrażenie że robione bardzo na szybko. Szkoda, bo świat wydaje się mieć bardzo fajną historię, na prawdę szkoda że nie ma pełnoprawnego story mode.

Blizz zapowiedział, że wraz z Aną zostanie wprowadzona zmiana w rozgrywkach rankingowych - brak możliwości dublowania bohaterów! \o/ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rennard

Patch z Ana to nie tylko uniemozliwienie graczom dublowania tych samych bohaterow na rankedach w ramach jednej druzyny. To tez szereg poprawek do balansu. Ult Mercy bedzie sie ladowal o 30% wolniej, ale animacja jego odpalenia wreszcie nie bedzie jej unieruchamiac w miejscu, Zenyatta dostanie wieksza tarcze i moze nie bedzie juz tak papierowy, a D.Va zostanie wzmocniona. Generalnie zmiany na plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sorry nie zauważyłem ale ja przynajmniej podałem info przełożone na język polski :D .  #Yadon 

PS. Mam pytanie czy wy też tak macie że czasem na PotG macie czarny obraz a później nic za specjalnie się nie dzieje? Ostatnio miałem kilka takich przypadków i nie wiem z jakiego powodu mogą się pojawiać, na PS4 mam tak od niedawna. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój wczorajszy PotG D.vą wyglądał tak, że schodzę sobie po schodach w świątyni w Hanamurze i... koniec PotG, bo zasadnicza akcja działa się później, a to był moment, w którym drużyna przeciwna zajęła punkt i gra zaanonsowała naszą porażkę. Ekran się wyciemnił, pojawił się napis Przegrana, a w tle usłyszałem tylko "pięciu zabitych", bo puściłem tam sobie mecha, żeby się rozerwał. Komentarze na czacie, gratulujące mi wspaniałego zejścia po schodach były cudowne. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redditowcy dokopali się do plików dźwiękowych z nowej aktualizacji. Możemy się spodziewać eventów z okazji różnych świąt i nowej postaci pokroju szpiega (Sombra?). Są też wskazówki dotyczące nowych map - jedna mówi o Niemczech (według plotek to Stuttgart), ponadto są pogłoski o Rio. Poza tym Blizzard planuje wprowadzić wiele mniej lub więcej śmiesznych kwestii dialogowych.

 https://redd.it/4sz7o8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Gdzie widzielibyście mapę która miałaby się znajdować w Polsce? Mamy masę zabytków ale ja szczerze nie potrafię sobie wyobrazić takiego miejsca w sumie nie wiem czemu bo po samej Polsce jeździłem bardzo dużo ale jakoś nie potrafię znaleźć takiej lokacji żeby była uniwersalna i specyficzna dla nas. Chociaż pewnie taka mapa nigdy w OW nie powstanie bo Blizzard pewnie nie ma jej w planach. Na obecna chwilę są prowadzone prace na 4 mapami z czego jedna będzie w jednym ze starych trybów, a 3 najprawdopodobniej oparte o nowy tryb, jestem ciekaw co Blizzard wymyślił ale na rezultaty będziemy musieli jeszcze trochę poczekać jak to zawsze w przypadku Blizzarda.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc kupiłem Overwatcha. Skusił mnie do tego ostatni update TF2, który sporo popsuł w grze. Teraz tylko nabić na pożyczonym koncie kolegi obiecany 25 poziom i wreszcie mogę zacząć nabijać skiny na swoim koncie :D

Swoją drogą jakie waszym zdaniem są najfajniejsze teksty postaci? Dla mnie na razie wiodą prym Złomiarz z zajączkami "Nie ma nic piękniejszego niż eksplozja! ... No... Może zajączki" i Zaria z misiem "Mam ochotę przytulić cię jak wielkiego, puszystego, syberyjskiego misia!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZygfrydQ

Jest tego sporo.
Tracer i jej kawaleria (szczególnie oryginalny soundtrack (ten brytyjski akcent :wub:) Zarya i syberyjski miś, boczek Roadhoga, alkoholik Hanzo (Sake!), szwedzkie pochodzenie Torbjorna, rakietowe skoki Phariah i aimbot Widow. D.Va ma też kilka uroczych odzywek (nie obraziłbym się jak moja dziewczyna by tak mówiła). Co jeszcze...jedna z odzywek Lucio przypomina mi o Kapitanie Ameryce. Mei i jej przepraszanie. U Soldiera się trochę się trochę zawiodłem, bo jedna z odzywek zwie się "Wojna nigdy się nie zmienia" i jakby dokładnie to wypowiadał po angielsku, to dla mnie byłby istny hype. Reszta to albo średnia, albo niska półka, że tak napiszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZygfrydQ U mnie bezsprzecznie wygrywa mada mada Genjiego. :)

Jeszcze więcej plików dźwiękowych. Możemy być prawie pewni, że następnymi mapami będą bazy pod wodą oraz na Księżycu, średniowieczny zamek w Niemczech i najprawdobniej port w Ordnance Bay (będący zresztą autentycznym miejscem w Ameryce Północnej). Jedna kwestia daje również możliwość Korei, lecz była mowa tylko o czterech lokacjach.

https://redd.it/4t5vrc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ograłem teraz jeszcze meczyk jako Smuga i gdy po zabiciu Reapera zawołała prześmiewczo "Jestem żniwiarzem, hehehe" to myślałem, że z krzesła spadnę :D Swoją drogą czy zostało gdzieś powiedziane konkretnie kiedy będzie ten duży patch, w którym wprowadzą Anę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZygfrydQ 

Patch wyjdzie jak będzie gotowy(jak to zwykle u Blizzarda), na serwerze testowym Blizzard testuje jeszcze kilka zmian. Pewnie będą chcieli wypuścić wszystko na raz żeby nie męczyć się później z aktualizacjami na konsoli. MS jak i Sony lubi mieć wgląd w aktualizacje i ich weryfikacja trochę trwa, a Blizzard nową postać albo chce wypuścić w tym samym czasie na wszystkich platformach albo konsole będą miały lekkie opóźnienie. Zawsze jak się niecierpliwisz to możesz pograć na serwerze testowym o ile posiadasz wersję na PC.

PS. Ja chyba najbardziej lubię interakcję między Lucio i Reinhadtem gdzie rozmawiają przed meczem o muzyce. Ogólnie Blizzard dba o takie drobne smaczki co bardzo cieszy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, nie wiem czy ktoś poruszał tutaj ten temat.  Podoba mi się sprawa ze skrzynkami ;) Nie ma składowania skrzynek i czekania aż wyjdzie postać, z nadzieją że w którejś dropnie skin. Skrzynki są losowane w czasie dropnięcia, a nie otwarcia. Więc chyba najszczęśliwsi są Ci, którzy trzymają po prostu uzbieraną walutę na skina :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NieMy

Tu masz rację odnośnie szczegółów. Mi się osobiście dwie rzeczy podobają. Na miotacz Mei przy dłuższym "strzelaniu" osadza się szron, a grając Torbjornem kamera z widoku FPP jest osadzona nieco niżej niż u pozostałych postaci. Niby małe szczegóły, ale mnie one bardzo cieszą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2016 o 12:21, NieMy napisał:

Ja mam pytanie. Gdzie widzielibyście mapę która miałaby się znajdować w Polsce?

Nic mi nie przychodzi do glowy. Polska jest calkiem spora pod wzgledem powierzchni, mamy wiele miast pelnych zabytkow, ale moim zdaniem brakuje czegos naprawde ikonicznego. W grze poki co mamy m.in Ilios inspirowane charakterystyczna zabudowa greckiego Santorini, Route 66 z kojarzacymi sie z USA skalami niczym w Wielkim Kanionie, Hollywood z planem zdjeciowym, japonska Hanamure z tradycyjna dalekowschodnia architektura swiatynna, Volskaya Industries, ktore stara sie przekonac gracza, ze to Rosja przez snieg i zabudowe widoczna w tle mapy. Jest tez niby afrykanskie Numbani, chociaz na tej mapie afrykanskich akcentow jest akurat niewiele. Nie mam pojecia co mogloby znalezc sie na "polskiej" mapie. Duzo latwiej jest mi wyobrazic sobie mapki ulokowane w innych krajach, np. inspirowana weneckimi kanalami mape we Wloszech, mape w Holandii z wiatrakami i tez ewentualnymi kanalami, Norwegie z fiordami, Brazylie z jakas niby dzungla lub plazami i wielka figura Jezusa (chociaz pod tym wzgledem Polska stara sie chyba Brazylie gonic, to te nasze Jezusy nie sa jeszcze tak turystycznie znane ;)), moze jakas mape stylizowana na Ameryke Poludniowa czy Srodkowa z gorami i ruinami budowli wzniesionych przez Aztekow albo Inkow. Moglaby byc tez Australia, ale ze wedlug lore gry zostala zniszczona w wyniku eksplozji nuklearnej, to ewentualny budynek Opery w Sydney bylby w raczej kiepskim stanie. Wiecej pomyslow nie mam. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ravandil napisał:

@NieMy

a grając Torbjornem kamera z widoku FPP jest osadzona nieco niżej niż u pozostałych postaci. Niby małe szczegóły, ale mnie one bardzo cieszą :)

Przyznaj się, ty też lubisz biegać Torbjornem za Widowmaker, prawda? ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...