• Ogłoszenia

• wies.niak

Regulamin działu Dyskusje o Grach   22.03.2016

W dziale Dyskusje o Grach obowiązuje przede wszystkim specjalny regulamin działu - KLIK. Nadrzędny jest oczywiście regulamin forum oraz netykieta. Zapraszamy do dyskusji
    • mateusz(stefan)

Szukam gry   22.03.2016

Jeśli poszukujesz pewnej gry, której nazwy nie znasz bądź nie możesz sobie przypomnieć, ten temat jest dla Ciebie ratunkiem Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.. Zakładanie tematów w stylu "Jak nazywała się gra" skończy się ich zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy tylko w tym temacie.
    • mateusz(stefan)

Czy x gra mi pójdzie?   22.03.2016

Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś się dowiedzieć czy dana gra uruchomi się bądź będzie płynnie chodzić na Twoim komputerze, to ten temat >>>Czy pójdą[LINK]<<< rozwiąże Twój problem. Zakładanie tematu "Czy x gra mi ruszy" w każdym innym miejscu skończy się jego zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy wyłącznie w tym miejscu.
Black Shadow

Overwatch

959 postów w tym temacie

No i juz wiadomo wiecej o nowej zawartosci z okazji pierwszych urodzin gry. nowe skorki (Soldier, Pharah, Bastion, Zarya), ktore wygladaja moim zdaniem naprawde dobrze, do tego beda nowe mapki - jedna zwiazana z Sombra, do tego jakas swiatynia i cos, co wyglada jak alternatywna wersja Eichenwalde zarosnieta przez rosliny. 

0

Podoba mi się soldier i bastion. Pharah jest meh a przy Zaryi parsknąłem śmiechem. 

0

Napisano (edytowane)

Bastion w końcu dostał jakiś w miarę ciekawy skin, Soldier też, ale Zarya i Pharah są po prostu koszmarne. W HotS jest taki skin dla Zaryi jak Thunder Guard i czy nie mogą wymyślić czegoś równie interesującego do OW? Wydaje mi się czasami, że najlepsze pomysły na skiny lądują w tej badziewnej MOBIE Blizza żeby ludzie się interesowali. 

Z kolei podoba mi się pomysł z tańcem dla postaci :D

Edytowane przez Jinxter
0

Odpalilem wczoraj na chwile Overwatcha, zeby samemu zobaczyc co tam tez nowego wprowadzono do gy w ramach urodzinowego eventu. Niezbyt mialem czas na granie, wiec po obejrzeniu wszystkich eventowych skinow, tancow i emotek wszystkich postaci kupilem sobie pakiet 11 skrzynek. Szczescie dopisalo, bo polecialy az trzy legendy. Najpierw eventowy skin dla Genjiego, mocno kojarzacy sie z Power Rangers. Nastepna byla Symmetra, calkiem niezla futurystyczna skorka. No i na koniec wpadl ten legendarny skin, na ktorym mi najbardziej zalezalo, czyli dla Soldiera. Troche szkoda, ze nie trafil sie jeszcze legendarny Bastion, ale trzy legendy i cztery czy piec epickich emotek oraz intr w 11 skrzynkach to i tak niezle. Po przejrzeniu calej nowej kosmetyki doszedlem do wniosku, ze skin dla Zaryi wcale nie jest taki zly. IMO skorka Pharah jest mocno meh, a jeszcze gorszy od niej jest Lucio Jazzman. 

0

Niedługo free weekend, więc zobaczy się czy ta gra jest faktycznie taka dobra. Mam nadzieję, że mój komp to uciągnie. 

0

Z dlugo ciułanej waluty uzbierałem akurat na nową skórkę dla Lucka. Nic więcej nie potrzebuję, mogę nieco zejść z tonu do końca eventu. :)

0

A mi skóra do Lucka wypadła sama z tej pierwszej darmówki, więc też już straciłem popęd na drop. :D

0

Otworzyłem chyba już 10 skrzynek eventowych i najlepszym dropem było 500 Golda. Poza tym głównie dropią mi eventowe ikony i graffiti :/

0

A ja sobie zbieram skrzynki do 11 maja wtedy otworze wszystkie (może nagram na YT dla hecy) i co wypadnie to wypadnie a na co będę miał waluty to dokupię za te 3000 :D mam jakieś 22 normalne skrzynki to będzie zastrzyk dodatkowej waluty. W sumie to interesuje mnie Soldier, Bastion, Tracer, Hanzo, Symetra i ew. D.va, bo reszta to taka średnia jest.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.