Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mucha6

tablet od samsunga czy nvida

Polecane posty

Mam zamiar zakupić tablet za ok 1200zl . W tej cenie są dwa dobre tablety

NVIDIA SHIELD

Samsung Galaxy Tab S 8.4

1.Który lepszy.

2.Czy są od nich lepsze pod względem wydajności ,bajerów i niezawodności. Będzie mi służył do oglądania filmów ,GPS, grania i pisania prac . ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam niedawno zostałem właścicielem SHIELDA i mogę polecić :)

Wczoraj dostały Lolipop'a (najnowszy android) i darmowy dostęp do gier z NVIDIA Grid więc z tabletem, jeśli masz dobry internet bezprzewodowy, dostajesz kilkanaście gier z PC za darmo (ja sobie grałem w DarkSiders i SF IV, ale widziałem batmany Borderlandsa 2, i sporo innych). No i streaming gier z PC jakby Grid ci nie starczył. Gry na androida dzięki nie sprawiaja problemów, tablet ma mega wydajność. Jeśli chodzi o granie na tym tablecie to się nie zawiedziesz, ale pad w tym dużo pomaga :D

Z filmów to sobie ściągnąłem androidowego allplayera i obejrzałem cały sezon przyjaciół, też bez zastrzeżeń.

Z pisaniem na tym pracy to mógłby być problem, ale to zależy od osoby, dla mnie pisanie na dotykowym dłuższych tekstów to mordęga :P Ale też na tablecie jest od razu zainstalowana apka Adobe Reader która świetnie się sprawdza w edytowaniu notatek/ prezentacji/ podręczników w PDF, można dodawać komentarze, podkreślać tekst, "rysować" po PDF'ie, i to wszystko całkiem intuicyjnie. Ja głównie z tym adobe readerem go używam na studiach, edytuje sobie prezentacje w formacie pdf, pod to co mówią wykładowcy na wykładzie :P Czasem też czytam na tablecie książki ale częściej korzystam z Kindle PW :>

No i można też ogarnąć Nvidia Dabbler, z rysikiem i sobie porysować, fajna sprawa dla kreatywnych ludzi :P

Jak masz jeszcze pytania jakieś odnośnie tego tabletu to wal śmiało chętnie pomogę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...