Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GostekNT

Zacięcia laptopa! Proszę o pomoc!

Polecane posty

Witam.

Jestem nowy. Mam problem ze swoim laptopem Lenovo G570. Mianowicie od jakiegoś czasu, około kilku miesięcy komputer zaczął mi się zawieszać. Dostrzegłem to podczas grania w FIFE 14. Myślałem, że jest to problem z łączem bo w taki tryb najczęściej grałem. Jednak ze zbiegiem czasu zauważyłem, że dzieje sie tak w ogóle z grą, obojętnie czy gram przez neta czy nie. Następnie zostało to zauważalne w filmach. Lekkie ukłócia co jakiś czas, nie raz pojawiające się co minutę , nie kiedy raz czy kilka na film. Jednak w obecnej chwili komputer się tnie co kilkanaście sekund. Jestem w stanie jedynie to zauważyć gdy próbuje "pograć" bądź "pooglądać" film. Nie jest to już raczej możliwe. W codziennym użytkowaniu takim jak surfowanie po sieci, nie idzie tego zbytnio zauważyć, co prawda nie kiedy filmiki czy jakieś gify otwierają się po dłuższej chwili, ale się otwierają. Cała ta sytuacja skłoniła mnie do wyczyszczenia komputera najpierw z wirusów, przeczyszczenie go powietrzem, sprawdzeniem jego działania na baterii jak i zasilaczu oraz na samym końcu zrobiłem formata. Niestety nic nie pomogło. Jestem trochę zielony w tych sprawach, czy jest w stanie mi ktoś pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...