Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kry7

Problem, zamrożenia pc

Polecane posty

Witam

Niestety mam problem z pc, od jakiegoś czasu komputer zawiesza się a ekran wygląda tak jak na tym zdjęciu IMG201410_wpxnarh.jpg

Najgorsze jest to że testowałem grafikę (ją podejrzewam) Furmarkiem i ustawiłem test OCCT Power Supply, jednak nic się w tym czasie z komputerem nie działo.

Ekran ten pojawia się niezależnie od tego czy w coś gram czy widoczny jest sam pulpit ale gdy komputer dłużej chodzi bez przerwy np. 4 godziny, pomaga wtedy odcięcie zasilania od pc i ponowne włączenie komputera, potem chodzi normalnie znów przez jakieś 4 godziny.

Wiecie co mógłbym jeszcze zrobić żeby wykryć w czym leży problem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli pełne odcięcie zasilania. Gdy pierwszy raz tak się stało próbowałem wyłączyć komputer przyciskiem ale nic się nie działo, nie reagował. Restartować nie próbowałem bo od dawna już nie chodzi ten przycisk, jednak myślę że również pc by nie reagował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sevard i co mam teraz robić ? :)

Mam nowy obiaw nie mogę przeskanowac systemu antywirusem bo albo mi się PC restartuje albo dzieje się to co opisałem w pierwszym poście a i pomyliłem się co do tego wylaczania, przyciskiem power da się wyłączyć komputer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, nie było mnie parę dni, teraz nadrabiam.

Na płycie są kondensatory polimerowe, więc to raczej nie one. Skoro jednak przycisk power działa, to oznacza, że winy można szukać w innym miejscu.

Ściągnij program HDDScan i za jego pomocą odczytaj S.M.A.R.T. dysku. Odczyty wrzuć na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...