Skocz do zawartości

Fantasy Premier League


raveno

Polecane posty

Bowyer znowu kapitalnie jak na tą cenę, 8 pkt. Cóż, znowu przerypałem że do pierwszego składu wstawiłem Craddocka który zaliczył czyste konto... Sorensen znowu świetnie, 7 pkt, Drogba 10 + prawdopodobnie jakiś bonusik, trochę się zdziwiłem że zremisowali z Evertonem. Muszę wymienić Hunta, bo Hull w przyszłej kolejce w ogóle nie gra. Jeśli Vermaelen znowu zagra słabo, wstawię za niego Shawcrossa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ale niespodzianki! Everton, będący w dołku, urywa dwa punkty wygrywającej dotąd u siebie wszystko Chelsea, a Manchester United przegrywa na Old Trafford z Aston Villą :D Cieszy mnie to, bo żadnego zawodnika z MU nie mam, ale z drugiej strony: dwóch miałem zamiar kupic w tej kolejce, i raczej z tego zrezygnuję. Tak więc dylemat "kogo za Defoe" (bo zero bramek z meczu z Wolvesami to przegięcie, a na dodatek nieciekawy kalendarz się szykuje) i "kogo za Dempseya" nadal jest otwarty. Tevez ? Rodallega? Reid? Na tę chwilę nie mam pojęcia, co zrobic, a wiem, że coś zrobic muszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejka dość dobra - Drogba 10 (plus bonus) Dunne i Milner odpowiednio 6 i 3 (też liczę na bonusy) Bent 5 (szkoda kartki Daren!) i dwaj wspaniali - Shawcrose 10 i Sorensen 7. Czekam aż kapitan Fabregas jutro pokaże swoje wysokie umiejętności ;)

Bez Cesc'a i Vermalena 46 punktów... Czekam na bonusy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grrr, Manchester Unites, co z wami?! Specjalnie nie wstawiłem Dunne'a, bo myślałem że AV przerąbie ze 2-0 ;/. A tu 8 pkt... Do tego Craddock 6 pkt ;/. Jakbym ich wstawił za Alexandra i Carvalho bym miał o 11 pkt więcej! Jak na razie pod względem pkt, w mojej drużynie ma Drogba, a drugie, niezastąpiony Bowyer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem Digison - wysłałem na ławę Dunne'a i N'Zogbię (12 punktów razem), a zastępujący ich Giggs i Mears zdobyli razem... 3. 52 to niezły wynik, ale połowę tego nabił sam Drogba, a następne 17 Sorensen, Bent i Reid. Zawiodła cała obrona i cienias Defoe. Czas go sprzedać ewidentnie. Jutro jeszcze Cesc, ale kolejka bez szału :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekordu nie ma i pewnie nie będzie. 52 punkty razem z dotychczasowymi bonusami to jakas ogromna wielkość nie jest. Dobra, wiem! Żartuję ;) Ale fakt faktem dopiero od niedawna udało mi się skompletować tak drużynę aby coś zdobywała. Zastanawia mnie Dempsey - go chyba teraz sprzedam i ściągnę kogoś w zamian. Tylko kogo?! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę o kimś za Dempseya. Za Defoe już jest taki typ na 70 % - a mianowicie nieślubny syn Nessie i Maradony, czyli Tevez. Mam dzięki temu większe pole do popisu przy zmiennikach dla Amerykanina z Fulham: aż nieco ponad 9 mln. Wcześniej myślałem o powrocie N'Zogbii, ale za taką gotówkę mogę kupic kogoś ciekawszego... Tylko nie mam za bardzo pojęcia, kogo. Tańszych można sobie wybrac w miarę bezboleśnie, zagwozdka jest dopiero przy droższych, bo wszystkie zespoły z czołówki na razie dołują.

Chyba, że na razie zostawię Defoe, a zrobię zmiany w pomocy i defensywie (bo Dempsey musi odejśc). Problem w tym, że na obronę także niełatwo kogoś znaleźc. Na razie nie robię zmian, zobaczę, co pokażą Arsenal i Liverpool, i w tygodniu pomyślę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, ale się teraz ludzie rzucili na Bowyera ^^. Wczoraj miał 8% a dzisiaj już 9.3% :).

Jak na razie jest 59 pkt, zobaczymy co wymodzi Arsenal.

W tym gameeweku, koniecznie muszę wymienić Hunta. W banku mam tylko 0.1, więc najpierw trzeba kogoś sprzedać. Myślę nad Defoe, ale nie mam pojęcia kogo za niego dać. Szkoda że vP się połamał ;/.

O, a jednak mam pomysł, za Hunta wezmę Etheringtona lub Reida. Tylko skąd wziąść kasę... Jeśli Vermaelen znowu zdobędzie mało pkt chyba wymienię go na Shawcrossa, i wtedy kasa by była.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Tevezem jest ciekawa sprawa, bo on ma tylko okresy dobrej gry. Gdy nie strzela bramek, to... nie robi prawie nic. Nie notuje zbyt wielu asyst, jego statystyki nie powalają. On jest takim typowym walczakiem, którego rola sprowadza się do wywalczenia piłki i zagrania jej do lepiej ustawionego kolegi - niekoniecznie tego, który strzela gole. To tak ku przestrodze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na całej linii zawiódł kapitan Defoe jak i cała jego drużyna. :sad: Porażka na wyjeździe byłaby jeszcze do przyjęcia, ale dać się ograć do zera beniaminkowi na White Hart Lane?

Ławka z kolei w znakomitej formie: 8 pkt Dunne'a i 4 Milnera. :dry: Dziwne byłoby jednak gdybym ich wstawił, bo grali z Manchesterem United, któremu kibicuję i nie życzyłem sobie wysokiego dorobku punktowego tej dwójki. Niestety Dunne załapał się nawet do Dream Teamu kolejki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mogę powiedzieć za Januszem Wójciekiem o następnej kolejce: "Gramy bez bramkarza, rety gramy ojeju bez bramkarza!" :tongue: Niestety postawiłem wyłącznie na Sorensena, a Begovic raczej w swoim meczu nie zagra, ale i tak liczę na dobry wynik. Trójka obrońców musi, po prostu musi mieć czyste konta, bo Chelsea gra z Portsmouth, MU z Wolves, a Arsenal z Burnley. Liczę też, że w tych meczach faworyci wygrają na luzie różnicą kilku bramek, żeby Drogba ustrzelił w końcu pierwszego hattricka w tym sezonie, jakieś bramki dołożył Valencia, o Fabregasa jestem raczej spokojny. Za to w meczu Sunderlandu i AV liczę na jakąś wymianę ognia, bo pojednej stronie mam Milnera, a po drugiej Benta i Reida. Do tego jeszcze Tottenham gra u siebie z City, które traci ostatnio mnóstwo bramek. Mam nadzieję, że "Kogoty" zrehabilitują się po ostatnim występie.

PS Nasza liga jest rzeczywiście dość mocna. Mimo niezłego wyniku w postaci 69 pkt, praktycznie nic nie zyskałem. Wyniki na poziomie 45 pkt są już teraz wyjątkowo słabe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh. Drugi raz z rzędu najlepszy wynik kolejki. Całkiem, całkiem. Dzięki temu awansowałem w naszej lidze na siódme miejsce z perspektywami dalszego awansu (bo kupiłem Bowyera!).

W Overallu też całkiem nieźle, bo podskoczyłem o jakiś milion pozycji w ciągu kilku ostatnich kolejek. W grudniu natomiast jestem 8,875 :)

Następna kolejka może być jeszcze lepiej punktowana, bo Rooney, Drogba i Fabregas grają z takimi sobie rywalami, więc na pewno zapunktują. Poza tym za Schwarzera jakiś czas temu wziąłem Harta z Birmingham, więc mam zmiennika dla Sorensena. Będzie dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podjąłem decyzję ostateczną, nieodwołalną, bo działania poczynione, ergo odwrotu nie ma. Dwóch Diabłów przybyło do drużyny w postaciach Rooneya i Fletchera. Ich kalendarz jednak przeważył nad opcją Citowców (Tevez + SWP). Skład prezentuje się następująco:

Hart

Cole - Vermaelen - Dunne

Fletcher - Fabregas - przeBowyer - Milner

Rooney - Bent - Drogba ©

Czyli wracam do opcji "atak marzeń" :D Tym razem zamiast Van Persa jest Rooney, który może formą nie świeci, ale mam nadzieję, że w niedługim czasie błyśnie. Do boju!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zostałem bez bramkarza... Co prawda mam Jensena, ale spodziewam się wyniku na minusie. Na przyszły gameweek wymieniam Vermealena na Shawcrossa, za Hunta Etheringtona. Do pierwszej zmiany nie jestem zbytnio przekonany, ale jak na swoją cenę, Vermaelen nie pokazuje nic ciekawego. Do tego teraz muszę wymienić bramkarza.

Kurde, Arsenal ma dosyć łatwy terminarz... ale kogo dać w takim razie za Hunta...? Na pewno trzeba sprzedać też Defoe, może za Rodallege który jest tani, a całkiem nieźle zdarza mu się punktować.

Bramkarza nie zmieniam, najwyżej dostanę minusa za Jensena... Zachowam dwa transfery na przyszłą kolejkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zostałem bez bramkarza... Co prawda mam Jensena, ale spodziewam się wyniku na minusie.

Spokojnie. Aż tak źle nie powinno być. Do tej pory Burnley tylko raz straciło u siebie więcej niż jedną bramkę (konkretnie trzy z Wigan, a to i tak za mało na minusowy wynik). Poza tym Jensen bronił w tamtym meczu tylko kilkanaście minut. W meczach z Chelsea i Liverpoolem, i to na wyjeździe, pomimo iż stracili sporo bramek to akurat Duńczyk miał niezły wynik, bo zanotował około 10 interwencji. Oprócz tego Arsenal po kontuzjach Van Persiego i Bendtnera gra praktycznie bez napastnika i nie strzela już tylu bramek co na początku sezonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kolejce będzie u mnie tak:

Hart

Cole - Dunne - Evra

Fabregas - przeBowyer - Reid - Drewienko Milner

Drogba © - Bent - Rooney

Postanowiłem poświęcić karne punkty i wziąć Evrę do składu, bo z Hangelanda i tak zbyt wielu punktów nie było, poza tym w tej kolejce musiałbym Bikeya wystawić (a grają z Gunnersami, więc na pewno coś stracą). Na kapitanie Didier bo może sobie urządzić strzelanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zostawiać bez bramkarza to na całego - Cradock wejdzie za Shavrosa, więc muszę stracone bramki nadrobić atakiem - fantastyczne Trio mam w napadzie :)

Jensen

Terry - Dunne - Cradock/Bramble

Eagles - Milner - Bowyer - Fabregas

Rooney - Bent - Drogba (cpt)

Czyli liczę na rozstrzelanie się napastników. O ile Dunne i Terry pewnie za dużo nie stracą, o tyle Wilki z MU mogą stracić i się zastanawiam nad Bramblem na obronę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat - czasem tak mają, że zrobią komuś doubta i później nie chce im się zmieniać. Tak samo było z Shawcrossem, który też miał żółty kwadracik. W sumie mogą powiedzieć, że słyszeli jakieś ploty a "doubt" to jeszcze nie znaczy, że nei zagra, więc mogą się łatwo zasłonić. Z drugiej strony robią tym mnóstwo zamieszania.

Widze, że Tur znowu nie wytrzymał i zajrzał do mojego składu, żeby podkraść Evrę :chytry: Ja w tej kolejce nie mam żadnych pomysłów. Obrońcy mają wreszcie zacząć punktować, a jak nie to Vermaelen do odstrzału. W sumie to biedny Belg nic nie zawinił, ale cierpi przez dziurawe ręce Almunii... Jeśli jednak tak się powtórzy, to wezmę kogoś z Birmingham City. Wówczas będę mógł wymienić Reida na kogoś lepszego, bo wydaje mi się, że ten zawodnik najlepszy okres bedzie mieć za sobą - choć akurat ostatnio zaliczył asystę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupi Ferguson. Zamiast stawiac na sprawdzonego Fletchera, w pierwszym składzie wystawia jakiś De Laetów i Obertanów. Poza tym, po pierwszych połowach pierwszych czterech spotkań, ani dobrze, ani źle. Milner ma asystę, Rooney bramkę: ale ich ma bardzo dużo ekip w lidze. Birmingham strzeliło, ale nie nogą Bowyera tym razem. Oby zachowali czyste konto do końca, byłoby 5 pkt, podobnie z Aston Villą (pal sześc Benta).

Edit: Drewienko jeszcze dołożył trafienie. Cieszyłoby mnie to, gdyby nie świadomośc, że Milnera ma prawie każdy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MU - Wolves wynik 3-0

Sunderland - A.Villa wynik 2-0

Birmingham - Blackburn 2-1

3 mecze w jakich moi piłkarze zdobyli (jak na razie - bez bonusów) 26pkt. Może niepowalające, ale Villa z czystym kontem to jakiś bonus będzie. Milner też pewnie cos dostanie za bramkę i asystę ;)

Skoda, że Bent tylko 90 minut i brak gola ... Rooney jak na razie miło - transfer odrazu 6pkt)plus może jakiś bonusik? :D)

Czekam na jutro i Drogbę z Cesciem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dam Defoe'owi (tak to się piszę...?) szansę, ma dosyć łatwy terminarz, jeśli Vermaelen znowu zdobędzie dwa pkt, to wymieniam go na kogoś tańszego, bo mam ochotę wstawić Giggsa za Hunta. Wydam więcej, ale powinno się zwrócić. Chyba żeby jakoś zaoszczędzić, i idąc za większością, zamiast Defoe kupić Rooneya ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak: zła wiadomośc: Drogba nie gra. Dobra wiadomośc: zastąpi go Alexander, który już strzelił bramkę. Zła wiadomośc: kapitanem będzie zapewne Bowyer, który zdobył ledwie 2 pkt. Poza tym Fabregas zdobył bramkę, a Vermaelen sfaulował w polu karnym. Dzieje się dużo o.0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...