Skocz do zawartości

Fantasy Premier League


raveno

Polecane posty

Ja również zdecydowałem się na Defoe, bo nie ma praktycznie żadnego lepszego rozwiązania... Myślałem nad Sahą, ale on nie punktuje zbyt dobrze. W przyszłej kolejce wymieniam O'Shea na Carvalho.

Skład:

-Jensen-

-Vermaelen-Dunne-Alexander(?)-

-Hunt-Milner-Fabregas©-Dunn-Bowyer-

-Drogba-Bent-

Ławka:

Sorensen Craddock O'Shea Defoe

Mam pewne wątpliwości, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ja sobie przed jutrzejszą kolejką wywaliłem Givena i Bridge'a z Man City, który to drużyna mnie już mocno irytuje i ciągle traci bramki, a teraz z Chelsea grają. Wobec tego skład.

Hart

Cole Dunne Carvalho Evra

Fabregas /c/ Young N'Zogbia/Reid (nie wiem jeszcze)

Defoe Bent Drogba

Ława: Sorensen, N'Zogbia/Reid, Mendy, Edgar. Przydałoby się w końcu zrobić dobry wynik, ale pewnie się na 40 skończy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!!! Fabregas przestrzelił karnego! O ludzie! Stracił okazję na 5 pkt! Już bym miał 10 pkt z samego strzelonego gola... Grrr.... Ale chociaż Dunne jak na razie strzelił jednego Milner gol + asysta. Craddock strzelił gola, a ja go w ostatnich minutach zdjąłem za Defoe... No nic, zostały jeszcze drugie połowy, a jutro mecze dwóch napastników. Zobaczymy co to będzie...

Jak Fabregas nie zdobędzie gola to go chyba kopnę w głowę.

Face chyba rzeczywiście zrobi kuku tam wyżej na liście ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabregas nieco odrobił asystą i czystym (jak dotąd) kontem, więc nie jest źle. Bowyer znowu dobrze (asysta), a jeśli Aston Villa i Arsenal utrzymają czyste konto, będzie kapitalnie: 12 Dunne, 11 Milner, 6 Vermaelen. Trochę szkoda Sorensena na ławce - kolejny obroniony karny to lepsza rzecz niż czyste konto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabregas nie strzelił. Jutro zaliczy butowanie xD.

Po za tym świetnie, Milner 11 pkt, Dunne 12, Vermaelen w końcu 6, Bowyer znowu 5, co prawda jeśli bym wstawił Sorensena było by o punkcik więcej, ale i tak jest nieźle. Jak na razie mam 52 pkt i to jeszcze nie koniec, jutro gra Defoe i Bent, Drogbie coś nie idzie, 45 minut i żadnej bramki ani asysty...

Do tego bonusy jeszcze nie rozdane :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 bramkarzy obroniło rzuty karne w tej kolejce, a dwóch najlepszych pomocników przestrzeliło :D Wygląda na to, że wszyscy obrońcy Chelsea zaliczą 0 w tym tygodniu, na szczęście mam w składzie tylko jednego. Wynik mam na razie całkiem w porządku: 47, a grac będzie jeszcze Bent, Defoe i Dempsey. I chyba zrobię coś nie do końca przemyślanego i sensownego: kupię Kuszczaka xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 punktów, plus Bent i Defoe grają. Niby wynik niezły, ale mogło być na luzie lepiej. Przede wszystkim Fabregas karnego zmaścił, a to już byłoby +10 do wyniku. Cole i Carvalho żółte kartki, tak chociaż miałbym 2 punkty więcej. Czyli na luzie mogło być 61, a nie 49. Zaskoczyli mnie Dunne (12) i N'Zogbia (9), na swoim poziomie Evra (6), średnio Young (5) i Hart (3). Zawiodła głównie Chelsea, szkoda!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 pkt i to co ustrzeli dziś Bent + Dempsey. Dodajmy tylko, że Bramble z Wigan doda mi 2 pkt. jak wejdzie z ławy. Szkoda, że Londyńczycy przegrali z PetroDolarami 2-1. Liczyłem na brameczkę Didiera, ale go nie skreślam. Osobiście to chyba mam najbardziej optymalny skład obecnie, bo każdy zawodnik rozgrywa po 90 minut i często punktuje.

A to, że i Milnera i Dunne mam w 11 na ten weekend aż mnie rozwaliło ze szczęścia ;) Inna rzecz, że to Oni najwięcej zapunktowali dla mnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie mam najlepszy wynik w naszej forumowej lidze-64 pkt :D. A dwóch zawodników jeszcze nie grało. Na szczęście, co jest dosyć dziwne, Fabregas dostał aż 2 pkt. bonusu, co mnie dosyć miło zaskoczyło, z racji tego że przestrzelił karnego.

No nic, zostaje mi trzymać kciuki i liczyć na Benta i Defoe.

Mogłem zdobyć jeszcze o 7 więcej punktów, gdybym wstawił Craddocka za Alexandra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny obroniony karny, i zdaje się, że w najbardziej spektakularnych okolicznościach, bo przy remisie 2:2 i w 90 minucie ;) Szkoda i nie szkoda, bo tak Defoe miałby 10 punktów i pewnie bonus, ale z drugiej strony Everton nie przegrał, a chyba zostałem zarażony sympatią do nich.

Kolejka dla mnie bardzo udana. Aż 3 pomocników dostało 3 punkty z bonusów, kolejnych dwóch 2 punkty, a na końcu 1 dostał też Vermaelen. W sumie 70 punktów, i znowu nieco uciekłem czołówce. Iha! :D

Chęc kupienia Kuszczaka mi przeszła. Teraz kombinuję, co zrobic, by móc wymienic Defoe na Rooneya za dwa tygodnie: ten drugi ma zdecydowanie przystępniejszy kalendarz. Pewnie wymienię Dempseya, którego Fulham będzie pauzowac, ale to dopiero w następnym tygodniu, a więc teraz nie zanosi się na zmiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie praktycznie jedna wielka porażka. Po pierwsze sprzedałem Dunne'a, który nabił bardzo dużo punktów w tej kolejce (wyciąga ręce chcąc zadusić Kakolukię :tongue: ). Do tego Milner, którego wcześniej miałem, a od tego czasu miał chyba ze 3 monster mecze i kilka przyzwoitych. Na dokładkę Carew strzelił sobie z karnego, a wydawało mi się, że nie bedzie grał i go sprzedałem. Defoe zdobył tylko 4 pkt marnując karnego(co jako fana The Toffees mnie niespecjalnie zmartwiło), a Carew 6 pkt. Do tego - 4 za transfer i w sumie strata 6 pkt. Szczególnei Aston Villa nabiła w tym tygodniu. Do tego doszły kontuzje Dunna, Shawcrossa i szczególnie Bullarda, który zagrał ledwie 18 minut... Jeszcze przy okazji Didier zmarnował kilka wyśmienitych okazji w meczu z City jako kapitan. Mam chyba jeden z najgorszych wyników w tej kolejce, ale patrząc na to wszystko to poziom naszej ligi jest dość wysoki, bo pnie się ona w rankingach. Jeszcze kilka tygodni temu byliśmy bodajże w okolicach 90 tys. miejsca, a teraz jesteśmy na poziomie 60 tys.

Podjąłem radykalne środki, aby ratować co jeszcze się da i nie tkwić w dolnej połówce tabeli. Sprzedałem sypiących się Dunna i Bullarda i wziąłem Milnera i Valencie. Musiałem wziąć Begovicia za Nelsena, żeby było mnie stać na te transfery. Być może w przyszłości pozbędę się Defoe, albo jak Drogba pojedzie na PNA to się wtedy pomyśli o jakimś tańszym napastniku i ściągnie kogoś do pomocy...

PS To normalnie cud, ale w h2h wygrałem trafiając na drużynę, która miała słabszy wynik ode mnie. W tej kolejce to prawdziwy cud, bo ilość drużyn ze słabszymi wynikami można było policzyć na palcach jednej ręki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, byłem wczoraj trochę w strachu. Zamiast Sorensena wystawiłem w pierwszym składzie bramkarza Fulham i byłem nieco zawiedziony, gdy okazało się, że Thomas wyciągnął karnego. Na szczęście Londyńczycy zagrali na 0 z tyłu, więc zarobiłem 9 punktów za czyste konto (Schwarzer, Hangeland i Dempsey). Dlatego nie martwię się, że Bent i Reid nie zapunktowali, bo nie wiem czy daliby więcej punktów niż trzech Fulhamczyków. Summa summarum mam 70 punktów i wraz z Tebegiem najlepszy wynik w lidze. Nice. W h2h usadowiłem się za to na fotelu wicelidera :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już na 99 % pewny skład na najbliższą kolejkę. Transferów w tym tygodniu nie robię, by zachowac 2 na następną kolejkę, w której raczej na pewno przyjdzie do mnie Rooney i jakiś tani, ale będący w formie pomocnik. Skład wygląda tak:

Sorensen

Cole - Vermaelen - Alexander

Dempsey - Fabregas - Bowyer - Milner

Defoe - Bent - Drogba ?

Mam wątpliwości co do kapitana, ale raczej postawię na Drogbę. Faye posiedzi, bo nie chcę zbyt mocno polegac na obronie Stoke (Sorensen wystarczy), dalej Rodwell, co niespodzianką nie jest, i na końcu Dunne, który pewnie znowu strzeli.

Swoją drogą, Bowyer to kawał zawodnika w ostatnich trzech kolejkach. 25 punktów w trzech meczach zawodnika kosztującego mniej niż 5mln to kapitalny wynik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać następnej kolejki ponieważ w lidze h2h mam bardzo ważny i prestiżowy mecz z FC Tamriel.

Eeeee... Jakie tam prestiżowe. Po użyciu wild carty FC Tamriel jest chłopcem do bicia. Rozwaliłem zwycięski skład i pozostaje mi tylko przyglądać się jak zespół opada w dół tabeli.

Takie pytanko: Gdy robię "nadprogramowe" transfery to płacę punktami karnymi tylko w lidze h2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik niezły, ale w sobotę rano zamienił stryjek Givena na Sorensena i kapitana z Milnera na Defoe...

Stwierdziłem, że Milner może zagrać trochę mniej minut, bo po kontuzji wrócił już Downing, a defensywa City do zbyt pewnych miała nie należeć czyli Given-out. I nie należała, ale Shay obronił karnego i dostał bonus. Sorensen, na szczęście też wyciągnął jedenastkę, więc 2 punkty różnicy to nie tragedia. W przeciwieństwie do Milnera, na którym straciłem 10 pkt :sad: Mogło być inaczej, gdyby Defoe w końcówce strzelił tego karnego. Ale i tak trzeba się cieszyć z tego co jest-67 pkt.

Przyszły tydzień zapowiada się równie dobrze, bo Tottenham gra u siebie z Wolvesami, Burnley po dwóch wyjazdach wraca do domu(i czystych kont :smile:), podobnie jak Sunderland z Bentem na czele. Obaj bramkarze też mają tym razem dość łatwe mecze, ale tu akurat nie wiem jeszcze kogo wybrać.

U mnie praktycznie jedna wielka porażka. Po pierwsze sprzedałem Dunne'a, który nabił bardzo dużo punktów w tej kolejce (wyciąga ręce chcąc zadusić Kakolukię :tongue: ).

Obyś tylko wzorem znacznej części ludzi grających w fantasy nie odkupił go w najbliższym czasie, bo terminarz wygląda nieciekawie. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie 2 zmiany: Giggs za Younga i Mears za Edgara. Skład na dzisiejszy gameweek:

Sorensen

Mears Cole Evra Carvalho

Fabregas Reid Giggs

Bent Defoe Drogba /c/

Ławka: Hart, N'Zogbia, Dunne, Mendy

Większość gra u siebie ze słabszymi rywalami, więc liczę na jakiś wynik sensowny w końcu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, Bowyer to kawał zawodnika w ostatnich trzech kolejkach. 25 punktów w trzech meczach zawodnika kosztującego mniej niż 5mln to kapitalny wynik.

Dokładnie, podczas gdy Fabregas w tych trzech meczach ugrał ok. 15 pkt, nie jestem pewny bo teraz jest update, Bowyer uzyskał o wiele więcej, kosztuje ponad połowę mniej a ma go tylko +/- 7% osób.

Skład:

-Sorensen-

-Carvalho-Vermaelen-Alexander-

-Hunt-Milner-Fabregas-Bowyer-

-Defoe-Drogba?-Bent-

Mam nadzieję, że pójdzie mi co najmniej tak dobrze jak w ostatniej kolejce ;).

Na bramce mam jednak Sorensena, niestety Stoke przegrywa jak na razie 0-1...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorensena, który obronił karnego w drugim meczu pod rząd, i trzeciego w ciągu ostatnich czterech spotkań :D Pomimo dwóch straconych bramek znowu jest kandydatem do Dream Teamu, w którym z kolei na 99 % znajdzie się Shawcross: bramka i asysta obrońcy to rzadkośc, więc pewnie i 3 punkty bonusu będą, chyba że zawinił przy którejś ze straconych bramek.

Birmingham prowadzi, a bramkę strzelił... tak, zgadliście, Bowyer :D Najlepszy zakup ever jak dotąd w moim zespole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście całkiem, całkiem, a kilka osób jeszcze u mnie zagra. Bent zaliczył gola, a Reid przy nim asystował, szkoda tylko, że Portsmouth strzeliło bramkę, bo podejrzewam, że przy 1 - 0 bonusy dla Benta i Reida wyniosłyby + 3 i + 2. Do tego Sorensen broni kolejnego karnego, a Shawcross gol i asysta z Wigan. Miałem nosa, bo dzisiaj z rana zaryzykowałem i wymieniłem go za Milnera. Normalnie byłby w podstawowym składzie, ale nie wiedziałem czy dalej nie ma kontuzji. Jakby co to Etherington też zanotował asystę, ale siedzi na ławcę. Do tego kapitan Drogba okrasił swój występ dwoma golami i też jakimś bonusem. W sumie najgorzej spisał się Defoe, bo żeby Tottenham przegrywał 0 - 1 u siebie z Wolves to naprawdę spory wstyd, ja myślałem, że Jermaine urządzi sobie mały trening strzelecki. Jeszcze słabo zagrał Carvalho, ale to normalne jak drużyna traci 3 bramki. W sumie to z tego się akurat cieszę :smile: Jeszcze zagrają dla mnie dzisiaj Evra i Valencia, a jutro czekam na swoich Arsenalowców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...