Skocz do zawartości

Fantasy Premier League


raveno

Polecane posty

Dempsey mocno kusi :D Na razie ma u mnie pewne miejsce w składzie, w którym doszło do zmiany: za Vermaelena wpadł powracający po czerwonej kartce Faye. Zdecyduje się, który z moich obrońców pójdzie w siną dal, zastąpiony przez gracza albo Chelsea, albo ManU - z tym, że prędzej Londyńczyka, gdyż w obronie MU przez kontuzje źle się dzieje.

Kapitanuje na razie Drogba - ale to dosyc niepewny typ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ech. Po dzisiejszych meczach trochę stracę. Bent nic nie grał, ale miałem nosa na Rodelge bo strzelił. Tak samo Bramble 6 pkt za czyste konto. Oby tylko obie zmiany wypaliły, ale chyba za Shawcrosa wejdzie. Bellamy tylko paręnaście minut więc też tracę;/

Livzę, że jutro będzie ładnych parę bramek od Fabregasa i Yosiego, plus Terry coś ugra.

Ogólnie kolejka jednak niezbyt szczęśliwa ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko obie zmiany wypaliły, ale chyba za Shawcrosa wejdzie.

Za Shawcrossa nikt nie wejdzie, bo grał 50 minut, czyli akurat tyle by zabrać możliwość gry z ławki kogoś innego i akurat tyle, żeby nic nie ugrać.

U mnie też dość słaba kolejka. Gdyby nie kontuzja Shawcrossa można by było liczyć na więcej punktów i może jakieś punkty bonusowe. Dobrą robotę zrobił dla mnie Bullard, bo nie dość, że strzelił bramkę, to jeszcze zabrał punkty obronne defensywie Man City, a sporo osób w lidze ma Givena. Sorensen drugi z rzedu świetny mecz. Niestety piłkarze Aston VIlli się zbłaźnili, podobnie jak zrobili to Sunderlandczycy, w sumie we czwórkę zanotowali 6 pkt...

Niestety kontuzja Shawcrossa i Dunna mocno krzyżuje mi szyki. Mam nadzieję, że nie będą to zbyt poważne urazy. Jeszcze jutro licze na jakiś splot cudownych okoliczności i kanonadę na the Emirates. Może kilka bramek kapitana Drogby, a do tego niech coś strzelą Fabregas i Vermaelen.

W sumie, to w tej kolejce najwięcej zarobili, ci co mieli Rooneya, ale na szczęście nie było ich w naszej lidze zbyt wielu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja to jestem zorientowany chłopak... Nie wiedziałem że dzisiaj są mecze. Szykuje się ~30 pkt lub mniej ;/. Sorensen znowu zdobył najwięcej pkt z drużyny, przynajmniej jak dotychczas.

Już trzech zawodników mam kontuzjowanych, jako pierwszy do zmiany RvP potem Dunn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woohoo! Siedmiu zawodników zrobiło mi 13 punktów, czyli tyle, ile dla samego Fabregasa przez parę spotkań było normą. Na razie żałuję, że Sorensena postawiłem na ławce - przynajmniej byłbym pewny tych 7 pkt, a tak muszę liczyc na Harta, który niekoniecznie ugra coś więcej niż 2-3 punkty. Wkurzył mnie Faye - jego Stoke ma czyste konto, a on ugrał 1 pkt na spółkę z Shawcrossem. Jedyny sensowny dorobek zaliczył Milner, który nadrobił 3 punktami bonusu. Defoe będzie u mnie prawdopodobnie do meczu z Wolvesami, później pomyśli się, kto za niego powinien przyjśc. W tym tygodniu szykuje się zmiana Faye'a - prawdopodobnbie skuszę się na tego Scharnera, chociaż Ivanovic też kusi. Jeszcze zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już trzech zawodników mam kontuzjowanych, jako pierwszy do zmiany RvP potem Dunn.

Rozumeim czemu, van Persie, bo on nie bedzie przez 2 - 3 miesiące grał, ale cóż zawinił Dunn? Nie lepiej poczekać trochę, czy kontuzja będzie poważna, bo w końcu Anglik w ostatnim tygodniu spisał się zdobywając 12 pkt, a więc wcale nie tak mało. Zresztą pamiętam jak pozbyłem się Milnera, który w gameweeku, gdzie AV miała dwa mecze zdobył 1 pkt, a potem jak go sprzedałem myśląc o jego przedłużającej się kontuzji, postanowił ustrzelić 11 pkt. Blackburn gra co prawda z Liverpoolem, ale po pierwsze to u siebie, gdzie zawsze jest dużo bardziej niebezpieczne dla rywali, a po drugie Liverpool w tym sezonie obronę ma cieniutką. Carragher zaliczył już kilka wpadek w tym sezonie, podobnie Skrtel. Insuy nigdy specjalnie nie poważałem, a Kyrgiakos to śmiech na sali. Podobnie ma się u mnie sprawa z Shawcrossem. Poczekam jaki będzie werdykt lekarzy. Bo teraz to ja go mogę sprzedać z zyskiem za 4.8, ale żeby go kupić z powrotem to bym musiał wydać 5.2 mln...

Defoe będzie u mnie prawdopodobnie do meczu z Wolvesami, później pomyśli się, kto za niego powinien przyjśc.

Jeden mecz bez bramki i od razu chcesz go przekreślić? Trochę dziwna strategia, według mojego zdania. Zresztą mówiłem, że Defoe się wystrzelał w meczu z Wigan i prawdopodobnie nic nie strzeli przeciw AV. Bullard też nie grał w ostatnim spotkaniu Hull z Evertonem, ale zaryzykowałem i go wstawiłem w ostatniej chwili do składu. Miałem do wyboru jego lub Etheringtona, który grał ze słabszym teoretycznie Blackburn. Jednak miałem rację, bo City znowu nie potrafiło dowieźć prowadzenia do końca :tongue:

Póki, co wyniki wszystkich są raczej dość słabe, a ci którzy przekroczyli 30 pkt mają zazwyczaj Rooneya, więc po prostu akurat tym osobom się trafiło. Niestety najgorsze są zazwyczaj mecze ustalane wynikiem 1 - 1, bo wtedy nie punktują obrońcy żadnej z drużyn a największy dorobek zdobywają ci, którzy akurat strzelili albo zaasystowali. Teraz mieliśmy aż 3 takie wyniki, a do tego 1 - 0 Wigan, które po ostatnim 1 - 9 nie było poważane za swoją obronę. Można było więc zarobić tylko mając kogoś z West Hamu i Burnley, ale wśród tych drużyn nie ma wielu poważanych zawodników, więc większość mocno punktujących w tym meczu nie była w naszych składach. W MU jedynie Rooney i Giggs zebrali sporo punktów, ale chyba u nas tylko ten pierwszy znajduje się u kilku osób w drużynach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Defoe brałem bez większego przekonania. Po Van Persiem jestem bardzo rozpuszczony, i chciałbym napastnika, który jest pewniakiem i notuje jakieś punkty co mecz - ale chyba tak się już nie da. Cały czas myślę, kogo kupic, bo mój skład średnio mi się podoba, ale nie mam pojęcia, kogo wymienic. Hart i Sorensen zostają, Cole, Vermaelen i Alexander na razie też, Dunne odejdzie raczej już po meczu z Hull, nad Faye'em pomyślę, Dempsey, Milner i Fabregas na razie też niech zostaną, Rodwell w sumie na razie ławkę grzałby i tak, a za te 4,6 nie ma raczej wiele lepszych zawodników, a w napadzie Drogba ma stałe miejsce, chyba wraz z Bentem, i Defoe bym z chęcią wyrzucił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dość podirytowany - nie mogę zrozumieć kiedy wchodzą moi zmiennicy do składu punktującego. Jeśli wchodzą Ci z większa liczbą pkt. niż normalnie grający to byłbym szczęśliwy, ale pewnie tak nie jest - więc straciłem 15 pkt za Rodallege i Brambla z Wigan ;(

Edit.

Jeśli napastnik wszedł na 16 minut to może zostać zmieniony przez grę na tego z łąwki a więcej grającego? (90 minut)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiennicy wchodzą po ostatnich meczach danej kolejki i tylko za tych zawodników z pierwszego składu, którzy nie zagrali w tej kolejce ani minuty. Jeśli ktoś wszedł nawet na 1 minutę, to nie zostanie zmieniony. W przeciwnym razie bezsensowne byłoby ustalanie składu i sadzanie kogoś na ławce, skoro i tak jeśli dobrze zagra to wejdzie do składu. Nie wystarczy mieć dobrze punktujących w piętnastce. Trzeba też mieć nosa kiedy kogoś posadzić na ławce, a kiedy dać mu punktować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem można mieć chody i poprosić Fergusona, żeby Carrick nie zagrał, tak żeby na jego miejsce mógł wejść Shawcross z 15 pkt jak to było u mnie :icon_biggrin:

TeB - tylko jak Defoe wyrzucisz, to co z tego będziesz miał? I tak Rodwell będzie grzał ławkę, a ty będziesz musiał kupić kogoś innego - póki co zostaje tylko Rodallega, który co jakiś czas coś zapunktuje i Rooney, który jest dość drogi.

Ja na szczęście nie będę musiał wyrzucać Dunna. Ze strony Rovers dowiedziałem się, że wątpliwości są jedynie co do jego występu przeciwko Chelsea w środę w meczu Carling Cup. Nie ma na razie mowy o tym, aby opuścił mecz ligowy z Liverpoolem. Nie wiem póki co nic w sprawie Shawcrossa. Czemu zszedł w 50 minucie? Trener zdenerwował się jakimś głupim zagraniem, przydarzył się jakiś drobny uraz? Nie ma mowy o żadnej kontuzji póki, co.

EDIT: Już znalazłem. Postanowiłem poszukać u źródła i włączyłem match report na fantasy. Tam napisane jest, że Shawcross zszedł z kontuzją, ale albo jest to drobny uraz, albo nic nie wiadomo jak jest poważna, bo nie ma jej póki co na physioroomie. Sprawa z Dunnem wyjaśniła się dużo szybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pulis was forced into a change of his own after Shawcross pulled up with a knock meaning Faye came on as his direct replacement.

Komunikat z chyba oficjalnej strony Stoke. Nie jestem do końca przekonany, ale chyba Shawcross się z kimś zderzył?

Face - właśnie cały problem w tym, że za Defoe nie ma nikogo ciekawego. Na Rooneya po kupnie Cole'a mnie nie stac. Myślałem o Agbonlahorze, ale 3 gracz Aston Villi to za dużo - pomimo, że szykuje się sprzedanie Dunne'a. Na razie poczekam.

Aaaaargh. Bowyer strzela w drugim meczu z rzędu, a przez głupiego Faye'a nie będzie miał za kogo wejśc tym razem.

Heh, jak dobrze pójdzie, będę miał więcej punktów na ławce niż w polu. Na razie jest 14:13 na korzyśc pola.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, no to sobie Tebcio poliderował ;)

Cieszę się, że ponownie udało mi się trafić z transferem. Po Dempsey'u przyszła pora na Runyja :) I bardzo dobrze, bo chyba pierwszy raz w tym sezonie awansowałem do dziesiątki w naszej lidze. W końcu. Wynik też niezły, choć liczę jeszcze na dobre zawody Fabregasa i Drogby. No i żałuję, że Shawcross i Dunne cieniowali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, no to sobie Tebcio poliderował
Ha! Jeszcze najmniej tydzień mojego liderowania, psze pana!

Po pobieżnym sprawdzeniu punktacji czołówki tabeli, wychodzi na to, że najbliższym czuba nawet nieco uciekłem. Wynik dzięki kapitalnemu występowi Cole'a i Drogby mam całkiem ładny, a miałbym świetny, gdybym Bowyera wstawił do pierwszego składu zamiast Alexandra - co zrobiłem dopiero teraz, na następny gameweek, który stawia chyba wszystkich przed kolejnym dylematem pt. "kogo ma, kurka, wziąc na kapitana?". U mnie na razie jest Fabregas, chociaż ostatnio gra Arsenalu wygląda bardzo słabo - od czasu kontuzji Van Persiego nie strzelili żadnej bramki. W grę wchodzi jeszcze oczywiście Drogba - i w zasadzie nikt więcej.

Skład wyglądac będzie zapewne tak:

Hart

Cole - Vermaelen - Dunne

Dempsey - Fabregas - Bowyer - Milner

Drogba - Bent - Defoe

Na razie nie zaznaczam kapitana.

Transferu w tym tygodniu chyba nie zrobię - zostawię sobie na przyszły, w którym pewnie wymienię Dunne'a na Carvalho albo Evrę. Myślę jeszcze o Stanislasie za kontuzjowanego i grającego w słabym jak dotąd Evertonie Rodwella.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem też średniawo, ale wszystko podratował wystawiony na kapitana Drogba. Nie mogłem lepiej trafić z tym ustawieniem, bo to był mój najlepiej punktujący zawodnik w tej kolejce. Niestety za dużo punktów do czołówki nie odrobiłem(a do Teba wręcz straciłem kilka!), ale musztruje już oddziały. Bramka zabezpieczona, pomocnicy i napastnicy też się spisywali ostatnio. Za to defensywa była moją bolączką przez cały czas. Teraz postanowiłem zrobić parę zmian i za kontuzjowanego O'Shea i niepewnego Dunne'a biorę pewniaków z MU i Chelsea, czyli Evrę i Carvalho. Manchester w końcu uszczelni defensywę, a niby powinienem trzymać Dunne'a bo gra u siebie z Hull, a Carvalho wyjazd przeciwko City, ale coś myślę, że Bullard i spółka coś strzelą, a Manchester City, może na 0 wyjść, podobnie jak Arsenal dzisiaj. Póki co w zespole o posady walczą Carew i Vermaelen. Ten pierwszy ma strzelić co najmniej jedną bramkę Tygrysom, bo jak nie to do odstrzału. Ten drugi zachować przynajmniej czyste konto ze Stoke, które nie powinno się rozstrzelać na Emirates.

Skład na tę chwilę wygląda tak:

Sorensen

Evra - Bikey - Vermaelen - Carvalho

Bullard - Fabregas - Dunn

Drogba - Bent - Carew

Póki, co kapitanem dalej będzie Drogba, bo jest w gazie, ale jeszcze może zmienię na Fabregasa, bo Stoke na Emirates przyjedzie raczej po najniższy wymiar kary. Liczę też, że Burnley z Portsmouth uda się nie stracić bramki, dlatego do składu trafia Bikey. Jeszcze może go zmienię stawiając zamiast niego na Reida, który gra z Fulham. Zobaczymy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę też, że Burnley z Portsmouth uda się nie stracić bramki, dlatego do składu trafia Bikey. Jeszcze może go zmienię stawiając zamiast niego na Reida, który gra z Fulham. Zobaczymy...

Na to bym nie liczył. W tym sezonie Burnley jeszcze nie straciło na wyjeździe nigdy mniej niż trzech bramek. Ja na twoim miejscu postawiłbym więc na Reida.

[...]niepewnego Dunne'a[...]

Nie rozumiem jak to się dzieje, że ten zawodnik cały czas drożeje i kupuje go wciąż aż tak wielu menadżerów. Aston Villa już od prawie 10 meczy nie zachowała przecież czystego konta. Mnie jest to całkiem na rękę, bo zarobiłem już na nim 0,6 mln, ale zupełnie nie jestem w stanie pojąć tej sytuacji.

Sam chętnie bym go sprzedał, ale do tego jest dłuuuga kolejka, a nie chcę robić więcej niż 1 transferu na gameweek. Dzisiaj odszedł Yobo, a w najbliższym (?) czasie planuję jeszcze wymienić Dawsona(kupiłem go tylko dlatego że grał niedawno 2 mecze i wtedy dobrze się spisał ale na czyste konta nie ma co liczyć), Givena(jeszcze tylko remis z Chelsea i rekord remisów z rzędu należący do Ipswich będzie pobity, szkoda, że w większości bramkowych...) , Huddlestone'a (jedyny raz kiedy dobrze zapunktował, akurat miałem go na ławce...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec tego kiepskiego, dla mnie, miesiąca. Tydzień temu absolutny rekord 25 pkt, dzisiaj byłoby podobnie, gdyby nie 32 pkt Carvalho i Drogby (reszta zdobyła... 17). Trzeba coś zmieniać i to szybko. Szczyt nieudolności prezentuje póki co obrona Man City i myślę, że Given i Bridge to pierwsi do wylotu. Defoe niestety kupiłem chyba kolejkę za późno, bo teraz znowu przez 2 miesiące nic nie będzie strzelał... Trudno, trzeba walczyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukułeczka kuka... e tego... Rooney... hahahaha! hat trick, już bez opaski... hahaha, Gerrard kapitan buahaha! Shawcross "czyste konto" grał o 10 minut za krótko haha! Reid, Keane, Collin cześć! Przyjdzie Giggsu i Cole powróci! I jeszcze Fletcher! Ale ten z AV, bo z Man UTD za drogi. Trudno, głowa mnie boli. Dobranoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukułeczka kuka... e tego... Rooney... hahahaha! hat trick, już bez opaski... hahaha

Prawdę mówiąc to miałem sporo obawy widząc strzelającego Rooneya, bo pomyślałem "cholera... on kapitanował przecież ostatnio w Tamrielu...", ale widząc przeniesioną opaskę uśmiałem się złowieszczo :laugh:

Ale ten z AV, bo z Man UTD za drogi.

Chyba coś ci sie pomyliło, bo w AV żadnego Fletchera nie ma. Może chodziło o tego napastnika Burnley?

U mnie i tak dobry wynik patrząc na to jak zagrała drużyna. Policzyłem sobie, że 6 graczy zagrało totalny piach - 1 pkt to aż żal patrzeć, a kolejnych 2 statystycznie 2 punkciki. Jedynie trzech zrobiło coś pozytywnego. Bramkarz Sorensen i pomocnik Bullard. No i oczywiście przekazanie opaski kapitańskiej Drogbie, które ocaliło drużynę od kompromitacji.

Nie rozumiem jak to się dzieje, że ten zawodnik cały czas drożeje i kupuje go wciąż aż tak wielu menadżerów. Aston Villa już od prawie 10 meczy nie zachowała przecież czystego konta.

Ludzie w fantasy, to ogólnie nie są zbyt bystrzy. Ostatnio się nieźle uśmiałem w sprawie Drogby. Najpierw kupowali go na potęgę, mimo tego, że miał żółty kwadracik. Jak nie zagrał tego meczu z Wolves, to nagle zaczęła się masowa wyprzedaż i napastnik Chelsea nawet trochę staniał. Teraz po meczu z Arsenalem zapewne tłum rzuci się z powrotem do kas i ponownie weźmie Drogbę. Z Dunnem jest taka sprawa, że ludziom się wydaje, że będzie dalej strzelał. Póki co defensywa AV nie jest monolitem. Bardziej dla obrońców liczy się konsekwentne utrzymywanie czystych kont, a bramki są tylko bonusem. Dlatego sam nie biorę żadnych Craddocków czy Alexandrów. Vermaelena trzymam tylko dlatego, że Arsenal ma teraz stosunkowo łatwy kalendarz, ale moja cierpliwość się wyczerpuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi poszło całkiem dobrze, również trafiłem z Drogbą jako kapitanem.

W przyszłej kolejce liczę na Drogbę, Benta i Fabregasa. Niestety obaj bramkarze mają mecze, w których prawie na pewno stracą bramki... Postawiłem na Jensena, który mam nadzieję się spisze lepiej od Sorensena. Kapitanuje Fabregas, co może się troszkę zmienić ale zobaczymy, nadal nie mam pomysłu kogo wstawić za van Persiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w fantasy, to ogólnie nie są zbyt bystrzy. Ostatnio się nieźle uśmiałem w sprawie Drogby. Najpierw kupowali go na potęgę, mimo tego, że miał żółty kwadracik. Jak nie zagrał tego meczu z Wolves, to nagle zaczęła się masowa wyprzedaż i napastnik Chelsea nawet trochę staniał. Teraz po meczu z Arsenalem zapewne tłum rzuci się z powrotem do kas i ponownie weźmie Drogbę.

Jeszcze lepsza była sytuacja z Fabregasem na samiutkim początku sezonu :smile:. Kapitan Arsenalu rozegrał w pierwszej kolejce fenomenalne zawody (22 pkt:2 gole, 2 asysty, 3 bonus) i nagle wszyscy się na niego rzucili. Mało kto zwrócił jednak uwagę, że w drugiej kolejce Arsenal... w ogóle nie gra :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy pundit, w którym nic ciekawego nie ma. Chyba nie mieli za bardzo pomysłu, co napisac. Zastępcy Afrykanów, którzy dopiero w styczniu opuszczą swoje zespoły? Drogba powinien zagrac jeszcze gdzieś w 5-6 meczach, a na pewno wcześniej go nie wymienię (jedynie kontuzja może go wykluczyc z mojego składu). A'propos składu, skład lidera (wciąż!) na ten gameweek wygląda, już raczej oficjalnie, tak:

Hart

Cole - Vermaelen - Dunne

Dempsey - Fabregas © - Bowyer - Milner

Defoe - Bent - Drogba

Face, rób taki sam ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Face, rób taki sam ;>

Ploszem bałdzo!

Niestety skontuzjował się pechowo John Carew, a nie będę ryzykował, że ta łamaga nie wystąpi w meczu, bo nie wiadomo czy grać będzie David Dunn. Dlatego kupiłem <werble> Defoe :tongue: Dzięki temu nasz atak, drogi Tebie wyglądać będzie dość homogenicznie. Skład będzie się przedstawiał następująco:

Sorensen

Evra - Vermaelen - Carvalho

Bullard - Dunn - Fabregas ? - Reid

Defoe - Drogba - Bent

Zauważyłem, że w ostatniej kolejce podobnie jak ja miałeś Drogbę na kapitanie, a teraz tak samo zmieniłeś na Fabregasa. To miał być mój devious plan! :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...