Skocz do zawartości

Fantasy Premier League


raveno

Polecane posty

http://www.clubcall.com/chelsea/striker-se...sea-975558.html

Tu jest nieco o absencji Drogby. Nie jest to pewne, ale nie zdziwiłbym się, gdyby "Iworyjczyk" nie zagrał - cios od Evansa był potężny, i IMO obrońca MU powinien byc za to zachowanie zawieszony na parę ładnych spotkań .Bo co do celowości tego zagrania wątpliwości raczej nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Niedobrze, bo Wybrzeżokościosłonianin to jeden z moich najważniejszych grajków. Cóż, coś się wykombinuje, najwyżej Vermaelen pójdzie do pierwszego składu (z modlitwą o to, by gola ustrzelił). A "cios" Evansa rzeczywiście wyglądał paskudnie, a Didier dodatkowo dostał żółtko. Kuriozum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie trochę offtopowe, na jakim programie oglądacie Premier League? Czy może jakaś internetowa telewizja?

A żeby nie było tak do końca offtopowo za Drogbę wstawiłem Bowyera, bo nie sądzę żeby Craddock strzelił kolejnego gola. Transferów nie zamierzam robić już, bo w tym tygodniu zrobiłem już 3 (2 darmowe).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontuzja Drogby to rzeczywiście pewna niedogodność, ale nie mam co narzekać. Mam ławkę, więc zamiast Didiera zagra Bent albo Reid. Na szczęście zmienników mam niezłych, więc ta kontuzja trochę zmniejsza moje kłopoty bogactwa. Transfer zrobię być może w następnej kolejce, w zależności od tego jak długo napastnik Chelsea będzie pauzował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita plaga kontuzji w Chelsea. Sam na początku tego tygodnia sprzedałem jeszcze Ashleya Cole'a. Chciałem go początkowo wymienić na Bosingwe, bo miał tylko "żółtą" kontuzję, ale na szczęście się wstrzymałem, gdyż Portugalczyk nie zagra do lutego. Kontuzja Drogby dość mocno komplikuje mi plany, ponieważ był on głównym kandydatem na kapitana mojej drużyny w przyszłym tygodniu. Sprzedać go też za bardzo nie mogę, albo raczej nie chcę, bo odbyłoby się to kosztem 4 ujemnych punktów, czego staram się unikać jak ognia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia, po Drogbie połamał się Van Persie, tylko ten ma nie grac jeszcze dłużej - 2 miesiące. I kicha, bo z mojego ataku został tylko Bent, a z regularnie punktujących pomocników mam Fabregasa, Gerrard dopiero wraca, a Lampard też kontuzja, więc nawet nie ma zbytnio na kogo wymienić. Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicha straszna. Mi też został tylko Bent, w przyszłej kolejce kupię pewnie Rooneya - o ile nie będzie miał kontuzji. Jednak problem z RvP jest większy - kluczowy zawodnik Arsenalu, i jakoś nie wierzę w to, że bez niego Kanonierzy dalej będą tak strzelac. W ogóle Arsenalowi z sensownych napastników został tylko Eduardo, a patrząc na informacje o kontuzjach z Fantasy - Londyńczykom został tylko 1 napastnik o.0

Liczę na w miarę szybki powrót Drogby, na razie go nie sprzedaję. Najwyżej za niego wejdzie Bowyer. Nie chcę robic teraz kolejnego transferu, bo nie widze nikogo, kto mógłby je nadrobic. Jeśli Rooney ustrzeli coś z Evertonem - trudno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo... Już zrobiłem w tym tygodniu o 1 transfer za dużo... W przyszłym wywalę vP. I kogoś za O'Briena biednego trzeba kupić. Nie wygląda to za dobrze... Ale skoro Drogby nie ma, są jakieś, chociaż bardzo nikłe, szanse że Wolves zachowają czyste konto, albo chociaż Craddock ustrzeli kolejnego gola...

Jak na razie na kapitana dałem Fabregasa, jednak teraz poważnie zastanawiam się nad zmianą na Benta. A zaczynało mi dobrze iść...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. No to ja liczę na Sahę. Że doleczy uraz, z którym ostatnio grywał, i kłujnie United i Hull. To da mi możliwość dobrego podskoczenia i podgonienia, bo sporo ludzi ma składy oparte na van Persiem. Szkoda tylko Drogby, ale na Pysio Roomie ani stronie Chelsea żadnego slowa o jego kontuzji, więc nadzieja jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam - biorę Drogbę na kapitana. Na razie nie ma nawet żółtego kwadraciku, więc może zagra, a jeśli nie - emergency captainem pewnie i tak będzie Fabregas. Jedyna alternatywą wydaje się Dempsey, który ostatnio regularnie trafia, a gra teraz dwa mecze ze słabymi przeciwnikami. Będzie git.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie wpadka z przed dwóch tygodni z Milnerem jako kapitanem w roli głównej, w przyszłej kolejce nie wahałbym się nad przydzieleniem tej roli Duffowi. Pomocnik Villi teoretycznie miał zagrać dwa mecze, w praktyce okazało się, że w pierwszym doznał kontuzji i musiał zejść już w przerwie tego meczu. W drugim w ogóle nie zagrał i skończył z jednym punktem. Innym kandydatem na kapitana był wtedy Fabregas, który zdobył około 10 pkt.

Teraz sytuacja jest podobna. Po kontuzji Drogby kandydatów na kapitana jest dwóch: Duff i Fabregas. Większe szanse ma ten pierwszy, ale jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie. Dwóch podstawowych napastników złapało kontuzje. Co gorsza o tragedii RvP dowiedziałem się od Tura na GG i myślałem, że ten mnie urabia. Pozytyw z tego jeden, że większość graczy miała Holendra w napadzie i teraz wszyscy muszą kombinować, żeby kogoś sensownego kupić. Niby Torres i Rooney zostają, ale jak już wspomniał Iglu, to pierwszy co chwila łapie kontuzje i żal płacić 11.5 mln, za to, że ten rozegra tylko co drugi mecz. Rooney póki co mnie nie przekonuje, niby gra nieźle, ale bramek z tego nie ma. Dlatego zdecydowałem się kupić Carew. W ostatnim meczu miał bramkę i dwie asysty, a gdyby Milner z Sidwellem nie strzelali karnego na raty to miałby i trzy. Villa gra z Burnley i liczę, że znowu dojdzie do wymiany ognia jak podczas meczu z City. John jest w dobrej formie, bo w reprezentacji też strzelił bramkę. Póki co zostawiam Drogbę podobnie jak TeBeG. Możliwe, że nie zagra w meczu z Wolves, ale podejrzewam, że już za dwa tygodnie najpóźniej będzie gotowy do gry. Transfer RvP zostawił mi pokaźną gotówkę w banku, do tego doszedł trasnfer Benayouna, który odniósł kontuzję z Birmingham i wziąłem za niego Davida Dunna. Będzie grał dwa mecze, więc nawet przy tragicznej dyspozycji i nie złapaniu kartek zdobędzie 4 pkt co zwróci kasę za transfer. Anglik gra przeciwko "potentatom" z Fulham i Boltonu, a w meczach z takimi drużynami Rovers radzą sobie całkiem nieźle. Liczę przynajmniej na jedną bramkę i jakieś bonusy. W następnej kolejce prawdopodobnie zakupię zamiast Bikeya Ricardo Carvalho. Portugalczyk jest dość tani, a ja nie mam nikogo z defensorów Chelsea, która w tym względzie jest chyba najpewniejsza w lidze. I tak nie ma kogo kupić do pomocy, bo Lampard kontuzowany, a większość obiecujących graczy już mam. Kontuzja lidera Chelsea może być dla mnie korzystna, bo mam Ballacka, który może teraz na spółkę z Deco wykonywać większość kornerów i rzutów wolnych, a być może częściej będzie się pokuszał o uderzenia z dystansu. Póki co skład wygląda następująco:

Sorensen

Shawcross, O'Shea, Dunne, Vermaelen

Ballack, Fabregas, Dunn, Etherington

Carew, Drogba

W razie czego na ławce jeszcze Bent i Reid, więc są opcje do grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusił mnie RvP do kupna, ale dobrze, że się wstrzymałem. Szkoda tylko, że teraz muszę pokutować wczesne błędy za kupienie Javiera z l'poolu. Nie ma go jak sprzedać... Inna rzecz, że grając 3 napastnikami nie muszę wystawiać Javiera a będzie wchodził w razie kontuzji itd.

Sorensen

Vermaelen - Terry - Dunne - Shawcross

Ballack - Milner - Fabregas ©

Keane - Bent - Bellamy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogbie się pojawił żołty kwadracik 'Chest injury', więc raczej go zdejmę, bo zapewne jak będzie grał to zejdzie ok. 50 minuty, albo zagra jako zmiennik. Chociaż patrząc na moje szczęście, to Drogba zapewne zdobędzie gola... Jeszcze się nad tym zastanowię. Nie potrzebnie sprzedawałem Sahę który gra 2 mecze, nie w porę się skapowałem... Ale cóż, co będzie to będzie. Skład napiszę w piątek, bo jak na razie mogą zajść jeszcze zmiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... Niestety u mnie się może zrobić mały szpital. Drogba póki co ma "doubtful" przy swoim nazwisku i tego się akurat spodziewałem. Tylko, że nie miałem pojęcia, że po meczach reprezentacyjnych coś takiego przy swoim nazwisku będzie miał kumpel Drogby ze składu Ballack. Miejmy nadzieję, że albo wystąpią w pierwszym składzie, albo wcale. Wówczas ich miejsce zajmą Sunderlandczycy Reid i Bent.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze O'Shea coś sobie z jakimś calfem zrobił :).

Prawdopodobnie za vP ponowną szansę dostanie Saha. Z pozostałej kasy zamierzam kupić jakiegoś dobrego pomocnika.

Craddocka trochę się boję wstawić, bo podejrzewam że Wolves mogą całkiem ładnie przerąbać z Chelsea...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej sądzicie że Essien nie nadaje się do tej gry ?

Gdyby nie plaga kontuzji w Chelsea i wypadnięcie Drogby i Lamparda, to pewnie by się nie nadawał. Benayoun strzelił, a go wywalił, bo myślałem, że nie zagra z kontuzją. Do tego Carew słabo, bo bez gola w meczu z Burnley. O''Shea nie zagra, ale Bikey co wszedł na jego miejsce stracił gola w 90 minucie... Ogólnie to plaga kontuzji, bo w sumie mi aż trzech zawodników wyleciało. Zawiódł kapitan Fabregas, ale kiedyś musiało to się stać. To zadziwiające, ale Sunderland traci bramki w każdym meczu, oprócz trzech w tym sezonie. W tym z Liverpoolem i teraz Arsenalem. Zresztą w poprzednim sezonie Kanonierzy też nie potrafili sobie poradzić na Stadium of Light. Wejdzie na szczęscie Bent, co zdobył bramkę, ale mało tego. Jeszcze pozostaje liczyć znowu na Stoke oraz Blackburn z Dunnem w składzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak, a mówiłem że Benayoun zapunktuje?

Oprócz tego, u mnie nie za dobrze, przyzwoicie spisali się jedynie Bowyer oraz Bent (9 i 7 pkt) reszta albo średnio albo totalne dno. U mnie do wymiany praktycznie cała obrona, Vermaelen cały czas zdobywa po 2 punkty, Dunne to samo, O'Shea od czasu do czasu zachowa czyste konto, a Craddocka mam od tej kolejki więc na razie jeszcze nic.

Jeszcze nie mam pomysłu kogo dać za vP, zobaczymy jak spisze się Saha w przyszłym meczu z Hull City. Bardzo liczę na Hunta oraz Dunna, którzy grają po 2 mecze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah! 13 kolejka to mam farta. Zobaczyłem dopiero po rozpoczęciu meczu, że Ballack ma kontuzjeale za niego wpadnie dobry Javier. Terry tym razem bez bramki, ale dobrze punktuje. Arsenal pokonany przez Sunderland. Bramkę strzela Bent - 7 pkt. City remisuje i 5 pkt ma Bellamy - brak tylko pkt. Robiego K. Jutro liczę na dobrą grę Sorrensena, Kean'a i Shawcrossa, bo mam nadzieję na sporo pkt ;)

Wpis pisany pod wpływem, więc wybaczcie ortografię ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja ????????! Jak to się stało, że wymieniłem Van Persiego na Keana, a ten w ogóle nie gra? O ?????! Ale mam pecha w tej kolejce. Man UTD wygrywa 3:0 to Rooney nic nie strzela ani nie asystuje, a Tottenham gromi i Keane nie gra. Słabiutka kolejka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...