Skocz do zawartości

Fantasy Premier League


raveno

Polecane posty

dokładnie , nie sądzę aby Man.U zdobył chociaż jedną bramke.

Nie zmienia to faktu, że Wayne Rooney w moim zespole jest od początku i będzie do końca z prostej przyczyny - jestem kibicem Man UTD ^^. Wiem, że mimo świetnej gry, nie jest on zbyt bramkostrzelny, ale z sympatii nie odpuszczę go sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Boski atak, to mam ja :P Wszyscy trzej w Dream Teamie. W ogóle mam teraz sporo graczy z dream teamu - aż sześciu. Inna sprawa, że tylko Van Persie jest u mnie od początku.

Mój skład wygląda (chyba) tak:

Sorensen

Baines - Vermaelen - Dunne - Faye

Taylor - Fabregas ? - Milner

Bent - Van Persie - Drogba

Pomoc bardzo slaba, tylko Fabregas może coś konkretnego ugrac. Milner pewnie nie zagra, i wejdzie za niego Bowyer, a za Taylora Rodwell. Liczę na atak, Cesca i może jakieś czyste konto w obronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexander to kapitalny zakup - i kto teraz tak nie powie? Bramkostrzelny obrońca za 4,5 mln. Nic, tylko postawic na najdalszym końcu ławki, c'nie?

Ładnie nadrobił za to Milner, którego chciałem sprzedac, ale po jego dzisiejszym występie jestem pewny, że zostanie w klubie jescze co najmniej dwa tygodnie. Na wylocie jest Taylor, lecz nie mam pomysłu na to, kto o może zastapic. Może któryś z dwójki Reid/Etherington, może jakiś grajek z zespoły, który w przyszłym tygodniu zagra dwa mecze (Dempsey?). Jeszcze się zobaczy. Za zarobione co nieco może wymienię bramkarza, ale nie bardzo mam pomysł. W ogóle ciężko jest mi wybrac kogokolwiek do zakupu na którąkolwiek pozycję.

Craddock walnął samobója xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale porażka... Bent przestrzelił karnego! Jak to zobaczyłem to myślałem że padnę... 6pkt przejechało koło nosa, bo Arsenal stracił bramkę... Zastanawiam się nad wywaleniem Vermaelena bo od kilku meczy notuje tylko po 2 pkt. Do tego Dunne na wylocie, a Saha i Baines, jeśli nie zanotują co najmniej po 4 pkt też wylecą. Jeszcze nie teraz ale wylecą. W przyszłej kolejce za Hunta wchodzi Dunne. Tak w ogóle to prawie całą obronę mam do wymiany... Na szczęście w ostatniej chwili zdążyłem zmienić kapitana z RvP na Fabregasa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój Craddock znowu strzela :D i do swojej bramki i do bramki przeciwnika ale na szczęście za samobóje pkt. ujemnych nie ma :D 21 pkt w dwóch meczach zawodnika wartego nie całe 4 pkt to na pewno niesamowity wyczyn.

pozbyłem się przed tą kolejką Palaciosa i wstawiłem O Hare który walnął bramkę :D do tego A.Young strzela po raz drugi z rzędu , V.Persie i Adebayor po asyście.Czyli bardzo dobry początek , 39 pkt a jeszcze jest Drogba,Essien,Benayoun i Faye a więc szykuje się kolejne 7 dych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, tylko 50 pkt. Tylko, bo powinno być dużo więcej. Ponad połowę (34 pkt) zawdzięczam dwójce van Persie i Fabregas (tego pierwszego wczoraj wymieniłem z Adebayorem, super sprawa :)). Ale niestety Arsenal stracił gola w końcówce (4 pkt Vermaelena i 2 Fabregasa...), a Bent zmaścił karnego (zamiast 4 za gola i pewnie bonusu, to -3). Czyli mogło być na luzie ponad 60. Jutro jeszcze Drogba i Faye, ale rewelacji nie przewiduję ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mógł być po dzisiaj historyczny rezultat. Grało tylko 4 gości, ale mam 35 pkt. Głównie za sprawą kapitana Fabregasa i RvP. Vermaelen zbłaźnił się w końcówce meczu i stracił 4 pkt, a do tego Bent zmarnował karnego. Gdyby było inaczej to byłoby co najmniej 45 pkt, a to przy czterech zawodnikach niezły wyczyn. Jutro jeszcze grają u mnie Sorensen, Shawcross, O'Shea, Ballack, Drogba, Etherington, a benayoun w poniedziałek. Jeśli Stoke uda się zachować czyste konto to myślę, że tym razem pomocnicy się spiszą i może być ok 70 pkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Digison - nie wiem, dlaczego chcesz wyrzucic Dunne'a. Bardzo rzadko ktokolwiek zachowuje czyste konto, a Dunne czasem coś strzeli, a i bonusy często mu się trafiają.

Fabregas chyba bije jakiś rekord - 5 raz z rzędu zdobywa 3 pkt bonusu. No, i jako pierwszy przekroczył 100 pkt ;)

Swoją drogą - w tej chwili mam 8 zawodników z dream teamu ogólnego ;) Nie jest jakiś spektakularny wyczyn, ale cieszy oko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeezuu! Do 60 minuty wszystko przebiegało zgodnie z moim diabelskim planem. Nie dość, że Stoke zachowywało czyste konto, to jeszcze gola po asyście Shawcrossa zdobył Etherington. Szkoda, że tego nie dowieźli, bo byłyby pewno bonusy dla obydwu panów i premia za nie puszczenie bramek. W sumie straciłem przez to aż 9 pkt - za bramkarza i stopera po 4 i jeden za pomocnika. No i ewentualne bonusy. Teraz trzeba kibicować swoim w meczu Chelsea - MU. Liczę na asysty Ballacka i gole Drogby, no i może O'Shea błyśnei z raz po jakimś stałym fragmencie :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kijowo. Kolejka się zapowiadała ładnie, ale całe Stoke dało ciała, a w szczególności czerwony Faye. Baines stracił bonus przez samobója Hibberta (który to już samobój w tej kolejce?), a ManU na razie remisuje bezbramkowo z Chelsea, więc zanosi się na pierwsze jedynie-2-punkty Drogby.

Za to przyszła kolejka może mi przynieśc sporo punktów. Baines i Rodwell grają dwa mecze, Aston Villa gra z Burnley, a formę ma całkiem sympatyczną (przez co pewnie znowu nie zagra Alexander - jak znowu będzie karny, to się załamię), a Drogba z Wolvesami, czyli przejmuje opaskę kapitana. Za Taylora najprawdopodobniej przyjdzie Dempsey, który także gra dwa mecze. Za zarobioną kasę za dwa tygodnie pewnie postaram się o jakiegoś obrońcę z Chelsea - sęk w tym, że nie chcę Terry'ego, Carvalho, Ivanovica ani Cole'a ;) Może poczekam, aż Bosingwa wróci do zdrowia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie 54 punkty i raczej stanie coś koło tego, bo nie mam wielkich nadziei że Benayoun ugra coś więcej niż 2-3 pkt. Obrona spisała się kijowo. Najlepiej zagrał Dunne, który zdobył 3 pkt...

Zamieniłem Bainesa na Craddocka i Sahę na Drogbę. Nie zauważyłem że obaj grają po 2 mecze, ale nie sądzę żeby ugrali więcej niż Drogba.

Skład:

-Sorensen-

-O'Shea-Vermaelen-Dunne

-Hunt-Benayoun-Fabregas(C?)-Dunn-

-Drogba(C?)-Bent-RvP(C?)

Ławka: Jensen, Bowyer, Craddock, O'Brien

Jak widać mam problem z wyborem kapitana, Arsenal gra z Sunderlandem który ostatnio nie radzi sobie za dobrze... (Tak! Akurat od wtedy, kiedy kupiłem Benta). Za to Chelsea gra z Wolves, więc myślę że Drogba ustrzeli co najmniej jedną bramkę na 100%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jak u kolegi powyżej 54 punkty. Szkoda tego gola Terry'ego, bo przez to O'Shea nie zdobył punktów. Niestety Drogba z Ballackiem za wiele nie wskórali, ale trudno mieć do nich pretensje, bo po drugiej stronie stał Manchester United. Z wszystkich transferów spłacił się tylko Etherington, który zanotował 8 pkt, a tak to jestem tylko stratny. Milner zaliczył 11 pkt po golu i dwóch asystach. Adebayor został zastąpiony przez Drogbę. Zdobył 5 pkt, a Didier tylko 1, do tego - 4 za trasnfer, więc w sumie straciłem 8 pkt, ale nie żałuję akurat tego. Za tydzień grają z Wolves, więc może napastnik Chelsea poszaleje, a Adebayor nie był w stanie strzelić nawet jednej bramki słabiutkiemu na wyjazdach Burnley. Reid to dość opłacalny transfer, w meczu z Tottenhamem miał jeden kapitalny strzał z dystansu, po którym piłka trafiła w słupek, ale był chyba najlepszy spośród zawodników gości. Skład na następną kolejkę wygląda tak:

Sorensen

Shawcross -- O'Shea --- Vermaelen

Fabregas© --- Reid --- Benayoun --- Etherington

Drogba -- van Persie -- Bent

Oczywiście jeszcze do końca nic nie wiadomo, bo terminarz jest dość korzystny. Na ławce mam takie tuzy jak Ballack, Dunne i Bikey. Sunderland będzie grał z Arsenalem, więc może kosztem Benta na boisko poślę Dunne'a, lub ze składem pożegna się Benayoun jeśli zobaczę, że z Birmingham nie będzie rokował na jakieś punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak jak przewidywałem nie najlepiej, bo punktów tylko 60... Czuje, że znów ktoś dziwnie rozdawał bonusy, gdyż Rooney będący jednym z najlepszych aktorów widowiska nie dostał ani punkciku. Pech też z Craddock, który strzelił bramkę ale... siedzi u mnie na ławce. No cóż 60 - punkty karne za parę transferów. Może się utrzymam ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie szybkie podsumowanie, w którym podliczyłem, który zawodnik dał mi najwięcej punktów (nie zdobył grając u mnie - jeśli siedział na ławce, nie podliczam tego). W sumie to dosyc ciekawe. Żeby Was nie zanudzac, przedstawię tylko pierwszą piątkę:

1. Van Persie - 99

2. Fabregas 91

3. Kuyt - 64

4. Defoe - 40

5. Drogba - 30

Van Persie gra u mnie od początku, więc pierwsze miejsce bez zaskoczenia. Drugi jest Fabregas, z niewielką stratą - który grał u mnie tylko 5 spotkań. Dalej Kuyt, który grał 7, i dwóch najciekawszych zawodników: Defoe, 6 spotkań, z czego w zasadzie tylko 3 udane, i Drogba - z 3 (!) spotkaniami. Wnioski są dosyc jasne :D

W lidze h2h znowu spadnę, ale to nic - znacząco się zbliżyłem do dwóch prowadzących w lidze zwykłej, a przyszły weekend nastraja mnie pozytywnie. Mój skład najprawdopodobniej będzie wyglądał tak:

Sorensen

Baines - Vermaelen - Dunne

Dempsey - Fabregas - Milner - Rodwell

Van Persie - Bent - Drogba ©

Dempsey, Baines i Rodwell grają dwa mecze, więc na pewno zagrają; pewne miejsca mają też Fabregas, Van Persie, Vermaelen, Drogba, Milner i Dunne. Zastanawiam się nad Bentem, za którego może wejśc dream teamowy Alexander.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lidze h2h znowu spadnę, ale to nic - znacząco się zbliżyłem do dwóch prowadzących w lidze zwykłej, a przyszły weekend nastraja mnie pozytywnie.

Jakie chopie zbliżyłem :P. Jakby nie transfery, byłoby 65 punktów w tej kolejce ^^. Dobrze, a teraz podsumowanie kolejki, którego od dawna nie było:

Podsumowanie 12 kolejki Forum Actionum League

Czołówka ligowa wygodnie się usadowiła na swoich lokatach i do zmian nie doszło. Nadal prowadzi FC Tamriel przed RealemMadrid1, miejsce trzecie zajmuje Green Ermines. Różnice punktowe są niewielkie i w zasadzie jedna bardzo udana kolejka którejś z czołowych ekip może zmienić układ sił w tabeli. Jak na razie popisał się tylko klub FC Marvilton inkasujący 70 punktów i uciekający powoli z dolnej części ligi. Większość drużyn w aktualnej kolejce zagrała bardzo równo; połowa zespołów mieściła się w okolicach 50 do 60 punktów.

Tabela:

1. FC Tamriel Adam LoL 65 636

2. RealMadrid1 Wojtek Gierczak 53 619

3. Green Ermines Teb Zaradzki 54 608

4. Retardia Nova Scotia Mike Maszer 59 602

5 . St. Domingo FC rav raveno 57 596

6. Igl Campeones Team Iglu Iglowski 49 591

7. UKS Gwarek Olkusz Maksymilian Sanetra 59 584

8. Zachashevo PePe Przybyl 44 558

(...)

20. Iskierki Graudenz Mishael Renus 30 441

21. Wejherowo United Adam Weber 21 415

22. WKS Hejaho Polipy II Polip Polipolski 42 349

23. I tak przegram Czesław Wapno 35 342

Najciekawsze spotkania:

PG1945 ZatorzeFans 66 : 61 FC Fryzjerzy

Mecz warty uwagi, ze względu na ponadprzeciętne wyniki obu drużyn. Zarówno PG1945 jak i Fryzjerom dopisali kapitanowie. Fabregas zdobył dla gospodarzy 26 punktów, a Terry aż dla gości. Wypada pogratulować stoperowi chyba pierwszego w tym sezonie porządnego łupu punktowego, a trenerowi Polipowskiemu nosa. Ale i tak przegrał.

El Submarineros 44 : 44 Zachashevo

Bardzo rzadko mamy okazję odnotowywać w naszej lidze remisy. Dla El Submarineros najwięcej punktów zdobyli kapitan Fabregas wraz z van Persiem, a u gości kapitan Gerrard, Cole i Elmander. Trenera Zachashevo szczególnie musi cieszyć powrót do zdrowia najlepszego pomocnika, który grając tylko połowę już pokazał klasę strzelając gola.

Igl Campeones Team 49 : 70 FC Marvilton

Pojedynek zespołów z dolnej połowy tabeli, zakończył się przegraną teoretycznego faworyta. Igl Campeones Team znajduje się kilka lokat nad przeciwnikiem, lecz ten... zaskoczył wszystkich i zdobył aż 70 punktów. Gospodarze mają czego żałować, tym bardziej, że dobrze się spisał Fabregas, Van Persie i Young. Nie popisał się jednak Drogba oraz Faye Ab, kończący mecz z -2 punktami na koncie. U FC Marvilton zagrali obaj bohaterowie kolejki, tzn. Terry z Fabregasem, co tłumaczy końcowy wynik.

Jedenastka kolejki:

- Hart -

- Cole - Cuellar - Terry - Corluka -

- Young - O'Hara - Fabregas - Milner -

- Van Persie - Keane -

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie chopie zbliżyłem tongue_prosty.gif. Jakby nie transfery, byłoby 65 punktów w tej kolejce ^^.
A takie, chopie, że gdyby nie transfery, to byś pan chopie miał 14 pkt mniej, czyli 3 mniej, niż ja, o! A w tej kolejce planuję atak na pozycję lidera, w czym pomoże mia hattrick Dempseya (strzelony w dwóch meczach, ale cii), rzeź Sunderlandu urządzona przez Arsenal, rehabilitacja Drogby z Wolvesami, zwyżka formy Evertonu, który zdobędzie sześc punktów w dwóch najbliższych meczach głównie dzięki świetnej postawie Bainesa i kolejny dobry mecz Aston Villi. A z tym, że Alexander grając w wyjściowej jedenastce nie strzeli bramki, już się pogodziłem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem liczę w końcu na rehabilitację Stoke, które w końcu zagra na 0 z tyłu, do tego Dunne powinien zapunktować jako jeden z najlepszych graczy meczu, a być może Burnley u siebie w końcu nie strzeli bramki AV. Bent i van Persie urządzą sobie pojedynek strzelecki, a Reid będzie chciał pokazać, że nie jest gorszym pomocnikiem od Fabregasa. Etherington po raz kolejny popisze się i strzeli gola i zanotuje asystę w meczu przeciwko słabiuteńkiemu Portsmouth. Drogba zanotuje pierwszy hattrick w tym sezonie przeciw Wolves, wśród których stareńki Craddock i nieopierzony Zubar będą niczym dzieci we mgle. Do tego MU może dorzuci punkty za czyste konto z Evertonem, ale jeśli sie tak nie stanie to będę nawet bardziej usatysfakcjonowany. Tymczasem panowie następna kolejka dopiero za 10 dni, więc do tego czasu trochę ochłoniemy po ostatnich spotkaniach. Niestety po raz kolejny u mnie spisało się w sumie tylko trzech graczy. Fabregas, RvP i Etherington zaliczyli w sumie 41 pkt z 56 zdobytych przez zespół. Dopóki większa liczba graczy nie zacznie brać udziału w zdobyczach punktowych to nie ma co mówić o gonieniu czołówki. Potrzeba naprawdę jakiejś jednej świetnej kolejki żeby być znowu w grze, tylko że teamy nam się mocno ujednolicają. Dlatego większość zespołów notuje 50-60 pkt. Wszyscy mają Fabregasa, Benta, Drogbę, Reida czy Etheringtona.

Porównując mój zespół z zespołem lidera AAA to mamy w sumie 7 takich samych zawodników, którzy stanowią trzon składu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio podskoczyłem z 21 na 19 miejsce i tracę tylko 2 punkty do następnej drużyny. Na dogonienie czołówki mam zerowe szanse, z uwagi na słabiuteńki początek. Ale cóż, to mój sezon inauguracyjny, więc mam nadzieję że w przyszłym się poprawię :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy się zaczynają dziac. Drogba prawdopodobnie nie zagra w następnym meczu i byc może także następnym, a Lampardowi szykuje się jeszcze dłuższa absencja. Ja na razie nie rbię nic - za Drogbę w razie czego wejdzie Bent, więc nie ma strachu, a gdyby Didiera miało nie byc dłużej, na jego miejsce tymczasowo przybędzie Rooney. Gorzej, jeśli kontuzji nabawi się jeszcze paru innych zawodników - a to wydaje się bardzo prawdopodobne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było, więc sporo będę miał do poczytania :)

1) Sezon jest jeszcze długi, więc postaram się podgonić. Myślę, że aktualny skład się jakoś bardzo nie zmieni. Cieszy mnie to, że z wami gram, bo jest to iście genialna zabawa :)

Co do ostatniej kolejki - Miałem trochę szczęścia :D Oby to był początek passy wielu zwycięstw :D

***

Szkoda tylko, że Lennon jest kontuzjowany, bo mam w tym momencie tylko Mascherano na jego miejsce bo inni zmiennicy nawet u siebie nie grają ;/

***

Zaryzykowałem - Milner za Lennona i zobaczymy co pomocnik Villi da tej drużynie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Drogba nie zagra?! O ludzie, a ja go akurat kupiłem... Taak, dzięki, na jego miejsce mam jedynie Craddocka i Bowyera i kapitanem znowu będzie Fabregas lub RvP.

A właściwie to czemu Drogba nie będzie grać? Nie widzę żeby był czerwony kwadracik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję odwiedzać stronę physioroom, mają tam dużo szybciej informacje o kontuzjach graczy i do tego przewidziany powrót z prawdopodobieństwem (wątpliwy, bardzo wątpliwy itp.). Lampard rzeczywiście wypadł na 2 tygodnie, ale o Iworyjczyku nic nie ma. I oby to była prawda, bo jest mi potrzebny - wytransferować trzeba Fayę zawieszonego, a nie najlepiej punktującego, obok Fabregasa, zawodnika...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...