Skocz do zawartości

Fantasy Premier League


raveno

Polecane posty

Z tym Craddockiem to nieźle przyfarciłeś, bo żeby obrońca strzelił dwie bramki w jednym meczu i to jeszcze w drużynie tak słabawej jak Wolves, to zdarza się raz na sezon. Przy okazji gratulacje za Berbatova :smile:

U mnie pewno byłoby te 70 pkt, gdyby nie właśnie ten trefny Craddock, który ograbił mnie z aż 10 pkt. Póki co mam 52 i czekam na bonusy, szczególnie dla Fabregasa i van Persiego, więc przy dobrym zestawieniu mam szansę dokładnie na 60 pkt. Jeszcze jutro gra dla mnie Adebayor, może wreszcie strzeli kilka bramek w jednym meczu, a City zaprezentuje ciekawszą piłkę niż w ostatnich spotkaniach. Do tego Drewienko Milner, może w środku tygodnia coś dołoży.

Póki co szykuje się u mnie kilka transferów. Given musi powędrować w siną dal, Adebayor wisi na włosku. Przydałoby się kupić Lamparda albo Drogbę i do tego jakiegoś tańszego grajka, może Reida albo kogoś w tym rodzaju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Z bonusów dostałem 10 pkt ;). Było by więcej tylko vP dostał 2pkt zamiast trzech :dry:. Mimo wszystko to najlepszy tydzień w mojej menadżerskiej karierze. Strasznie żałuję że nie dałem Jensena na bramkę, ale cóż i bez tego jest dobrze ;).

Kandydaci do odstrzelenia: Saha, Hunt, Benayoun, Baines. Jeszcze zobaczymy ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Craddockiem to nieźle przyfarciłeś, bo żeby obrońca strzelił dwie bramki w jednym meczu i to jeszcze w drużynie tak słabawej jak Wolves, to zdarza się raz na sezon.

Tym bardziej dziwne, że dwa gole strzelił w tej kolejce też obrońca Burnley-Alexander. Razem z czystym kontem i bonusem 3 dało mu to aż 21 pkt. W składzie tych obrońców ma jednak zaledwie ok. 2% wszystkich drużyn...

W moim wykonaniu ten gameweek niezły. Szkoda tylko, że na kapitana zamiast Milnera (1 pkt :sad:) nie dałem Fabregasa lub Dunne'a. Mam jednak nadzieję, że pomocnik Villi w środę spisze się dużo lepiej. Mój dorobek bardzo mocno podbudowały bonusy, które dostało aż 6 graczy. Jutro jeszcze Barry a w środę ,oprócz Milnera, Dunne i liczę na około 70 pkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexandre'a można się było jeszcze spodziewać, bo mimo 37 (?) lat to podstawowy obrońca Burnley i bezbłędny wykonawca rzutów karnych. Ale z tymi 2 golami sam siebie chyba zaskoczył. Mimo to, chyba nie warto go brać, bo jego drużyna za dużo traci na wyjazdach. Craddock to w ogóle jakaś abstrakcja :D

Ja po bonusach 52 pkt. Given, Dunne i Aston Villa zostali. I oby Young coś zrobił, bo nie wybaczę sobie nigdy, że dałem jego (z uwagi na 2 mecze), a nie Drogbę czy Fabregasa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym Craddockiem w składzie to nie żaden przypadek , oczywiście nie liczyłem na dwie bramki ale na jakąś jedną fartowną lub bonus 3pkt byłem przygotowany , oglądałem kilka ostatnich meczów Wolves i Craddock zagrał w nich świetnie do tego w ostatnim meczu zdobył aż 3 pkt bonusu :tongue: , a więc nie jest to jakiś super przypadek. Żałuje że nie wstawiłem tego Evry za Vermaelena bo miałem taką ochote ale nie zdecydowałem się :dry:

nie wiem tylko co mi odwaliło z tym Friedelem na kapitanie :/ mam nadzieje że west ham nie strzeli żadnej bramki A.Villi bo się wnerwie , mogłem zostawić tego Drogbe na kapitanie to miałbym za niego 22 pkt a nie 4 :/ w ogóle z tymi bramkarzami to mam ostatnio nie farta przez pierwsze 4 kolejki w sezonie mój bramkarz zachowywał czyste konto , od 4 kolejki nie zachował ani razu.

Przy okazji gratulacje za Berbatova

Dzieki , tak jak mówiłem zawsze jak kogoś mi odradzasz to on dobrze punktuje :D

kogo byś teraz wywalił ? :D to go zaraz na kapitana ustawie :D

A ja w między czasie w H2H wygrałem bardzo ważny pojedynek z Zachashevo :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie wziąłem Alexandra, bo sobie teraz w brodę pluję, że nie zrobiłem tego wcześniej pomimo tego, że chciałem. Obrońca wykonujący jedenastki to skarb, nawet jeśli na wyjazdach jego ekipa sobie nie radzi.

A u mnie rekord punktowy na razie wyrównany, a na pewno zostanie jeszcze pobity. Jeśli Arsenal gra dobry mecz, to mam zapewnioną od nich całą masę punktów. Poza tym kapitalny jak zawsze (zawsze - słowo klucz tutaj) Drogba i przyzwoici Bent, Baines i Dunne. Teraz jeszcze zagra Richards, z nadziejami na czyste konto, i Dunne z Milnerem. Bariera 70 pkt może pasc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym Craddockiem w składzie to nie żaden przypadek , oczywiście nie liczyłem na dwie bramki ale na jakąś jedną fartowną lub bonus 3pkt byłem przygotowany , oglądałem kilka ostatnich meczów Wolves i Craddock zagrał w nich świetnie do tego w ostatnim meczu zdobył aż 3 pkt bonusu

Tak samo to ja mogę liczyć na bramki, bo każdy z moich obrońców zdobywał wcześniej bramki w tym sezonie (Bikey, Turner, Vermaelen, Shawcross), ale Craddock jest o tyle gorszy, że Wolves praktycznie nigdy nie zachowują czystych kont, a liczenie że będzie strzelał co tydzień to dość płonna nadzieja :tongue:

Dzieki , tak jak mówiłem zawsze jak kogoś mi odradzasz to on dobrze punktuje

kogo byś teraz wywalił ?

Bassonga - bo Tottenham ciągle traci bramkę, Rosickiego bo nie gra regularnie, no i Younga bo jest kompletnie bez formy :smile:

W zasadzie szkoda, że praktycznie tylko Arsenal robił mi jakieś punkty w tej kolejce. Martwi mnie trochę moja pomoc. Milner, Ballack i Benayoun spisali się słabo. W sumie ciężko znaleźć jakichś wybijających się pomocników w przystępnej cenie. Póki co wybija się tylko Reid z Sunderlandu. Świadczy o tym to, że Benayoun i Ballack mimo ostatniego przeciętnego występu wciąż są w najlepszej czwórce punktujących wśród pomocników. W tym sezonie napastnicy wiodą prym. Drogba, który w swoim najsłabszym występie zanotował 4 pkt nie schodzi poniżej poziomu wybitnego. To, że sprzedałem go zamiast Rooneya to mój błąd dekady i tysiąclecia :dry: Możliwe, że teraz przetransferuje Adebayora i Ballacka za Lamparda i Cole'a. Wszystko oczywiście zależy od tego jak spisze się Adebayor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo to, chyba nie warto go brać, bo jego drużyna za dużo traci na wyjazdach.

Traci dużo na wyjazdach, ale u siebie spisuje się świetnie. Obrońca z Burnley jest bardzo opłacalny, bo kosztuje tylko 4-4,5 mln. Alexander strzela karne, Mears asystuje (ma już 3), Bikey zbiera jakieś śladowe bonusy ale to zawsze coś, a i jedną bramkę już strzelił. W takiej cenie ciężko znaleźć lepszych.

Poza tym kapitalny jak zawsze (zawsze - słowo klucz tutaj) Drogba.

Drogba w tym roku jest naprawdę niesamowity. Na początku sezonu, ze względu na słabszy poprzedni, zupełnie o nim zapomniałem.

W każdym meczu notuje jednak co najmniej gola lub asystę. Kupiłem go dopiero przed tą kolejką, chociaż chciałem to zrobić już dawno, ale zawsze myślałem, że nareszcie zdarzy mu się słabszy mecz. Jeszcze się nie zdarzył :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bassonga - bo Tottenham ciągle traci bramkę, Rosickiego bo nie gra regularnie, no i Younga bo jest kompletnie bez formy

tym razem się z tobą zgadzam :laugh: może oprócz Rosickiego ba zanim złapał drugą kontuzje to grał bardzo dobrze i nawet zaliczył asystę , teraz powinien się już wykurować i trochę punktów nabije.

Co do Younga to jego siła tkwi w biciu rzutów rożnych :smile: praktycznie wszystkie swoje punkty zdobywa po tym że stałym fragmęcie gry , jednak to troche za mało jak na moje oczekiwania i wywalam go ale dopiero po tej kolejce bo teraz Villa gra z cienki Boltonem ki może jakimś cudem Ashley coś ustrzeli.Co do Bassonga to wywalam go i kupuje Colinsa z A.Villi.

Możliwe, że teraz przetransferuje Adebayora i Ballacka za Lamparda i Cole'a. Wszystko oczywiście zależy od tego jak spisze się Adebayor
.

Co ty w ogóle gadasz? Adebayor teraz gra u siebie z burnley i pewnie Man.C wbije swoim rywalom z 5 bramek tak jak to zrobił Tottenham czy Liverpool i Adebayor pewnie będzie głównym strzelcem , sam kupuje Togijczyka i wywalam Berbatova :wink:

ale Craddock jest o tyle gorszy, że Wolves praktycznie nigdy nie zachowują czystych kont

ale jest o tyle lepszy że kosztuje nie całe 4 :wink: i można nim po prostu zapchać ławke rezerwowych tak jak to zrobiłem , dopiero potem się okazało że potrafi on nieźle zapunktować i wstawiam go do składu gdy gra z jakimiś leszczami typu Blackburn , Burnley czy Stoke.

Przede mną duuużo myślenia przed tą kolejką bo pełno drużyn gra z leszczami i nie wiem kogo mam wstawiać , myślę o Lescocie za Vermaelena , Adebayorze za Berbatova , Torresie za Berbatova i mam dość spory ból głowy :dry:

Poza tym kapitalny jak zawsze (zawsze - słowo klucz tutaj) Drogba

Drogba w ostatniej kolejce ostro przyfarcił bo strzelił bramkę nie dość że w ostatniej minucie to jeszcze ze spalonego :tongue: ale na może szczęscie uznali mu to trafienie ale nie da się ukryć ze gość jest w wystrzałowej formie chociaż i tak chowa się przy Van Persiem który praktycznie w każdym meczu strzela jakąś bramke a i asysty bardzo często mu się zdarzają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Younga to jego siła tkwi w biciu rzutów rożnych praktycznie wszystkie swoje punkty zdobywa po tym że stałym fragmęcie gry , jednak to troche za mało jak na moje oczekiwania i wywalam go ale dopiero po tej kolejce bo teraz Villa gra z cienki Boltonem ki może jakimś cudem Ashley coś ustrzeli.Co do Bassonga to wywalam go i kupuje Colinsa z A.Villi.

Tylko, że Young bije te rożne chyba tylko z jednej strony, bo z tego co widziałem to Milner też je czasem wykonuje. Siła Younga wynikała z dużej części z wykonywanych karnych, ale teraz wygryzł go w tym elemencie Milner. Young miał świetny ostatni sezon, bo oprócz asyst zaliczał też bramki. Villa gra bardzo nierówno, niby punktuje, ale jej gra jest dla mnie nieprzekonywująca. Nie uważasz, że trzymanie dwóch obrońców AV to jednak trochę za duże ryzyko? :tongue:

Co ty w ogóle gadasz? Adebayor teraz gra u siebie z burnley i pewnie Man.C wbije swoim rywalom z 5 bramek tak jak to zrobił Tottenham czy Liverpool i Adebayor pewnie będzie głównym strzelcem , sam kupuje Togijczyka i wywalam Berbatova

Gadam, bo myślę jak tu pomoc zwiększyć. Wiadomo, że RvP ze swoją formą musi zostać, Bent też jest w miarę tani, a czuje że będzie regularnie punktował. Zresztą po czerwonej kartce dla Jonesa w ostatnim meczu będzie w najbliższych spotkaniach główną armatą Sunderlandu. Moim głównym zmartwieniem są pomocnicy, niby nieźli, ale w EPL bramek mi nie chcą strzelać (np. Benayoun z Lyonem strzelił ;/). Być może będę się musiał pokusić o trudną decyzję i kupić Reida z Dunnem. Zastanawiam się też nad Etheringtonem. Biedził na początku sezonu, ale z ostatniech 5 bramek dla Stoke, był zamieszany w 4. Do tego jest nawet tańszy od Reida.

Drogba w ostatniej kolejce ostro przyfarcił bo strzelił bramkę nie dość że w ostatniej minucie to jeszcze ze spalonego

Podobnie wczoraj przyfarcił cały blok obronny MU, u mnie w tym przypadku O'Shea, bo sędzia podniósł chorągiewkę przy golu zdobytym przez Kalinicia w 89 minucie.

gość jest w wystrzałowej formie chociaż i tak chowa się przy Van Persiem który praktycznie w każdym meczu strzela jakąś bramke a i asysty bardzo często mu się zdarzają.

Drogba zanotował w tym sezonie 9 goli i 8 asyst, a v. Persie 7 goli i 6 asyst. Póki co reprezentant WKS-u jest lepszy w obu tych elementach. Chociaż RvP to był zawsze pechowiec, bo jak oglądałem skróty Arsenalu to albo trafiał w słupek, poprzeczkę lub bramkarz cudem wyjmował. Wiedziałem, że kiedyś musi strzelić więcej niż 1 bramkę w meczu.

Także będę się zastanawiał nad Dempseyem. Miałem w planach kupno go na początku sezonu, bo myślałem, że będzie wymiatał, ale to się nie sprawdzało, za to w ostatnich trzech kolejkach zanotował 6, 7 i 7 pkt strzelając dwie bramki. Gracze Portsmouth także chyba zaczynają zasługiwać na uznanie. Boateng, Yebda i O'Hara spisują się ładnie w pomocy, a w ostatnim meczu rekordy bił Aruna Dindane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważasz, że trzymanie dwóch obrońców AV to jednak trochę za duże ryzyko?

eee tam , Bolton to na tyle beznadziejna drużyna w ataku że A.Villa powinna bardzo skutecznie rozbijać ich starania ofensywne nie dopuszczając do specjalnie grożnych sytuacji bramkowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie. Adebayora nie ma w ogóle w składzie meczowym, czyli punktów mi nie przybędzie za niego. Szkoda tylko, że Bikeya ustawiłem w drugiej kolejności do zmiany, bo wejdzie mi tylko Elliott z dwoma punktami zamiast siedmiu. Adebayor chyba przypieczętował swój los. Po następnej kolejce to on pójdzie pod nóż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moją drużynę, planuję sprzedać Bainesa, za niego wstawić Craddocka lub wywalić Benayouna i wstawić Etheringtona, potem bym sprzedał Sahę a wstawił Drogbę, i mój atak by był nie do przebicia ;). Tylko nie wiem czemu Benayoun normalnie kosztuje 8.0 a ja go mogę sprzedać tylko za 7.8...

Kapitanem na następną kolejkę zostanie Fabregas lub RvP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Digison - kosztuje tyle, dlatego, że podrożał od czasu, gdy go kupiłeś i nie możesz go sprzedać za tyle, co inni muszą żeby go kupić. Już to wcześniej tłumaczyłem, ale widać mało kto czytał. Jeśli zawodnik drożej, to my możemy go sprzedać za połowę tego co podrożał, przy nieparzystej liczbie jest to zaokrąglane do dołu. Przykładowo kupiłem w poprzednim sezonie Bosingwe za 6 milionów, a on podrożał do 7. Nie mogłem go sprzedać za 7 tylko za 6.5 Czemu? 7 - 6 = 1 mln z racji wzrostu ceny. 1 mln / 2 = 0.5 mln To nie wyższa matematyka :tongue: Zrobili coś takiego po to, żeby się zabezpieczyć przed spekulantami. Bo przy odpowiednim sprzedawaniu i kupowaniu zawodników to by mogli w pewnym momencie kupować drużynę za 114 mln i mieć w jednym składzie Drogbę, Torresa, Lamparda i Rooneya.

Ja cię uprzedziłem, bo wziąłem Etheringtona za Elliotta. Teraz będę miał drobny ból głowy kogo wstawić. Być może Adebayor znowu mi go ułatwi nie mieszcząc się w składzie w kolejnym meczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuję sprzedać Bainesa, za niego wstawić Craddocka

no,no widze że dużo osób napaliło sie na tego Craddocka i bardzo dobrze cena mu podrośnie :D

Zrobili coś takiego po to, żeby się zabezpieczyć przed spekulantami. Bo przy odpowiednim sprzedawaniu i kupowaniu zawodników to by mogli w pewnym momencie kupować drużynę za 114 mln i mieć w jednym składzie Drogbę, Torresa, Lamparda i Rooneya

Nie wiem co w tym takiego złego , była by to po prostu nagroda za świetne dobieranie składu , poza tym Torres,Rooney Drogba czy Lampard też nie zawsze nabijają jakiś niebywałych ilości punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się czuję oszukany, przez idiotów przyznających bonusy. Grał dzisiaj MC z Birmingham, Given wyciągnął karnego, 2x sam na sam i miał podwójną interwencję przy strzale zza pola karnego. Zdecydowanie najlepszy na boisku, i byłem przekonany o 3 pkt bonusu. Wchodzę na Fantasy, a Given nic nie dostał, a najwięcej zgarnął kompletnie niewidoczny i na dodatek wyrzucony z boiska Ferguson. Brawo panowie eksperci!!!

W każdym razie mam 62 pkt i 5 za Bridge'a, który zmieni Adebayora. Został Dunne i kapitan Young. Mam nadzieję, że Aston Villa pogoni Młotów i pobiję swój rekord wszech czasów - 82.

Następne transfery zależą od ewentualnych (odpukać) kontuzji w Lidze Mistrzów, a jeśli takich nie będzie to wyniku Aston Villi. Jeśli Young znowu skończy na 4 pkt to wylatuje, a razem z nim Adebayor i 11 wygląda tak:

Given

Bridge Dunne Vermaelen Faye

Lampard Fabregas N'Zogbia Reid

Cole Bent Drogba

A jeśli Young nagle złapie formę, to wywalam tylko Adebayora i:

Given

Bridge Dunne Vermaelen Faye

Young Fabregas N'Zogbia Reid

Van Persie Bent Drogba

i ew. ktoś za N'Zogbię i Faye. Zobaczymy, co przyniesie środek tygodnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JezusMaria! Znowu tragedia. Przez cztery kolejki znosiłem wytrwale jak Shay Given notował systematycznie średnio 2,5 pkt, a kiedy zdecydowałem się go posadzić na ławce to zachował czyste konto i wyciągnął karnego. Doliczając jeszcze złą selekcję i posadzenie Bikeya na ławce to koło nosa przeszło mi 17 pkt... Gdybym lepiej typował to miałbym teraz 75 pkt z szansami na przekroczenie 80 - ciu przy dobrej dyspozycji Drewienka. No, ale o czym my mówimy. Może Hughes pójdzie po rozum do głowy i zobaczy, że Adebayor jest niezbędny do strzelania bramek i Togijczyk będzie już grał. Tak czy siak nie opłaca mi się bardziej zmieniać składu. Jedenastka będzie wyglądać następująco:

Sorensen

Shawcross, O'Shea, Vermaelen

Ballack, Benayoun, Fabregas, Milner.

Bent, RvP, Adebayor.

Jeszcze i tak będę myślał czy opłaca się dawać Turnera no i czy nie lepszy Etherington za Milnera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JezusMaria! Znowu tragedia. Przez cztery kolejki znosiłem wytrwale jak Shay Given notował systematycznie średnio 2,5 pkt, a kiedy zdecydowałem się go posadzić na ławce to zachował czyste konto i wyciągnął karnego.

Ehhh mam to samo :wallbash::sad: Dlaczego po dobrym meczu z Tottenhamem Simonsen nie mógł zostać w bramce? Mój pierwszy bramkarz Sorensen by nie zagrał a do składu wskoczył golkiper City. Samo czyste konto Givena można by jeszcze przeboleć, ale ten karny... 12 punktów bramkarza nie zdarza się zbyt często. Wątpię, czy w ogóle się zdarzyło w tym sezonie.

Nie wiem co w tym takiego złego , była by to po prostu nagroda za świetne dobieranie składu , poza tym Torres,Rooney Drogba czy Lampard też nie zawsze nabijają jakiś niebywałych ilości punktów.

Nie wiem czy świetnym dobieraniem składu można by nazwać kupowanie zawodników, którzy np. dobrze zapunktowali w ostatnich dwóch kolejkach i jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że podrożeją. Do tego nie potrzeba wielkich umiejętności. Problem w tym, że taka taktyka byłaby nieopłacalna, bo wymieniając 1 zawodnika (bez karnych punktów) i tak fortuny by się nie zgromadziło, a wymieniając więcej i tak straciłoby się szanse na jakiś większy dorobek punktowy w przeciągu całego sezonu.

eee tam , Bolton to na tyle beznadziejna drużyna w ataku że A.Villa powinna bardzo skutecznie rozbijać ich starania ofensywne nie dopuszczając do specjalnie grożnych sytuacji bramkowych.

Tu też zdecydowanie się z Tobą nie zgodzę. Bolton ,przed meczem z Chelsea w ostatni weekend, strzelił co najmniej jedną bramkę w siedmiu kolejnych meczach ligowych. To obrona nie jest ich najmocniejszą stroną, bo nie zanotowali jescze ani jednego (!) czystego konta.

Może Hughes pójdzie po rozum do głowy i zobaczy, że Adebayor jest niezbędny do strzelania bramek i Togijczyk będzie już grał.

Adebayor był po prostu kontuzjowany. Jego występ był niepewny już w meczu z Fulham. Wtedy jednak zagrał, ale kosztowało go to mecz z Birmingham.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i koniec kolejki, paradoksalnie nie nastawiałem się na nic ciekawego, a pobiłem o jeden pkt swój rekord punktowy. Oprócz Faye (1) i N'Zogbii (2) każdy miał przynajmniej 4, a paru ponad 10 (Young 16, Drogba 11, Reid 10, Fabregas 11, Given 12). Nie jest źle, ale trzeba myśleć nad ulepszeniem składu. Young niby bramkę strzelił, ale AV słabo coś zagrała. Adebayor nie zagrał, ale Man City może wbić jakąś czwóreczkę. Decisions, decisions...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście środowy mecz także się dla mnie lipnie skończył, bo Milner w nim nie zagrał z powodu urazu. Oczywiście nic mi to nie dało, bo grał w sobotę i już zaklepał sobie miejsce w składzie, więc do składu nie mógł wskoczyć Bikey. W sumie zdobyłem 62 pkt, ale lepiej ustalając skład mogłem ich mieć 78...

Póki co wstrzymuję karuzelę transferową. Milner powędruje na ławkę rezerwowych a jego pozycje zajmie Etherington, który gra ze słabiutkim Hull. Mam tylko nadzieję, że w meczu Arsenalu w LM RvP zszedł nie z powodu kontuzji, ale dlatego, że go Wenger na ligę oszczędza. Dobry występ Fabregasa chyba przekonuje do tego, że kapitana zmieniać nie należy. Dobry występ Drogby przekonuje, że wypadałoby go kupić póki jest jeszcze czas... Znowu wszystko zależy od Adebayora. Jeśli znów nie zagra lub nie strzeli przynajmniej jednej bramki to wyleci ze składu.

EDIT: Zaszalałem i wziąłem Reida i Drogbę. Raz się żyje! :tongue: Dlatego polecam wszystkim w tym tygodniu Adebayora. Na pewno strzeli hattricka i doprowadzi mnie do płaczu i zgrzytania zębów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ode mnie macie fory :tongue: . Zrobiłem solidne zakupy za cenę ładnych paru punktów, które być może strącą mnie z fotela lidera. Ale spokojnie - w przyszłość patrzę :> . Atak Bent - van Persie - Rooney powinien wszystko zweryfikować.

- Hart -

- Shawcross - Collins - Dunne -

- Lampard - Reid - Etherington - Fabregas - ©

- Bent - van Persie - Rooney -

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bent strzelał już gole na Old Trafford, z Chelsea i Liverpoolem (akurat kuriozalną, to fakt), więc nie widzę powodu, dla którego nie miałby walnąć gola słabym ostatnio Kogutom. Sunderland też nic wielkiego nie gra, ale akurat remis z Młotami (patrząc na wczorajszą porażkę Villi) nie jest aż taką ujmą.

Ja zostawiłem zwycięski skład, nie mam nawet żadnego ciekawego pomysłu na zmiany, tak więc:

Given

Bridge Faye Vermaelen Dunne

Fabregas Reid Young

Bent Drogba Adebayor

Jedyna zmiana to kapitan Fabregas, zamiast Younga. Pożyjem, zobaczym, a w razie czego będą 2 wolne transfery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie beznadzieja , jedynie Van Persie ma szanse na jakiś solidny dorobek punktowy bo bent w meczu wyjazdowym z Tottenhamem ani tym bardziej Rooney z Chelsea nie powinni nic ciekawego zdobyć.

Bo ja w ogóle taki beznadziejny jestem. Cóż, tak drogich zawodników nie kupuje "pod kolejkę" i jeżeli kontuzje ich trapić nie będą to ten atak będzie stały. I taka mała dygresyjka: Czy kolega obstawia w meczu Sunderland - Tottenham czy Chelsea - Man UTD bezbramkowy remis? Taka konkluzja wypływa z Twojej wypowiedzi. Nawet gdyby się okazało, że teraz nikt nie ustrzeli, to nad czym tu dumać? To loteria. Może być tak, że w meczu będzie 2:2 i obie bramki strzeli Rooney, a może być tak, że Man UTD wygra 3:0 i Wayne nie strzeli nic xD. To zabawa, śmieszy mnie już trochę to kombinowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea - Man UTD bezbramkowy remis? Taka konkluzja wypływa z Twojej wypowiedzi. Nawet gdyby się okazało, że teraz nikt nie ustrzeli, to nad czym tu dumać? To loteria. Może być tak, że w meczu będzie 2:2 i obie bramki strzeli Rooney, a może być tak, że Man UTD wygra 3:0 i Wayne nie strzeli nic xD. To zabawa, śmieszy mnie już trochę to kombinowanie.

dokładnie , nie sądzę aby Man.U zdobył chociaż jedną bramke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...