Jump to content
Tesu

Heroes of the Storm

Recommended Posts

Witam. Heroes of the Storm wciaz znajduje sie w fazie zamknietych alfa testow, ktorych druga faza rozpoczela sie w tym tygodniu. W zwiazku z nia Blizzard rozeslal nowa partie zaproszen do czesci graczy, ktorzy wczesniej sie zarejestrowali do udzialu w beta testach gry. W przeciwienstwie do fazy pierwszej, postacie, XP, zloto, levele i osiagniecia zdobyte przez graczy w trakcie trwania drugiej fazy testow nie ulegna pozniejszemu wykasowaniu i zostaja na stale przypisane do konta gracza, czyli warto juz teraz poswiecic troche czasu na testowanie HotS-a. Ja sam rozpoczalem zabawe przedwczoraj i szukam kogos, z kim by mozna bylo wspolnie pograc. Jesli macie Heroes of the Storm odblokowane na swoim koncie na battle.net i bylibyscie zainteresowani wspolna gra, to piszcie tutaj.

Ja też gram. Nie mam teraz za dużo czasu, ale jakiś meczyk czasami pyknę. Mogę pograć w razie czego, battletag to b3rt#1935.

Hives #2215

Chętnie pogram czasem, chociaż nie ukrywam, że grę włączam dosyć nieregularnie. Stała pora to chyba tylko niedzielne wieczory.

Chętnie popykam, bo choć dostęp do Alfy otrzymałem 12 września, to jeszcze w ogóle w nią nie grałem.

Mój battletag to Missing#2283

Witam, ja też chętnie mogę z Wami zagrać.

Mój nick: Gozdon#2525

Do zobaczenia w grze biggrin_prosty.gif

Edited by Gozdon

Ok, wysle Wam inv jak zasiade do gry. No chyba ze to Wy mnie pierwsi znajdziecie - na battle.net jestem pod Tesu80#2502.

Edited by Tesu

Siemka :) Własnie dostałem dostęp do tej gry od kolegi który przekazał mi konto bo mówi że mu się znudziła :) Grałem duuużo w lola i dote, Jest ktoś chętny na pogranie ? Mój nick to SäyCheese .

@UP

Nicki na battle.necie masz wyzej, wyslij zaproszenia. No i tak swoja droga, to fakt grania wczesniej w LoL czy DOTA nie jest w przypadku HotS zadna specjalna zaleta, bo zalozenia rozgrywki sa inne i zamiast gry indywidualnej, do ktorej mozesz byc przyzwyczajony, gra Blizzarda duzo bardziej premiuje wspolprace miedzy graczami. Widzialem juz weteranow lola, ktorzy zupelnie nie rozumieli o co chodzi w HotS-ie i bardziej przeszkadzali niz pomagali, chociaz wedlug nich samych byli przeciez pr0 bo mieli mnostwo doswiadczenia w innych grach...

Tesu ma rację. Grałem w różne gry typu MOBA (z LOL'em na czele) i musze przyznać, że pierwszy kontakt z Hotsem wyglądał jak spotkanie góry lodowej przez Titanica. Nie potrafiłem zupełnie ogarnąć założeń i mechaniki tejże gry. Farma nie ma znaczenia, fragi mają niewielkie i samemy gry nie wyccary'ujesz. Głównie liczą się starcia drużynowe i zdobywanie globalnych celów.

Zagrałem narazie tylko 10 gier ale chętnie zagrałbym z kimś kto ogarnia Hotsa nieco lepiej ode mnie :)

Mój BT: DeadM666#2727

Jesli chcesz, to wyslij mi inv ma Battle.net - moj tag znajdziesz wyzej.

Jakies porady do gry Zagarą? Chciałem kupić albo Kerrigan, albo ją (wpierw wszystkie postacie z SC - no cóż, sentyment), i wybrałem ją, a póki co tego żałuję, więc da ktos jakies porady? Moim mainem póki co jest Raynor, a Zagawa to zupełnie inna postać, bardziej pod merce i push nastawiona jak wyczytałem i tak srednio ogarniałem.

Gram od paru dni dopiero, 11 lvl, ale jakby ktos chciał: KebabRemover#2586

edit: literówka

Edited by PillowOfD0om

Zebrałem właśnie 10 tysięcy i mam dylemat. Arthas (7 tys.) czy Falstad (7 tys.)? Niby dwie różne kategorie, ale obydwaj są niczego sobie. smile_prosty2.gif Arthasa jeszcze popróbuje w obecnej rotacji. A wam kim się lepiej gra? Królem Liszem czy krasnoludem? wink_prosty.gif

Co do samej rozgrywki to jest ona bardziej taktyczna niż choćby LoL (według mnie, oczywiście), na czacie o wiele mniej tekstów typu "NOOB!!11", ogólnie miód. Ciekawe jak będzie wyglądać pełna wersja.

P.S: Słyszałem, że po Lost Vikingach dodadzą Sylvanas (w marcu). Ciekawe czy w wersji elfiej czy bardziej nieumarłęj. :D

Edited by Morgesztern

Przypominam, że od dyskusji o grze i ew. pytań typu "co się opłaca wziąć" jest dział Dyskusje o Grach. W tym umawiamy się na wspólne rozgrywki i ew. komentujemy je.

Właśnie zacząłem przygodę z HotSem, jako weteran LoLa chętnie pogram z osobami które już w dziele Blizzarda są bardziej obeznani. Jak coś to kruzd#2255

KafarPL#2599

Z końcem marca nastąpi u mnie brak internetu więc póki mam to w HotS'a gram :)