Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MarxonGordon

Rozwiązany: Demon's Souls boss Maneater

Polecane posty

Siemka, niedawno zakupiłem Demon's Souls na PS3 i z kazdym bossem radziłem sobie za pierwszym razem dopóki nie natrafiłem na Maneater, który zabił mnie juz dwa razy po przyzwaniu kolejnego demona. Czy ktoś mógłby mi pomóc poprzez przyzwanie do mojego świata? Mój Soul Level to 46, wiem ze mozna przyzwac tylko graczy z różnicą +/- 10 do naszego poziomu, przed wejściem do bossa nie widze jednak żadnych znaków przyzwania, moze to przez fakt ze gra jest z 2009. Macie jakieś rady jak sobie z nim poradzić jesli nikogo nie bede mogl przyzwac? Moje eq to Brushwood set, Scraping Spear, Wooden Catalyst (Soul Arrow), Lava Bow i Purple Flame Shield. Kiedyś przy Dark Souls spędziłem wiele godzin grajac na PC i gdy był jakiś problem zawsze moglem kogos przyzwac,teraz nie było takiej możliwości :D Mój nick PSN to MarekJLB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego używasz włóczni niszczącej ekwipunek do walki PVE? Na twoim miejscu przede wszystkim zmieniłbym właśnie główną broń, bo ta ma raczej marne obrażenia.

Jeżeli chodzi o taktykę, to w walce z Maneaterami ważne jest przede wszystkim pozycjonowanie. Nie powinieneś z nimi walczyć na tych wąskich ścieżkach po obu stronach, ale dokładnie na środku areny i chronić się przed ich ciosami za tym wielkim koksownikiem - to znacznie ułatwia sprawę i niweluje ryzyko zepchnięcia w przepaść. Pamiętaj też o tym żeby przerywać ich ataki kiedy się ''ładują" bo wtedy każdy cios może zaboleć znacznie bardziej.

Jeżeli już kompletnie nie będziesz dawał sobie rady możemy się umówić na jakiś termin żeby spróbować mnie przyzwać, tyle że z tym może być bardzo różnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że tak późno odpisuję. Dzięki za pomoc, Twoja rada przydała się :) Poszedłem najpierw zabić Adjucatora by zrobić Meat Cleaver'a, a pierwszego Maneatera zabiłem korzystając z bugu, strzelając łukiem przez prawą stronę zamglonego przejścia. Platyna z Demon's Souls już tydzień temu zdobyta :D Temat można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...