Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ganek3

Gry ze steam zostały usunięte z komputera

Polecane posty

Dziś wchodzę na steam i patrzę a tu nie mam gry alan wake, bioshock, dead island epidemic zainstalowanej. Jeszcze wcześniej zauważyłem że nie ma dawn of war 2 ale pomyślałem że wcześniej odinstalowałem. Mam te gry w bibliotece ale ni nie ma ich zainstalowanych i gdy na nie daje zamiast graj jest instaluj. Więc sprawdziłem foldery w których gra była zainstalowana i okazuje się że nadal są na dysku tylko z jakiegoś powodu steam tego nie widzi. Gdy odpalam bioshocka to gra idzie ale na steam w liczniku żadnych zmian, natomiast alan wake nie odpala się. Wszystkie te gry są w panelu sterowania pokazane i gotowe do odinstalowania.

Czy powie mi ktoś dlaczego tak jest ???

PS:miałem mało miejsca na dysku

Zły dział. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ponowne ściągnięcie tych gier nie jest możliwe? Wejdź do "X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps" i posprawdzaj manifesty. Na przykład Alan Wake ma numer 108710, więc powinien w tym folderze znajdować się plik appmanifest_108710.acf. Jeżeli go nie ma to można poszukać go w internecie. Musisz tylko pamiętać, żeby skopiować pozycję "LastOwner" z jakiegoś innego pliku, bo jest to Twój indywidualny SteamID.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ponowne ściągnięcie tych gier nie jest możliwe? Wejdź do "X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps" i posprawdzaj manifesty. Na przykład Alan Wake ma numer 108710, więc powinien w tym folderze znajdować się plik appmanifest_108710.acf. Jeżeli go nie ma to można poszukać go w internecie. Musisz tylko pamiętać, żeby skopiować pozycję "LastOwner" z jakiegoś innego pliku, bo jest to Twój indywidualny SteamID.

A w jakim dokładnie folderze jest ten manifest aha i jeszcze jedno bo te gry ktore mi zniknely mam na dysku D a steam jest zainstalowany na C na C ( w folderze steam) mam cs go trine 2 i kilka innych gier i je moge uruchomic prze steam. I czy nie lepiej najpierw przeinstalowac steama . Zrobiłbym to ale nw czy cos sie z grami nie stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem, że manifesty są w "X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps". Co do przeinstalowania Steama, to ciężko mi powiedzieć czy coś się stanie. W najgorszym wypadku znikną pozostałe gry, albo nawet save'y (które można wcześniej skopiować). Jednak to co teraz napisałeś sugeruje potencjalną przyczynę. Wygląda na to, że zmieniłeś partycję instalacji gier i przez to Steam nie widzi pozostałych. Wejdź w klienta wybierz Steam -> Ustawienia -> Zakładka Pobieranie -> Foldery biblioteki Steam. Zobacz czy masz tutaj obie lokacje (na obu wspomnianych partycjach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem, że manifesty są w "X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps". Co do przeinstalowania Steama, to ciężko mi powiedzieć czy coś się stanie. W najgorszym wypadku znikną pozostałe gry, albo nawet save'y (które można wcześniej skopiować). Jednak to co teraz napisałeś sugeruje potencjalną przyczynę. Wygląda na to, że zmieniłeś partycję instalacji gier i przez to Steam nie widzi pozostałych. Wejdź w klienta wybierz Steam -> Ustawienia -> Zakładka Pobieranie -> Foldery biblioteki Steam. Zobacz czy masz tutaj obie lokacje (na obu wspomnianych partycjach).

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Po prostu zmieniła mi się partycja pobierania, gdy ustawłem ją tam gdzie reszta gier wszystko wróciło do normy. Temat jest do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2014 o 10:54, malindkm napisał:

Rozumiem, że ponowne ściągnięcie tych gier nie jest możliwe? Wejdź do "X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps" i posprawdzaj manifesty. Na przykład Alan Wake ma numer 108710, więc powinien w tym folderze znajdować się plik appmanifest_108710.acf. Jeżeli go nie ma to można poszukać go w internecie. Musisz tylko pamiętać, żeby skopiować pozycję "LastOwner" z jakiegoś innego pliku, bo jest to Twój indywidualny SteamID.

A jeżeli ja mam podobnie z cs:go? W sensie usunęło mi go przy najbliższej aktualizacji i każe zainstalować. Plik ten jednak znajduje się na dysku C a steam szuka go na D. W tych plikach mam manifest od cs'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...