Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kriSLU

Dobry tani tablet ~270zł

Polecane posty

Witam jak w temacie poszukuję dość sprawnego taniego tabletu, nie mam wysokich oczekiwań potrzebuję go tylko do odtwarzania plików PDF (podręczników) na lekcje bo lepsze to niż kupowanie co roku książek, dobrze by było gdyby dało się odpalić jakieś tam gry, bo nieraz nie da się 11h w szkole wytrzymać ;) Zastanawiałem się nad tabletem + klawiaturą do niego ale nie jest wymagana, jak macie jakieś propozycje to podsyłajcie. Zastanawiałem się nad pentagram quadra 7 ultra slim (czy jakoś tak) bo osiągi jak za cenę średnio 200zł ma dość dobre, ale ja tam nie wiem... na tabletach się dobrze nie znam.

Z góry wielkie dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quadra 7 Ultra Slim to najlepszy wybór w tym przedziale jeśli chodzi o ekran. Natomiast jeśli chcesz największej wydajności zobacz Modecom Freetab 7001 HD lub Prestigio Multipad Thunder 7.0i, oba z prockiem Intela i Kitkatem na pokładzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quadra 7 Ultra Slim to najlepszy wybór w tym przedziale jeśli chodzi o ekran. Natomiast jeśli chcesz największej wydajności zobacz Modecom Freetab 7001 HD lub Prestigio Multipad Thunder 7.0i, oba z prockiem Intela i Kitkatem na pokładzie.

Ok dzięki... kurde zwinęli mi z pod nosa quadra 7 za 180 nowego z klawiaturą ehh. ok zobaczę twoje propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...