Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Apacer

2 monitory a 2 karty graficzne - czy to będzie działać?

Polecane posty

Witam,

otóż niedawno podłączyłem sobie drugi monitor do mojego GTX'a 770. Mój główny monitor ma rozdzielczość 1680x1050 (16:10) i podłączony pod DVI, zaś ten drugi, który został teraz podłączony jako monitor dodatkowy to jest normalny stary monitor LCD 1360x768 pod VGA i służy mi tylko jako monitor dodatkowy (mapka w DayZ, monitor CPU i GPU podczas gry, odtwarzacz muzyki czy YT podczas pracy/przeglądania internetu). Niestety, ale niektóre gry są tak świetnie zoptymalizowane jak AC4 i pomimo braku monitora FullHD pojawiają mi się lagi. Teraz pytanie: dałoby się zrobić tak, żeby podpiąć drugą kartę graficzną, która NIE pracowałaby w kooperacji z GTX'em a służyłaby tylko do tego, żeby był pod nią podpięty ten mniejszy monitor? Tą drugą kartą miałby być leciwy 9800GT, ale wydaje mi się, że do wyświetlania pulpitu i to się nada.

MOBO: Asrock Z87 Pro4 + Corsair CS550M 80Gold+ (effi 92%)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że jak kupowałem kompa to nie wziąłem aspektu rozbudowy pod 2 karty graficzne. Moja płyta główna ma tylko jedno złącze pci-e 3.0 a i zasilacz dwóch nie uciągnie. Jakbym chciał SLI to trzeba kupić drugą kartę, mobo i zasilacz, tanio nie wyjdzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...