Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paraon

Dylemat: PsP czy Sony Xperia Play

Polecane posty

Witajcie, mam pewien dylemat.

Byłem w posiadaniu smartphona LG Google nexus 4. Niestety miał ,,wypadek" i teraz jego górna połowa nie działa na dotykk przez to nadaje sie tylko do przeglądania internetu i oglądania youtuba, co jest niezbyt wygodne ponieważ musze co chwile zmieniać orientację telefonu, oraz oczywiscie do dzwonienia co jest jeszcze trudniejsze ponieważ w aplikacji słuzącej do dzwonienia nie działa obracanie ekranu.

Przypomnniałem sobie wtedy o telefonie na którego miałem oko zanim kupiłem nexusa, Xperię Play. Tutaj muszę nadmienić, że na poprzednim telefonie w wiekszosci grałem na emulatorach starych konsol, głównie Game Boya Advance (W Pokemon Leaf Green nabiłem 25 h). Jako że Play posiada krzyżaka oraz przyciski to komfort grania na takim emulatorze byłbu wiele wiele wiekszy. Jednak ze 3 dni póżniej zwrócił się do mnie mój znajomy. Chciał sprzedać mi swoje PsP plus 14 gier plus etui za jedynie 300 zł (zamierza kupić Ps4 a z PsP i tak nie korzysta). Popatrzyłem na aukcje gdzie ceny PsP oscylują w okolicach 300-kilkudzieśęciu złotych. A on proponował mi dodatkowo 14 gier za które musiałbym zapłacić ze 200 zł. Za to cena nowej Xperi Play to 250 zł (Na Allegro).

I tu jest mój dylemat, przy mniej więcej takiej samej cenie opłaca się bardziej kupić Playa gdzie będe mógł grać w specjalnie przystosowane do niego gry oraz gry z emulatorów, oraz mógł z niego korzystac jak z normalnego smartphona, czy PsP gdzie bede miał już na start kilkanaście porządnych ,,większych" gier.

Mam tez jeszcze jedno pytanie. Czy według was po prześadce z Nexusa na Playa odczuję jakiś super drastyczny spadek płynnosci w taki rzeczach jak interfejs, przeglądarka czy youtube.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, kupienia playa jest wg mnie takim sobie pomysłem. Ma starego androida, mało RAM. Posiada jednak tego wysuwanego mini pada jednak słyszałem kilka opinii że może w nim pójść szybko taśma. Zaletą tego urzadzenia jest za to cena.

Kupiłbym PSP, mam je i pykam sobie w wiele fajnych gierek. Tekkena, GTA (heh) i Bombermana (co powinno cię ucieszyć jeśli korzystasz z emulatorow).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...