Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MTI313

Tablet do 1000/1200 zł

Polecane posty

Witam, tak jak w temacie mam zamiar kupić tablet. Miałby być do oglądania filmów więc bardzo zależy mi na ekranie, czasami do gier oraz internet, muzyka itp. Zastanawiałem się nad jakimś Nexusem od googla ale sam już nie wiem. Pomożecie? ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onda to najlepsze rozwiązanie, jeżeli ogarniasz wgrywanie softu na coś takiego. Bebechy ma wyśmienite - świetny wyświetlacz (2k z retiną znaną z ipadów), duża bateria, wydajny procesor, w tej cenie nie ma nic lepszego. Problem leży właśnie w sofcie, który póki co jest słabo zoptymalizowany i zbugowany. Nie mniej jednak Onda ma swoje forum, gdzie producent zamieszcza coraz to nowsze i lepsze romy, tak więc gdzieś za około miesiąca, dwóch powinien wyjść taki soft jak należy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam wgrywania softu więc raczej Onda odpada. A co sądzicie o Lg G Pad 8.3?

Żadnym softem byś nie musiał się przejmować, ponieważ ma on zainstalowaną najnowszą wersję oprogramowania i jest wyczyszczony z wszelkich chińskich aplikacji. Po prostu logujesz się do konta google, tak jak na zwykłym Androidzie i możesz z niego korzystać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...