Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WheTWhaT

Rozwiązany: Destiny(i nie tylko) - CYFROWA wersja allegro

Polecane posty

Siema! Mam do Was pytanie, otóż(jak pewnie wszyscy wiedzą, niezły hype) wyszła gra Destiny. Znalazłem parę aukcji na allegro, gdzie sprzedają CYFROWĄ wersję tejże gry po ok. 70zł. Wszystko ok, już się napaliłem, ale myślałem, że chodzi o key do gry. Niestety nie, jest to ten "myk" na PS3. Jedna osoba kupuje z PSStore Destiny i na 6(chyba) konsolach można mieć to konto z tą grą, doinformowani wiedzą o co chodzi wink_prosty.gif W aukcjach napisane "Grę udostępniam tylko raz" itd., także to mnie mocno zastanawia. Czy ten sposób jest legalny? Bezpieczny? Sony nie banuje tych kont? Mogę grać online bez żadnych problemów? Polecacie ogólnie ten sposób? Można dużo zaoszczędzić. Mam nadzieję, że odpowiedni dział. Z góry dziękuję za odp.

#EDIT:

Np. ta aukcja http://allegro.pl/destiny-ps3-psn-pss-premiera-hit-i4597849023.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto ponieważ płacisz cwaniakowi za dodanie ciebie do znajomych,i stąd wynika ograniczenie pobrania do jednego razu. Zalecam poczekać lub dozbierać i kupic orginł dla własnęj pewności posiadania kopi instalacyjnej. Nie wspieraj takich postaw, ponieważ nie masz 100% pewności czy wogóle ciebei doda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...