Skocz do zawartości

Rozwiązany: Gothic 2+Noc Kruka (na steam) nie włącza się


LeeWalker

Polecane posty

Witam!

Zgubiłem gdzieś płytę z CD Action z Gothic 2, więc kupiłem dzisiaj na steam Gothic II Gold Edition. Zainstalowałem, ale gra nie chce się odpalić, nic się nie pokazuje. Sprawdziłem na steamie wymagania i niestety gra działa na systemach do Visty, czyli na win7/8 nie pójdzie. Na obecnym kompie mam win7, ale niedługo będę miał win8 i tutaj moje pytanie. Czy można coś zrobić aby Gothic działał na tych systemach? Szkoda zmarnowanych 10euro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiam w trybie zgodności z XP, ale nic to nie daje, nie mogę też dwa razy uruchomić gothica, bo wyskakuje komunikat, że już jest odpalony. Patcha nie mogę pobrać, bo nie może odczytać pliku źródłowego. Kiedyś już grałem na tym systemie w Gothica, była to wtedy normalna wersja (niesteamowa). Na filmie facet mówi o błędach w grafice, ale ja nawet nie mogę tego sprawdzić, a dalej mówi o tym co napisał ST4LKER. Gdzieś na forum czytałem, żeby z biblioteki usunąć plik GameOverlayRenderer.dll, ale to również nie pomaga. Nie wiem już w czym tkwi problem, a mam taką chęć pograć :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...